עבור אל תוכן

YouTube מוסיף עורך וידאו מקוון


  • אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

#1
 SAHARXD

SAHARXD
  •  צוות לשעבר
  • 1210 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
10
רגיל
תמונה שפורסמה


שרות שיתוף הווידאו של גוגל,  YouTube, מוסיף אפשרות עריכת קליפים באמצעות שרות מקוון בענן. הכלי החדש אמנם מאפשר רק פונקציות בסיסיות של חיתוך קליפים וחיבור מספר פיסות וידאו לסרטון אחד, אך השקתו תואמת את חזון גוגל להעביר יותר ויותר פונקציות של המחשב לענן. אחד היתרונות הגדולים של עורך זה, הוא שזה מאפשר הוספה של פסקול מספריית AudioSwap, מה שכמובן עשוי להוסיף פרסומות לקליפים בהם מצויים תכני אודיו המוגנים בזכויות יוצרים. למרבה הצער, לא ניתן להוסיף פסקול על ידי העלאה של קובץ צליל מהמחשב.

ב-2007 השיק האתר גירסה ניסיונית של עורך וידאו מובנה בטכנולוגיית פלאש בשם YouTube Remixer, אך זה לא זכה להצלחה יתרה בגלל האיטיות והבאגים הרבים בו והוא הועלם מהאתר.

הממשק של עורך הווידאו של יוטיוב פשוט מאוד ומבוסס על תפיסה וגרירה (drag & drop). את הקליפ החדש שנוצר ממיקס הקליפים של המשתמש ניתן לשמור בפרופיל המשתמש כסרטון חדש לכל דבר.

נכון לרגע זה, ניתן ליצור תכנים רק מקליפים שהעלה המשתמש עצמו ולא באמצעות קליפים שנמצאים באתר והועלו על ידי אחרים. לא נמנע שבעתיד, יוכלו משתמשים להגדיר את הקליפים שלהם כעריכים לזולת, ואז משתמשים אחרים יוכלו לנצל קטעים מהם או את הקליפים במלואם לשימוש ביצירה שלהם. כמו כן, לא נופתע אם תוסף גם אפשרות של יצירת קליפ וידאו מתמונות שהועלו לאלבום Picasa של גוגל.


כדי להגיע לעורך לחצו כאן

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים