עבור אל תוכן

הממשלה בארץ

• אנא התחבר בכדי להגיב
9 תגובות לנושא זה

Aviad93

Aviad93
  •  צוות לשעבר
  • 498 הודעות
    • מונה תודות: 34 תודות
22
רגיל
הוא כינה אותו "שקרן" והתחייב שלא יישב בממשלתו - אבל כל זה לא הפריע לשאול מופז להתייצב בצהריים (יום ג') לצד בנימין נתניהו במסיבת עיתונאים ולהצהיר שהוא מצטרף לממשלתו. כמה שעות לאחר שהודיעו על הפצצה הפוליטית בדמות ממשלת האחדות כינסו ראש הממשלה בנימין נתניהו ויו"ר קדימה שאול מופז כתבים בכנסת. מופז התבקש להגיב לאמירתו "נתניהו שקרן" והשיב: "שמנו את זה מאחורינו". השניים דיברו על חשיבות האחדות נוכח הנסיבות ועל הצורך ביציבות שלטונית.

אני יודע שכולנו כבר ידענו את זה, אבל הנה לנו עוד דוגמה מובהקת לכך שכל הפוליטיקאים תאבי בצע ושקרנים והכל אצלינו מושחט.
מופז כ"כהרבה פעמים גינה את נתניהו בכל מקום שהוא יכל, בכל הזדמנות, והיום הם מכריזים על שיתוף פעולה.
איך אומרים? רק בישראל !

elil

elil
  •  VIP
  • 2180 הודעות
    • מונה תודות: 204 תודות
145
מעולה
זה מפתיע אותי שאנשים מופתעים מזה...

זה כמו שהכלב ישתה מים מהאסלה והבעלים שלו יתפלא.
זו דרכו של פוליטיקאי וככה הם שורדים.

עוד חודש כולם ישכחו את זה וילכו להצביע קדימה בכל מקרה.

DarkPassenger

DarkPassenger

משתמש חסום

•  חסומים
  • 1217 הודעות
    • מונה תודות: 60 תודות
18
רגיל
למה רק בישראל?
כל פולטיקאי מכל חור בעולם היה מתנהג ככה.
כמו שאלי אמר: "ככה הם שורדים"

Aviad93

Aviad93
  •  צוות לשעבר
  • 498 הודעות
    • מונה תודות: 34 תודות
22
רגיל

צפה בהודעהPivnix, ב-08.05.2012 - 16:40 PM, אמר:

למה רק בישראל?
כל פולטיקאי מכל חור בעולם היה מתנהג ככה.
כמו שאלי אמר: "ככה הם שורדים"

אשמח אם תביא לי דוגמה מובהקת כ"כ של אדם שאמר שהוא לא יתמוך בראש הממשלה ולא משנה מה , ובסוף מצטרף אליו.

elidr1

elidr1
  •  חברים רשומים
  • 40 הודעות
    • מונה תודות: 5 תודות
1
רגיל
דוגרי, אני מזמן לא עוקב אחרי המצב הפוליטי בישראל.

אני רק יודע שהפוליטיקה הישראלית הרוסת את המדינה ואם תבדקו טוב, זה לא הפעם הראשונה שמהלך כזה קרה.

מה שמאוד מעניין אותי, איזה חוק טל חדש הם מתכוונים להעביר. אם היה אפשר להמר, אני הייתי אומר שאותו הדבר כמו הקודם.

maDog

maDog
  •  חברים רשומים
  • 75 הודעות
    • מונה תודות: 17 תודות
7
רגיל

צפה בהודעהelidr1, ב-08.05.2012 - 18:36 PM, אמר:

מה שמאוד מעניין אותי, איזה חוק טל חדש הם מתכוונים להעביר. אם היה אפשר להמר, אני הייתי אומר שאותו הדבר כמו הקודם.

אתה באמת חושב שמה שנעשה פה זה כדי להעביר חוק כזה או חוק אחר .
זו פוליטיקה מסריחה ושום דבר חוץ מזה.
כל מה שנעשה פה זה לקידום האינטרסים האישיים של 3 פוליטיקאים.
אף אחד מהקקות האלה לא באמת מעניין אותו כלום חוץ מהכסא ולהחזיק בו כמה שיותר זמן.

ILoveIL

ILoveIL
  •  חברים רשומים
  • 38 הודעות
    • מונה תודות: 4 תודות
3
רגיל
אם תבחר פוליטיקאים יותר הגונים זה לא יקרה. אני מסכים שיש מעט אבל בכל זאת הם קיימים.  הבעיה היא שיש פה הרבה אנשים מטומטמים שממשיכים לבחור ליכוד למרות שהיא דורכת עליהם ברגל גסה.

DDD

DDD
  •  חברים בכירים
  • 1425 הודעות
    • מונה תודות: 125 תודות
129
מעולה

צפה בהודעהILoveIL, ב-08.05.2012 - 20:07 PM, אמר:

אם תבחר פוליטיקאים יותר הגונים זה לא יקרה. אני מסכים שיש מעט אבל בכל זאת הם קיימים.  הבעיה היא שיש פה הרבה אנשים מטומטמים שממשיכים לבחור ליכוד למרות שהיא דורכת עליהם ברגל גסה.

אולי אתה צודק אבל לא בטוח , תן דוגמא לפוליטיקאי הגון בארץ ?

בכל מקרה אתם צריכים לראות דברים מזווית אחרת , מבחינת הרבה אנשים זה היה מהלך מבריק ומאוד מפתיע ומי שזוכה בסוף זה שאול מופז ...
כולם יודעים שביבי שקרן פתולוגי ועדיין בבחירות הבאות הוא זוכה בגדול כי הוא יודע לחרטט בגדול ולנאום כמו שרק הוא יודע :)

בכל מקרה למרות מה שמופז אמר בעבר ביבי זה לא האויב הכי גדול שלו אלה החרידים וליברמן וכדיי למתן את הקואליציה טוב שהוא הצטרף ואולי ישים סוף לסחטנות של המפלגות החרידיות .
חשובה המטרה יותר מהדרך , ציפי הלכה לאופוזיציה ולא השיגה בזה כלום ואף מטרה שלה לא קודמה וקולה לא נשמע .
לעומת זאת בקואליציה כזאת אולי שיטת הממשל תשתנה וחוק טל יבוטל וסוגיות אחרות יועלו מחדש ( כמו הסוגיה הפליסטינית שירדה מהפרק בגלל אירן ) .

siq

siq
  •  חברים רשומים
  • 56 הודעות
    • מונה תודות: 12 תודות
10
רגיל
בבחירות האחרונות הצבעתי לליבני, שאיכזבה אותי קשות

בבחירות הבאות אני אצביע ללפיד, שלמרות שהוא אינטלגנטי וחכם - הוא חסר כל נסיון בפוליטיקה... ואני כבר רואה איך גם הבחור הזה לא מביא שום דבר שונה מכל הבררה שיש עכשיו בשלטון.

לצערי מר נתניהו הוא הברירת מחדל הכי נורמלית ויציבה שיש למדינה הזאת..

ILoveIL

ILoveIL
  •  חברים רשומים
  • 38 הודעות
    • מונה תודות: 4 תודות
3
רגיל
לאלו שמעלי: מה עם שלי יחימוביץ???

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים