עבור אל תוכן

משמעת פחות נוקשה על הקפצות

• אנא התחבר בכדי להגיב
5 תגובות לנושא זה

xdrugz

xdrugz
  •  חסומים
  • 163 הודעות
    • מונה תודות: 18 תודות
4
רגיל
לפי דעתי הפורום לא כל כך פעיל משום שיש משמעת חזקה מידי.
צריך קצת להרפות להפסיק להשעות הרבה משתמשים
אם מישהו מקפיץ לא להשעות ישר כי ככה סוף סוף אשכולות יהיו יותר פעילים
ושיהיה כפתור ערוך מתחת לכל הודעה כדי שיהיה אפשר לעדכן את האשכולות וההודעות של פעם וכשיקפיצו זה יוכל להיות עדכני יותר

כל הנרשם באשכול זה הם המלצות בלבד!

Gandolph13

Gandolph13
  •  VIP
  • 7252 הודעות
    • מונה תודות: 228 תודות
146
מעולה

טוב בוא נעשה קצת סדר בדברים

הפורום כן פעיל וגם יש חלוקות והוא מתפקד יפה מאוד
ובעניין ההשעיות תבין אנחנו לא משעים סתם, כל מנהל
או מפקח משעה או מזהיר על פי השיקול המיקצועי שלו ,
לגבי ההקפצות למשל בפנאיי ובידור אפשר להקפיץ כל
אבל נושא שעבר חצי שנה או שנה זה הקפצה

תבין אנחנו לא נותנים סתם אזהרות או השעיות אלא אם
אותו מישתמש עבר על החוקים למרות שכבר העירו לו
עוד שאלות

HolyHacker

HolyHacker
  •  חברים בכירים
  • 277 הודעות
    • מונה תודות: 14 תודות
9
רגיל
לדעתי הפורום מאוד פעיל בתחום חלוקת ההזמנות ובקשות הזמנות אבל יחסית לא פעיל בכול השאר, אם זה בשיתוף קבצים אם זה בכול דבר אחר יחסית לדעתי צריך לעזור לפורום על מנת להרים את כמות הפעילות, ואני בהחלט יעשה מה שאני יכול על מנת לתרום בתחום

WhiteRev

WhiteRev
  •  VIP
  • 950 הודעות
    • מונה תודות: 270 תודות
202
מעולה
טוב אני יעשה את זה גלוי כי שהייתי צוות לא התייחסתם שהעלתי את זה אז ככה כלכם צוות מעולה..אבל יש פה לפחות 30 אחוז תוכן ממה שהבחור הציע שיכול לקחת אתכם קדימה אם תבצעו אותו בצורה נכונה
כמו ניקוד על פוסט תוכן בצורה שונה מאשר ניקוד על פוסט ספאם..אממ אפשרות לא לקבל ניקוד על פוסט מעל חודשיים וכדומה..אפשרי וחייב לעשות תשינוי הזה לדעתי.וליצור פחות אווירה של בית משפט בארה"ב.

elidr1

elidr1
  •  חברים רשומים
  • 40 הודעות
    • מונה תודות: 5 תודות
1
רגיל
אני קורא את זה ואני באמת לא מבין למה יש כל-כך הרבה פרמטרים שונים בפרופיל.

פורום איכותי לא נוצר ע"י תמריצים אלא ע"י מספר פרמטרים אחרים-

* חווית משתמש- אם משתמש מרוצה מהעיצוב, מקלות השימוש וכד' אז הסיכוי שהוא יבקר שוב פעם ייעלה.

* פעילות- יש צורך שייפתחו דיונים על מגוון נושאים אקטואליים או מעניינים. אם יהיה פעילות בנושאים הללו, אז משתמש אקראי שיבקר כאן יבקר כאן שוב בסבירות יותר גבוהה.

* איכות הודעות- הודעות ענייניות, איכותיות וכד' יימשכו משתמשים. הודעות לא רלוונטיות וכד', ייתנו רושם לא טוב וייגרמו לנטישה.

מי שרוצה לקרוא על חווית משתמש(לפחות על קצה המזלג), יכול לקרוא את המאמר הבא:

http://www.joelonsof...0000000249.html

elil

elil
  •  VIP
  • 2180 הודעות
    • מונה תודות: 204 תודות
145
מעולה
צריך להפריד את השאלה שלך לשני חלקים: המשמעת בנוגע להקפצות  על דיונים כללים והמשמעת בנוגע להוכחות ובקשת הזמנות
א. לגבי הקפצות ודיונים כלליים אני לא חושב שהמשמעת גבוהה מדי. כמובן שהקפצה של נושאים מלפני שנה לא משרתת שום מטרה אז לא נרשה אותה. אבל כולם חופשיים לדון בכל נושא שהם רוצים ולהגיב כמה שהם רוצים. אם יש בעיות נקודתיות בנושא הזה, אנחנו נפעל לתקן אותן.
ב. לגבי המשמעת עם ההזמנות - בנושא הזה יש איזון עדין והוא חשוב לקיום התקין של הפורום.
עוד בנושא הזה אפשר לקרוא פה במאמר שכתבתי.
למשמעמת, יש מטרה, שבלעדיה לפורום אין זכות קיום.

אין ספק שכל עניין המשמעת גורם לפחות פעילות ואולי אפילו גורם למשתמשים מסויימים לא לחזור אלינו (שלא לדבר על המשתמשים הרבים שאנחנו חוסמים על כל מיני סוגים של רמאויות).
אבל צריך לזכור, אנחנו לא תפוז ואנחנו לא פורום אפייה או מקרמה. צוות האתר צריך להחליט מי יהיה זכאי להזמנות שהן יקרות ערך עבור הבעלים שלהן.
בשביל זה צריך אמינות, חוקים ומשמעת.
אם היינו רק פורום של שיחות כלליות בין חברות או פורום חדשות טכנולוגיה, היתה לנו הפריוולגיה להיות יותר רגועים ו"סחבקים". אבל נושא הפורום הזה הוא שונה, ולכן נדרשת משמעת גבוהה יותר.

אני מקווה שזה עונה על מה שרצית לדעת.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים