עבור אל תוכן

מידע

 • התווסף בתאריך: 04.04.2013 23:07 PM
 • Date Updated: 04.04.2013 23:07 PM
 • צפיות: 1081
 • שם האתר: BlackCatsGames
 • כתובת אתר: www.blackcats-games.net/
 • מערכת הזמנות: פתוחה
 • מערכת רטיו: רטיו
 • שפה: אנגלית
 • מדינה: לא ידוע
 • חסום לישראלים: לא חסום
 • מירק: irc.blackcats-games.net
 


* * * * *
0 דירוגים

BlackCatsGames

טראקר משחקים

נכתב ע"י  smasher7 on 04.04.2013 23:07 PM
הלוגו:
קודם כול יש להם עיצוב חדש לטראקר שאני אישית מאוד אהבתי.
אני לא יכול לשים את כולו (למרות ששמתי כמעט את הכול חח) כי יש עליו את הסטאטים של המשתמש.
תמונה שפורסמה


סיקור הטראקר במילים שלי:
מה אפשר להגיד על הטראקר הזה... הטראקר מספר 1 בכול הטראקרים שמתמחים במשחקים. מהירויות ההורדה ממש טובות , גם אם מורידים משחקים ישנים יש אחלה מהירות (לדבר שנמצא בטראקר כבר מלא זמן).
יש להם את הכול בקטגוריות , ממשחקי מחשב למשחקי פלאפונים ועוד מלא (תראו בהמשך).
הצוות של האתר , רוב האנשים אומרים שהם לא נחמדים ועוזרים , אבל אני לדעתי הם מאוד עוזרים כבר עזרו לי הרבה וגם היו נחמדים אלי מאוד .

מידע כללי על הטראקר:
שם מלא: BlackCats-Games או בקיצור BCG.
מספר חברים: 34,150 (שאלתי מישהו מההנהלה).
בן כמה הטראקר: 3שנים וכמה חודשים.
סוג התוכן: כול סוגי המשחקים , לכול הקונסולות.
מספר טורנטים פעילים: 11,701.
מהירות הורדה: ממש טובה , ממוצע זה איזה 400ק"ב לשנייה (וזה רק אצלי) , בסידבוקס זה מגיע להרבה יותר (ממוצע של איזה 5מגה לשנייה).
כמות סידרים: גם את זה כבר אי אפשר לדעת...
כמות ליצ'רים: גם את זה כבר אי אפשר לדעת...
כמות פירס: גם את זה כבר אי אפשר לדעת...
הזמנות: מאוד קשה לקבל הזמנות לאחר ששינו את החוקים שלהם , איך שאני זוכר צריך וותק של 6 חודשים , שיהיה לכם את הBadge of Honor (אם אין לכם שום HNR אז אתם תקבלו את הBadge of Honor אוטומטית) (אם אין לכם את הBOH אז או שלא תקבלו הזמנה וזה תלוי בבעלים של הטראקר , או אם תקבלו לא תוכלו לשלוח את ההזמנה) , וכמות מסוימת של העלאה.

מערכת התרומות:
כמו שאתם רואים מאוד שווה לתרום להם בגלל הלוטו שלהם כול חודש אם אני לא טועה הם עושים תחרות והזוכים (לרוב זה שלושה זוכים) מקבלים פרס כספי (לפעמים זה 100לירה שטרלינג , שזה נראה לי קרוב ל500 ש"ח) והם גם לפעמים עושים על פרסים אפילו יותר שווים כמו PS3 או X-BOX...
תמונה שפורסמה
תמונה שפורסמה

הפורומים:
טוב אז הפורומים קצת מסובכים , יש להם מלא קטגוריות אז לא אוכל לשים תמונות כי אז יהיה יותר מדי.
העיצוב לא משהו , אבל הפורומים די פעילים יש להם בסך הכול 317,988 הודעות שזה די הרבה , והם תמיד מנסים למצוא עוד דרכים כדי לגרום ליותר פעילות בפורומים שלהם.

הקטגוריות:
כול דבר אפשרי שקיים למשחקים יש להם אותו...
תמונה שפורסמה

התוכן (מסודר מהכי חדש לישן):
לא רואים הרבה סידרים כי המערכת אצלם מתעדכנת כול שעה , אבל בכול זאת גם עם הסידרים שרואים בתמונה המהירויות גבוהות (איזה 200ק"ב לשנייה אני מאמין).
תמונה שפורסמה

מערכת הHnR שלהם:
טוב אז יש להם אחלה מערכת שנקראת SP (קיצור של Seed Points) אם לדוגמא הורדתם איזה קובץ שגודלו 800מגה או פחות אז אם תשאירו את קובץ הטורנט שהורדתם דלוק בקליינט שלכם ליום וחצי (יום ו 12שעות) המערכת תתחיל לפעול , היא תתחיל לעלות לאט מאפס עד מספר מסוים וזה תלוי בגודל הקובץ שהורדתם (לא משנה אם זה 800מגה או 100מגה) אבל ככול שהקובץ קטן יותר אז אחרי היום וחצי המערכת תסיים מהר יותר (אם הקובץ גדול מ800 מגה אז צריך להשאיר אותו 3 ימים ואז המערכת תתחיל לפעול) . ואחרי שזה יסיים , אם גודל הקובץ 10גיגה , אז אתם תקבלו 10גיגה לרטיו שלכם! ככה שאתם רק צריכים לשתף וככה לא תקבלו באן על רטיו נמוך! פשוט לשתף.

דרגות:
אין דרגות חח , רק יוזר , שזה כולם נשארים ככה מאז שמצטרפים לטראקר (למרות שמזמן היה גם PU וSPU אבל היום אין אז לא צריך להסביר) , ויש גם את הKitty Litter שזה בעיקר הדרגה של המשתמשים הלא טובים בטראקר...
תמונה שפורסמה

חוקים:
יש להם מלא חוקים אבל בכללית זה כמו בכול טראקר , לא לזייף/למכור/להחליף את המשתמש או ההזמנות שלכם , לכבד את המשתמשים והמנהלים שם , לשמור על רטיו מעל 0.4 (וזה קל , רק לעשות כמו שהסברתי עם הSP).
וזהו.

סיכום:
תוכן: אני לא יכול לתת לטראקר הזה פחות מ 10/10 ... כול משחק שחיפשתי ולא מצאתי באף טראקר (כולל TL) מצאתי שם ותמיד היו סידרים.
מהירות: 7/10
נדירות: לא ממש מעניין אותי אבל לאחרונה הם מקשים מאוד אז אני אתן להם 7/10

ציון כללי: 8/10 פשוט טראקר חובה לכול חובבי המשחקים (וברור אלה שמורידים אותם).

Powered by Tutorials 1.4.2 © 2018, by Michael McCune