עבור אל תוכן

עזרה|מחיר מחשב

• הנושא נעול הנושא נעול
11 תגובות לנושא זה

DarkPassenger

DarkPassenger

משתמש חסום

•  חסומים
  • 1217 הודעות
    • מונה תודות: 60 תודות
18
רגיל
מישהו יכול לעזור לי בלהחליט כמה המחשב הזה שווה:
מפרט:

תמונה שפורסמה

מסך:

Samsung ‏SyncMaster T220

sadowm

sadowm

ZSC FOR EVER

•  Owner
  • 8137 הודעות
    • מונה תודות: 693 תודות
364
מעולה
זה מחשב מהדור הקודם לא שווה הרבה

DarkPassenger

DarkPassenger

משתמש חסום

•  חסומים
  • 1217 הודעות
    • מונה תודות: 60 תודות
18
רגיל
כמה זה לא הרבה 900? 1100?

elil

elil
  •  VIP
  • 2180 הודעות
    • מונה תודות: 204 תודות
145
מעולה
הדור הקודם-קודם אפילו תמונה שפורסמה

בכל מקרה, בשוק יד שניה, יש נטייה למכור מחשבים במחיר ממש מופרז.

אגב, זה ממחשב ממש סביר לכל שימוש חוץ ממשחקים כבדים. הוא ירוץ חלק עם הכל חוץ ממשחקים, אז אולי לא צריך ממש לזלזל בו.
אבל בכל מקרה לא הייתי משלם יותר מ1000 שקל עליו. אולי 1200.

elidr1

elidr1
  •  חברים רשומים
  • 40 הודעות
    • מונה תודות: 5 תודות
1
רגיל
קודם כל, אני בכלל לא מתמצא במחשבים יד שנייה, אז תיקח את הערכה שלי בעירבון מוגבל.

מחשב חדש שייתן ביצועים יותר טובים ייעלה עד 2000 ש"ח.

עכשיו, המחשב הזה לא ניתן לשדרוג עם חלקים נחותים יותר ממחשב חדש ולכן הוא שווה עד  1000 ש"ח בהנחה שהמחשב היה חדש.

נכניס את הגיל שלו למשוואה, את העובדה שיש לך תחרות מצד אנשים שמשדרגים ומוסרים את המחשב שלהם בחינם ואת עובדה שיש הרבה אנשים כמוך שישמחו לקבל כמה גרושים על המחשב הישן שלהם ולכן הייתי אומר שבמקרה הטוב תוכל להוציא עד 250 ש"ח על המחשב.

בנוסף, מכיוון שהמסך שלך בין 4 וגם מכיוון שאם תבקר באתר אגורה, אתה תראה אין סוף מסכי מחשב למסירה, הייתי מצרף אותו למחשב כבונוס לקונה הנדיב.

אם בא לך להיות מעט יצירתי ויש לך שפע של זמן פנוי, הייתי מנסה ליצור קשר אם מעבדות שמתקנות מחשבים ומעניין אותם בחלקים. אם יהיה לך מזל, תיפול על מישהו שזקוק לחלקים הללו ואם אתה טוב בהתמקחות, אז תוכל לעשות הרבה יותר מ-250 ש"ח.

elil

elil
  •  VIP
  • 2180 הודעות
145
מעולה

צפה בהודעהelidr1, ב-29.04.2012 - 22:13 PM, אמר:

קודם כל, אני בכלל לא מתמצא במחשבים יד שנייה, אז תיקח את הערכה שלי בעירבון מוגבל.

מחשב חדש שייתן ביצועים יותר טובים ייעלה עד 2000 ש"ח.

עכשיו, המחשב הזה לא ניתן לשדרוג עם חלקים נחותים יותר ממחשב חדש ולכן הוא שווה עד  1000 ש"ח בהנחה שהמחשב היה חדש.

נכניס את הגיל שלו למשוואה, את העובדה שיש לך תחרות מצד אנשים שמשדרגים ומוסרים את המחשב שלהם בחינם ואת עובדה שיש הרבה אנשים כמוך שישמחו לקבל כמה גרושים על המחשב הישן שלהם ולכן הייתי אומר שבמקרה הטוב תוכל להוציא עד 250 ש"ח על המחשב.

בנוסף, מכיוון שהמסך שלך בין 4 וגם מכיוון שאם תבקר באתר אגורה, אתה תראה אין סוף מסכי מחשב למסירה, הייתי מצרף אותו למחשב כבונוס לקונה הנדיב.

אם בא לך להיות מעט יצירתי ויש לך שפע של זמן פנוי, הייתי מנסה ליצור קשר אם מעבדות שמתקנות מחשבים ומעניין אותם בחלקים. אם יהיה לך מזל, תיפול על מישהו שזקוק לחלקים הללו ואם אתה טוב בהתמקחות, אז תוכל לעשות הרבה יותר מ-250 ש"ח.

אני חושב שאתה מגזים...
אני קונה ממנו את המחשב בזה הרגע ב250 שקל.
זה מעבד Q. מעבד שחזק גם בסטנדרים של היום.
והיום, אם אתה לא משחק, זה מחשב שיכול בקלות להריץ את יישומי אינטרנט וכו'.
ותזכור שהעלות האלטרנטיבית היא 2000 שקל למחשב חדש.

elidr1

elidr1
  •  חברים רשומים
  • 40 הודעות
1
רגיל

צפה בהודעהelil, ב-29.04.2012 - 22:48 PM, אמר:

אני חושב שאתה מגזים...
אני קונה ממנו את המחשב בזה הרגע ב250 שקל.
זה מעבד Q. מעבד שחזק גם בסטנדרים של היום.
והיום, אם אתה לא משחק, זה מחשב שיכול בקלות להריץ את יישומי אינטרנט וכו'.
ותזכור שהעלות האלטרנטיבית היא 2000 שקל למחשב חדש.

אני לא חושב שאני מגזים.

חלקי מחשב, ככל שהם ישנים יותר ככה הביצועים שלהם ירודים יותר(שחיקה, תחזוק לא נאות וכד') וגם הסיכויים שלהם להתקלקל גבוהים יותר.

מחשב חדש עם אחריות ושמתאים לצרכים בסיסיים(ללא משחקים) ייעלה עד 1500 ש"ח.

עכשיו, במקום לרוץ ולשלם כסף, אני מציע לך לנסות ולהיזכר איזה מכר שידרג את המחשב שלו לאחרונה. אם אתה לא זוכר מישהו כזה, תשאל ותתפלא כמה בקלות תוכל למצוא מישהו שמכיר בן-אדם כזה. בחלק גדול מהמקרים, אתה תגלה שהמחשב הישן לא בשימוש ושהוא עדיין שמיש ועובד היטב(מקסימום זקוק לפירמוט ותחזוק).
בנוסף, אם אתה לא חייב מערכת הפעלה של microsoft, אתה תגלה(לאחר שתתאקלם) ש- ubuntu היא מערכת הפעלה מעולה, פשוטה ועולה הרבה יותר מהר מכל מערכת הפעלה של microsoft.

elil

elil
  •  VIP
  • 2180 הודעות
145
מעולה

צפה בהודעהelidr1, ב-29.04.2012 - 23:48 PM, אמר:

אני לא חושב שאני מגזים.

חלקי מחשב, ככל שהם ישנים יותר ככה הביצועים שלהם ירודים יותר(שחיקה, תחזוק לא נאות וכד') וגם הסיכויים שלהם להתקלקל גבוהים יותר.

מחשב חדש עם אחריות ושמתאים לצרכים בסיסיים(ללא משחקים) ייעלה עד 1500 ש"ח.

עכשיו, במקום לרוץ ולשלם כסף, אני מציע לך לנסות ולהיזכר איזה מכר שידרג את המחשב שלו לאחרונה. אם אתה לא זוכר מישהו כזה, תשאל ותתפלא כמה בקלות תוכל למצוא מישהו שמכיר בן-אדם כזה. בחלק גדול מהמקרים, אתה תגלה שהמחשב הישן לא בשימוש ושהוא עדיין שמיש ועובד היטב(מקסימום זקוק לפירמוט ותחזוק).
בנוסף, אם אתה לא חייב מערכת הפעלה של microsoft, אתה תגלה(לאחר שתתאקלם) ש- ubuntu היא מערכת הפעלה מעולה, פשוטה ועולה הרבה יותר מהר מכל מערכת הפעלה של microsoft.

אבל אם מחשב חדש שיעשה אותה פעולה יעלה 1500, ברור ש250 שקל כמו שאתה הצאת זה זיל הזול.

אני מסכים אגב לגבי כל שאר הנקודות. ובמיוחד לגבי זה שאנשים משדרגים מחשבים ללא כל סיבה. רק כדי שיהיה "חדש". אפשר להאשים בזה את תרבות הצריכה המודרנית.

elidr1

elidr1
  •  חברים רשומים
  • 40 הודעות
1
רגיל

צפה בהודעהelil, ב-30.04.2012 - 00:05 AM, אמר:

אבל אם מחשב חדש שיעשה אותה פעולה יעלה 1500, ברור ש250 שקל כמו שאתה הצאת זה זיל הזול.

אין מה לעשות, מחשב ישן זה לא מחשב חדש. כשאתה לוקח מחשב שהוא יד שנייה, אתה לא יודע מה אתה מקבל. ברוב המקרים, המחשב שתרכוש לא תוחזק מעולם, החלקים שלו עברו את השיא וכד'.

בנוסף, אתה מעריך יתר על המידה את המעבד. מעבד עם ארבע ליבות(גם שתי ליבות) מיותר לשימושים שכתבת וגם לא ינוצל. מעבד חד ליבתי עם מהירות שעון יותר גבוהה, עדיף על המעבד הנ"ל.

Joker

Joker
  •  צוות לשעבר
  • 1846 הודעות
    • מונה תודות: 137 תודות
108
מעולה
לפי דעתי 1000 ש"ח גג .
זה מחשב שמעולה למטרות ביתיות ( עבודות,אינטרנט וכו..) .

דרך אגב,היה לי מחשב לפני חצי שנה אם כרטיס מסך יותר טוב ומעבד טיפה פחות והוא נמכר ב900 ש"ח ...

*אם אתה מוכר גם את המסך אז תוסיף 400 ~ 500 ש"ח .

elil

elil
  •  VIP
  • 2180 הודעות
145
מעולה

צפה בהודעהSkullHunter, ב-01.05.2012 - 15:16 PM, אמר:

לפי דעתי 1000 ש"ח גג .
זה מחשב שמעולה למטרות ביתיות ( עבודות,אינטרנט וכו..) .

דרך אגב,היה לי מחשב לפני חצי שנה אם כרטיס מסך יותר טוב ומעבד טיפה פחות והוא נמכר ב900 ש"ח ...

*אם אתה מוכר גם את המסך אז תוסיף 400 ~ 500 ש"ח .

תמונה שפורסמה

Joker

Joker
  •  צוות לשעבר
  • 1846 הודעות
    • מונה תודות: 137 תודות
108
מעולה
בכל מקרה,תציע מחיר התחלתי (לא כולל מסך) 1200 ש"ח ותכתוב שאתה גמיש במחיר .
תכתוב שמי שרוכש את המחשב אתה נותן לו אפשרות לרכוש את המסך ב400 ש"ח ובלי המחשב 500 ש"ח .

בדקתי עכשיו ביד 2, הצעות של אנשים,הם פשוט הזויים,מציעים מחשבים ממוצעים בין 1500 ~ 7000 ש"ח ...

בהצלחה !

אם לא תמכור עד סוף השבוע הבא,יכל ליהיות שאני ישיג מישהו שיקנה את המחשב - אבל לא בטוח .

ננעל .

נערך על-ידי SkullHunter, 11.05.2012 - 14:09 PM.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים