עבור אל תוכן

דיון ncore ממש לא פראירים כנסו

• אנא התחבר בכדי להגיב
19 תגובות לנושא זה

Gandolph13

Gandolph13
  •  VIP
  • 7291 הודעות
    • מונה תודות: 228 תודות
146
מעולה

דיון ncore ממש לא פראירים כנסו  

היום קבלתי הודעה להרשם ל http://ncore.cc
כי בזמנו ירדן פרסמה כישור
הכל טוב ויפה אני נירשם לשם בשמחה שסוף סוף יש לי
את האתר הניפלא ncore.cc
ומה אני רואה לאחר ההרשמה , שאני צריך להרשם לאתר
הכרויות בתשלום ואז אניט אקבל קוד ואזין אותו כמו בתמונה
ורק אז אני אוכל להיות חבר באתר
אז בעניין זה נורא לא יפה התרגיל הזה ואני לא אתרום להם
כי הם רוצים לעשות כסף על הגב של כולם

זה הכניסה לאתר הכרויות

http://talalka.hu/?ref=pr

תמונה שווה אלף מילים

http://upng.co.il/up.../8b90c6d99e.jpg

HolyHacker

HolyHacker
  •  חברים בכירים
  • 277 הודעות
    • מונה תודות: 14 תודות
9
רגיל
וזה באמת שווה את זה?

koby21

koby21

Danny Welbeck <3

•  VIP
  • 2776 הודעות
    • מונה תודות: 550 תודות
472
מעולה
אם הבנתי נכון צריך לתרום לאתר הזה 1500 במטבע ההונגרי שזה 7 דולר.
בכ''א זה היה צפוי שהם לא ייתנו לכל מי שהכניס את המייל הזמנה.

elil

elil
  •  VIP
  • 2180 הודעות
    • מונה תודות: 204 תודות
145
מעולה
מסכים שזה ממש לא לעניין.
אבל כן, זה שווה את זה.

היום הטרקרים ה"גדולים" בכיוון של כסף. זה מה שחשוב להם.
הם רוצים לעסוק מזה עסק.

HolyHacker

HolyHacker
  •  חברים בכירים
  • 277 הודעות
9
רגיל
השאלה מה יש שם שאין באחרים?

elil

elil
  •  VIP
  • 2180 הודעות
145
מעולה

צפה בהודעהHolyHacker, ב-27.04.2012 - 09:44 AM, אמר:

השאלה מה יש שם שאין באחרים?

אין שום טרקר שיש בו משהו שאין באחרים.
נו, לא שום טרקר, אבל בטוח שלא טרקרים כלליים.

מה שמיוחד בNcore זה:
א. הוא נדיר. שזה יותר חשוב מכל דבר אחר לרוב האספנים בתחום הטרקרים תמונה שפורסמה
ב. יש בו הכול. יש בו כמות עצמוה של טורנטים. הוא בקנה מידה של FL ו-TL, אם לא יותר טוב מהם בחלק מהעניינים.
ג. והכול חשוב - הכול פריליץ'. בלי hit and run. אתה יכול להוריד ולמחוק. חלום.
ד. המהירויות גבוהות.

GoLaNFxp

GoLaNFxp
  •  חברים בכירים
  • 264 הודעות
    • מונה תודות: 16 תודות
5
רגיל
לא מוכן לתרום בכוח, מוכן תמיד לתרום אבל לא בכוח

קיבל תודות על-ידי 1 משתמש:

.MM.

.MM.

לעזרה תמיד כאן !

•  VIP
  • 1350 הודעות
12
רגיל
שילכו, יש את ftn, tl או scc

elil

elil
  •  VIP
  • 2180 הודעות
145
מעולה

צפה בהודעהGoLaNFxp, ב-27.04.2012 - 13:06 PM, אמר:

תמונה שפורסמה

Bgirlpica

Bgirlpica
  •  צוות לשעבר
  • 1733 הודעות
    • מונה תודות: 36 תודות
33
בינוני
ממש בושה
גם אני נדהמתי לגלות את זה
אני צריכה לצבור עוד 200 נק' ל1000 כדי שאוכל לקנות הזמנה ואני אזמין אותך!

Gandolph13

Gandolph13
  •  VIP
  • 7291 הודעות
146
מעולה

צפה בהודעהBgirlpica, ב-27.04.2012 - 23:43 PM, אמר:

ממש בושה
גם אני נדהמתי לגלות את זה
אני צריכה לצבור עוד 200 נק' ל1000 כדי שאוכל לקנות הזמנה ואני אזמין אותך!

תודה ירדן
אבל בשביל להזמין צריך גם להיות בדרגת תורם

Aviad93

Aviad93
  •  צוות לשעבר
  • 498 הודעות
    • מונה תודות: 34 תודות
22
רגיל
אם להגיד את האמת, וזה לפי דעתי כמובן, הרבה מהעקרונות שעל פיהם בנו את עולם הטראקרים הפרטיים אבדו לאורך השנים. עקרונות של שויון וחופש שאותם חלוצי התחום רצו להוביל ולהנחיל לאחרים פשוט אבדו במרוץ להיות הטראקר הכי נחשק, הכי פופולרי והכי טוב. כך שמרבית המשתמשים אינם יחשבו על התוכן לפני שהם מצטרפים לטראקר, אלא על הנדירות/הפופולריות שלו. לדוגמה: מרבית האנשים יעדיפו להצטרף לfsc ולא לipt למרות שחוץ מקהילה (שלמרבית המשתמשים הישראליים אין את השליטה הרצוייה באנגלית בשביל להשתלב בה) ipt יותר טוב מfsc מכל הבחינות. אך הרוב יעדיפו להיות חברים בטראקר הנדיר והנחשק יותר. השיתוף אמור להיות חופשי, חינמי, וללא גבולות, זו המהות שלו ועל זה הוא מתבסס (או לפחות אמור להתבסס) אך כאשר יש פורומים רבים (שאני לא אזכיר פה את שמם) שמעודדים טריידים של משתמשים ו/או הזמנות , ואף יותר גרוע מכך, מעודדים מכירה של משתמשים/הזמנות זה באמת גועל נפש. נוצר מצב שאנשים עושים כסף מהעולם הזה כאשר הם מוצאים אנשים תמימים שיקנו הזמנות בכסף , או לחלופין, תורמים בטראקרים על מנת לקבל הזמנות ודרגת תורם, ולאחר מכן מוכרים את ההזמנות במחיר הגבוה פי 4 מהתרומה שלהם, לאחר מכן תורמים שוב , ושוב מוכרים, וכך הלאה. אפילו בעלי האתרים מנצלים את הרצון של המשתמשים לשתף ןלהגיע לאתרים שלהם למטרות שונות , בעיקר בשביל כסף. אולי זה לא ישמע לכם טוב מה שאני כותב פה, אך זו המציאות, ומי שמתכחש לכך פשוט טומן את ראשו בחול. הבעיה היא שהיסודות רקובים, שכן הפרטיות של הטראקרים הפכה למשהו מוגזם מדי. וכמה אירוני, מנהלי הטראקרים נלחמים נגד טריידרים וסלרים (מוכרים) , אך הם לא מבינים שכאשר הם מעלים את הפרטיות של הטראקר לרמה גבוהה מדי הם פוגעים אך ורק בעצמם, מכיוון שדווקא לטראקר שלהם, שהוא פרטי מאוד אנשים ירצו לקנות הזמנות/משתמשים וכמובן לעשות טריידים ואנשים רבים יצטרפו לטראקר באמצעים "לא הגונים" , כלומר כאשר הבעלים מעלים את רמת האי נגישות לטראקר הם רק מרחיבים ומעודדים את כל התופעות שבהן הן נלחמים, גם אם זה בדרך עקיפה. ואני תוהה, האם רק אני רואה את זה?! . קחו לדוגמה את hdbits , ללא שום ספק טראקר הHD הכי מבוקש והכי טוב בעולם, ההזמנות סגורות כבר יותר משנה, ישראל ועוד מדינות בכלל בבאן וזה יותר מציאות שכמות הטריידים והמכירות היא פשוט מטורפת (אני מכיר אישית בן אדם ששילם 100 יורו על משתמש) . אל תשכחו גם, שכל חודש וחודש אתם משלמים כסף על שרת, בשביל לשרוד בטראקר, כי בלי השרת פשוט לא תצליחו לשרוד שם, אבל אם זה באמת אין מה לעשות , אין ברירה, רק נוכל לקוות שהמהירויות בארץ ישתפרו בקרוב. לסיכום, באמת שפשוט גועל נפש מה שהולך בעולם הטראקרים הפרטיים, ואני אישית מפנה אצבע מאשימה דווקא לטראקרים היותר פרטיים, שכן אם לא הם, התופעות של הקנייה, המכירה, וההחלפה כלל לא היו קיימות. אז חברים, אל תשכחו את היסודות והעקרונות שחלוצי העולם הזה (הטורנטים, ועולם השיתוף בכללי) ניסו להנחיל לנו, את העקרונות שכל כך רבים מהם נלחמו עליהם ועכשיו הם יושבים ונרקבים בכלא במדינות שונות משום שרצו להנהיג שיתוף חופשי , אז   אף פעם אל תשלמו על משתמש או על הזמנה , אף פעם אל תתרמו רק כדי לקבל הזמנות !!!
המשפט שמסכם הכי טוב זה כמו ש  GoLaNFxp אמר:

נ.ב - אשמח לתגובות

Gandolph13

Gandolph13
  •  VIP
  • 7291 הודעות
146
מעולה

צפה בהודעהAviad93, ב-28.04.2012 - 13:00 PM, אמר:

אם להגיד את האמת, וזה לפי דעתי כמובן, הרבה מהעקרונות שעל פיהם בנו את עולם הטראקרים הפרטיים אבדו לאורך השנים. עקרונות של שויון וחופש שאותם חלוצי התחום רצו להוביל ולהנחיל לאחרים פשוט אבדו במרוץ להיות הטראקר הכי נחשק, הכי פופולרי והכי טוב. כך שמרבית המשתמשים אינם יחשבו על התוכן לפני שהם מצטרפים לטראקר, אלא על הנדירות/הפופולריות שלו. לדוגמה: מרבית האנשים יעדיפו להצטרף לfsc ולא לipt למרות שחוץ מקהילה (שלמרבית המשתמשים הישראליים אין את השליטה הרצוייה באנגלית בשביל להשתלב בה) ipt יותר טוב מfsc מכל הבחינות. אך הרוב יעדיפו להיות חברים בטראקר הנדיר והנחשק יותר. השיתוף אמור להיות חופשי, חינמי, וללא גבולות, זו המהות שלו ועל זה הוא מתבסס (או לפחות אמור להתבסס) אך כאשר יש פורומים רבים (שאני לא אזכיר פה את שמם) שמעודדים טריידים של משתמשים ו/או הזמנות , ואף יותר גרוע מכך, מעודדים מכירה של משתמשים/הזמנות זה באמת גועל נפש. נוצר מצב שאנשים עושים כסף מהעולם הזה כאשר הם מוצאים אנשים תמימים שיקנו הזמנות בכסף , או לחלופין, תורמים בטראקרים על מנת לקבל הזמנות ודרגת תורם, ולאחר מכן מוכרים את ההזמנות במחיר הגבוה פי 4 מהתרומה שלהם, לאחר מכן תורמים שוב , ושוב מוכרים, וכך הלאה. אפילו בעלי האתרים מנצלים את הרצון של המשתמשים לשתף ןלהגיע לאתרים שלהם למטרות שונות , בעיקר בשביל כסף. אולי זה לא ישמע לכם טוב מה שאני כותב פה, אך זו המציאות, ומי שמתכחש לכך פשוט טומן את ראשו בחול. הבעיה היא שהיסודות רקובים, שכן הפרטיות של הטראקרים הפכה למשהו מוגזם מדי. וכמה אירוני, מנהלי הטראקרים נלחמים נגד טריידרים וסלרים (מוכרים) , אך הם לא מבינים שכאשר הם מעלים את הפרטיות של הטראקר לרמה גבוהה מדי הם פוגעים אך ורק בעצמם, מכיוון שדווקא לטראקר שלהם, שהוא פרטי מאוד אנשים ירצו לקנות הזמנות/משתמשים וכמובן לעשות טריידים ואנשים רבים יצטרפו לטראקר באמצעים "לא הגונים" , כלומר כאשר הבעלים מעלים את רמת האי נגישות לטראקר הם רק מרחיבים ומעודדים את כל התופעות שבהן הן נלחמים, גם אם זה בדרך עקיפה. ואני תוהה, האם רק אני רואה את זה?! . קחו לדוגמה את hdbits , ללא שום ספק טראקר הHD הכי מבוקש והכי טוב בעולם, ההזמנות סגורות כבר יותר משנה, ישראל ועוד מדינות בכלל בבאן וזה יותר מציאות שכמות הטריידים והמכירות היא פשוט מטורפת (אני מכיר אישית בן אדם ששילם 100 יורו על משתמש) . אל תשכחו גם, שכל חודש וחודש אתם משלמים כסף על שרת, בשביל לשרוד בטראקר, כי בלי השרת פשוט לא תצליחו לשרוד שם, אבל אם זה באמת אין מה לעשות , אין ברירה, רק נוכל לקוות שהמהירויות בארץ ישתפרו בקרוב. לסיכום, באמת שפשוט גועל נפש מה שהולך בעולם הטראקרים הפרטיים, ואני אישית מפנה אצבע מאשימה דווקא לטראקרים היותר פרטיים, שכן אם לא הם, התופעות של הקנייה, המכירה, וההחלפה כלל לא היו קיימות. אז חברים, אל תשכחו את היסודות והעקרונות שחלוצי העולם הזה (הטורנטים, ועולם השיתוף בכללי) ניסו להנחיל לנו, את העקרונות שכל כך רבים מהם נלחמו עליהם ועכשיו הם יושבים ונרקבים בכלא במדינות שונות משום שרצו להנהיג שיתוף חופשי , אז   אף פעם אל תשלמו על משתמש או על הזמנה , אף פעם אל תתרמו רק כדי לקבל הזמנות !!!

נ.ב - אשמח לתגובות

אתה צודק בהחלט במה שרשמת
ובכל מצב אני לא אתרום להם אפילו יורו אחד כי זה רמאות מה שהם עושים
ואני מקווה שיום אחד אקבל הזמנה ממישהו  ביושר

elil

elil
  •  VIP
  • 2180 הודעות
145
מעולה

צפה בהודעהAviad93, ב-28.04.2012 - 13:00 PM, אמר:

נ.ב - אשמח לתגובות

ניסחת יפה ואתה צודק לגמרי.
במקום להיות "פיראטים" במובן הטהור של המילה, טרקרים נהיו עסקים שרק מחפשים להוציא כסף מהמשתמשים.
לא הרבה טרקרים שומרים היום על האופי "החלוצי/מחתרתי".
וזה נכון מה שאתה אומר לגבי IPT, הוא עונה הצרכים של כמעט כל משתמש.

האתגר האמיתי הוא לא היכנס לכל הסחרחורת הזו של להירשם להמון טרקרים ולמצוא את ההכי נדיר.
צריך להביא מה הצרכים שלך ואיזה טרקרים יכולים לספק אותם. וזהו.
מעבר לזה, כבר מתחילים ענייני הטריידים, הכסף והסכינים בגב.
והטרקרים הם השותף הכי גדול לזה.
מצד אחד, הם מעיפים טריידרים. ומצד שני, הם מוכרים הזמנות בעשרות דולרים. דוגמא מעולה לזה היא CHD. שמוכרים הזמנה אחת באיזה 80 דולר.

כל מה שצריך לעשות זה לפקוח עיינים.

GoLaNFxp

GoLaNFxp
  •  חברים בכירים
  • 264 הודעות
5
רגיל

צפה בהודעהelil, ב-28.04.2012 - 14:12 PM, אמר:

ניסחת יפה ואתה צודק לגמרי.
במקום להיות "פיראטים" במובן הטהור של המילה, טרקרים נהיו עסקים שרק מחפשים להוציא כסף מהמשתמשים.
לא הרבה טרקרים שומרים היום על האופי "החלוצי/מחתרתי".
וזה נכון מה שאתה אומר לגבי IPT, הוא עונה הצרכים של כמעט כל משתמש.

האתגר האמיתי הוא לא היכנס לכל הסחרחורת הזו של להירשם להמון טרקרים ולמצוא את ההכי נדיר.
צריך להביא מה הצרכים שלך ואיזה טרקרים יכולים לספק אותם. וזהו.
מעבר לזה, כבר מתחילים ענייני הטריידים, הכסף והסכינים בגב.
והטרקרים הם השותף הכי גדול לזה.
מצד אחד, הם מעיפים טריידרים. ומצד שני, הם מוכרים הזמנות בעשרות דולרים. דוגמא מעולה לזה היא CHD. שמוכרים הזמנה אחת באיזה 80 דולר.

כל מה שצריך לעשות זה לפקוח עיינים.

ומה שהכי מצחיק או עצוב תלויאיך מסתכלים על זה כל מה שיש בנדיר יש גם בהכי נפוץ

elil

elil
  •  VIP
  • 2180 הודעות
145
מעולה

צפה בהודעהGoLaNFxp, ב-28.04.2012 - 14:32 PM, אמר:

ומה שהכי מצחיק או עצוב תלויאיך מסתכלים על זה כל מה שיש בנדיר יש גם בהכי נפוץ

הטרקרים הנדירים היחידים שאני יכול לחשוב עליהם, שיש בהם מה שאין בכל מקום אחר הם:
SHD
PTP
WHAT
WAFFLES

וזהו פחות או יותר... (2 מה זה טרקר מוזיקה, אז תבינו מה זה אומר)

GoLaNFxp

GoLaNFxp
  •  חברים בכירים
  • 264 הודעות
5
רגיל

צפה בהודעהelil, ב-28.04.2012 - 14:36 PM, אמר:

הטרקרים הנדירים היחידים שאני יכול לחשוב עליהם, שיש בהם מה שאין בכל מקום אחר הם:
SHD
PTP
WHAT
WAFFLES

וזהו פחות או יותר... (2 מה זה טרקר מוזיקה, אז תבינו מה זה אומר)

מוזיקה זה לאוהבים
וה 2 האחרים אני בטוח שאפשר למצוא את התכנים שלהם, עם לא באתר אחד אז במגוון שפוחים

titan35

titan35
  •  צוות לשעבר
  • 2275 הודעות
    • מונה תודות: 138 תודות
134
מעולה
דיון יפה
לי יש כמה דברים להגיד
1)אתם שוכחים שגם בעל האתר צריך כסף גם כדי להחזיק את האתר וגם כדי להחזיק את עצמו רוב בעלי האתרים עמלים שעות ביום על האתרים האלה בשבילכם הם עובדים בשעות מוזרות  ועובדים קשה כדי שתיהנו
2)יש הרבה אתרים נדירים שפשוט אין לי צורך בהם כמו הרבה מתחילים התחלתי כאספן  אבל אחרי שהחזקתי כמה עשרות טראקרים סיננתי לאט לאט והבנתי שאין לי צורך בהם היום אני מחזיק מעט  טראקרים בבעלותי
שלושת הישראלים בעיקר בשביל תכנים בעברית וקהילה ישראלית
TL FL NCORE כלליים כל אחד ויתרונותיו הוא
BCG משחקים
BTN סדרות
וזה גם הרבה מאוד
עכשיו בניגוד אליכם אני לא חושב שמה שהם עשו היה לא נכון NCORE צריכים את הכסף ככל שהטראקר גדל מבחינת משתמשים תכנים פורומים צריך שרת חזק יותר
שרת חזק יותר עולה יותר
מחפשים שיטות לגייס כסף הם לא מכריחים אתכם יש לכם את זכות הבחירה
אני אישית מבין אותם

ranlandau

ranlandau
  •  חברים בכירים
  • 36 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
0
רגיל
השאלה היא, כשיש כל כך הרבה טראקרים בסגנון הזה, למה שמישהו בכלל יתרום להם כדי לקבל הזמנה?
אני אישית, תורם רבות לטראקרים, אבל זה כאשר אני מרוצה.
אני משתדל לתרום 20 יורו בחודש לBTN לדוגמא.

Aviad93

Aviad93
  •  צוות לשעבר
  • 498 הודעות
    • מונה תודות: 34 תודות
22
רגיל

צפה בהודעהranlandau, ב-29.04.2012 - 11:35 AM, אמר:

השאלה היא, כשיש כל כך הרבה טראקרים בסגנון הזה, למה שמישהו בכלל יתרום להם כדי לקבל הזמנה?
אני אישית, תורם רבות לטראקרים, אבל זה כאשר אני מרוצה.
אני משתדל לתרום 20 יורו בחודש לBTN לדוגמא.

למשתמשים מהונגריה, שאולי לא יכולים להשיג הזמנה לBH ורוצים להיות בטראקר ההונגרי הכי טוב שמציע כ"כ הרבה תכנים שנוחים להם, זו הזדמנות מעולה להיכנס לטראקר הזה.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים