עבור אל תוכן

תוכנית חדשה באורנג'

• אנא התחבר בכדי להגיב
4 תגובות לנושא זה

Aviad93

Aviad93
  •  צוות לשעבר
  • 498 הודעות
    • מונה תודות: 34 תודות
22
רגיל
אני לא יודע כמה מכם שמעו על זה, אני אישית לא שמעתי ולכן חשבתי לעדכן את החברים שאולי זה יעזור להם.

בניגוד לפלאפון וסלקום שהשיקו תוכניות ללא הגבלה, אורנג' משיקה ממחר (א') תוכנית מוגבלת בתשלום, שמאפשרת למנויים לדעת מראש כמה ישלמו עבור צריכה. מחר, המפעיל הווירטואלי YouPhone אמור להשיק שירותי סלולר במגה ודור אלון.

התוכנית של אורנג', אינה פשוטה כמו ההצעות הדומות לצרכן של רמי לוי תקשורת והום סלולר (דבר רק על מה ששילמת, פלוס דמי מנוי), אך למרות מורכבותה היא עשוייה להתאים לצרכנים שמעוניינים שליטה רבה יותר בצריכה ומאפשרת להגיע ל-2,000 דקות שיחה או SMS ב-200 שקל לחודש - 10 אג' ליחידה בניצול מלא.

לתוכנית קוראים Clear MAX ובמסגרתה אורנג' מציעה שלושה תעריפי מקסימום: 100, 150 ו-200 שקל בחודש, אם הצרכן לא הגיע למקסימום התשלום שקבע לעצמו - ישלם פחות בסוף החודש - רק על מה שצרך. בשלב זה, המנוי יכול להמשיך לקבל שיחות והודעות ויכול להתקשר למספרי חירום.

אם הצרכן הגיע לסכום המקסימלי במסלולים 100 ו-150 שקל, הוא יקבל עוד 20 דקות שיחה או SMS לפני שייחסם. במסלול של 200 שקל לחודש, הוא יוכל המשיך לדבר ולסמס חופשי ללא תשלום נוסף עד 2,000 דקות או הודעות SMS בארץ. כלומר במסלול זה, אורנג' דווקא מעודדת חריגה מהתוכנית.  

לכתבה המלאה מאתר ynet, שאני ממליץ לקרוא:
http://www.ynet.co.i...4228035,00.html

בהחלט תוכנית שיכולה לעזור לאנשים מסויימים שמנסים לחסוך ולא רוצים לחרוג מתעריף מסוים.

מה דעתכם? שווה או לא?

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5533 הודעות
    • מונה תודות: 340 תודות
285
מעולה
וואלה מעניין.
אני אישית לא מדבר כמעט בכלל.. אם כבר אני צריך חבילה של 30 ש"ח גג חחח שאני משלם על כמה שאני מדבר.

elil

elil
  •  VIP
  • 2180 הודעות
    • מונה תודות: 204 תודות
145
מעולה
מעניין...
אבל אני לא באמת מעודכן בחבילות הזולות שיש היום אז קשה להגיד אם זה שווה בהשוואה לאחרים.

מה שבטוח, מאז שהגבירו את הרגולציה על שוק התקשורת יש השפעה חזקה לטובת הצרכן. נקווה שהמגמה תמשיך גם בשווקים אחרים.

GoLaNFxp

GoLaNFxp
  •  חברים בכירים
  • 264 הודעות
    • מונה תודות: 16 תודות
5
רגיל
תעשה חישוב למי שמדבר 300 דקות ו 300 הודעות לעומת מצב השוק היום תראה שזה לא מציאה גדולה

ILoveIL

ILoveIL
  •  חברים רשומים
  • 38 הודעות
    • מונה תודות: 4 תודות
3
רגיל
עזבו אתכם מהרמאים האלו. תנסו את החדשים!

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים