עבור אל תוכן

סיקור-seedunlimitied

• אנא התחבר בכדי להגיב
11 תגובות לנושא זה

elidr1

elidr1
  •  חברים רשומים
  • 40 הודעות
    • מונה תודות: 5 תודות
1
רגיל
אתר- https://www.seedunlimited.com/

מוצר ששכרתי- seed 250.

מחיר- 21.95 דולר לחודש.

מהירות מוצהרת- 100 mbps.

דיסק קשיח- 250 gb.

אז ככה, שכרתי לחודש מהחברה סידבוקס ואני יחווה את דעתי על איכות השירות והמוצר.

מהירות הורדה- כשהורדתי דברים, הם ירדו לרוב בקצב של 10-12.5 מגה בייט.

מהירות העלאה- לא משהו, לא ראיתי אותו עובר את 2 מגה בייט. הממוצע לערכתי היה סביב 0.5 מגה בייט.

מגבלות- מספר ה- upload slots לכל טורנט היה מוגבל ל-10.

מהירות הורדה מהשרת למחשב שלך- תמיד ירד לי על האיזור של ה- 3 מגה בייט(החיבור שלי מאפשר מקסימום 3.75 מגה בייט).

שירות לקוחות- לא קיים. פניתי  אליהם פעמיים ולא קיבלתי תשובה.

דברים נוספים ששמתי לב אליהם- קושי בהתחברות ל- peers. גם מתי שהיה מדובר בטורנט טרי עם אינסוף ביקוש ומעט משתפים, הוא התקשה להתחבר אליהם.

לסיכום- מי שמחפש מחיר זול, הייתי ממליץ לו לנסות חברות אחרות. מי שמחפש איכות,הייתי ממליץ לו להתרחק מהם.

KD_35

KD_35
  •  צוות לשעבר
  • 1884 הודעות
    • מונה תודות: 218 תודות
142
מעולה
חבל שלא ניסתה מהירות יותר גבוה. לפני חודשים היה לי סידבוקס אצלם לכמה חודשים והם היו לא פחות ממדהימים. כל הזמן מוריד ומעלה על מקס (תלוי בטורנט כמובן), הקטע עם העזרה באמת לא מובן אבל אין בה צורך.
אני מכיר עוד כמה חברים בפורום שיכולים להעיד על זה שהם מצוינים (הם היו אצלם באותה תקופה שאני הייתי וכל הזמן היינו מרוצים מהם).
בגדול, אני ממליץ לך לנסות 1 גיגה, כמעט כל השרתים של המאה מגה בייט גרועים בכל חברה.
הכי חשוב, כל הכבוד על השיתוף.

נערך על-ידי KD_35, 19.04.2012 - 14:59 PM.

nati13331

nati13331
  •  חברים בכירים
  • 380 הודעות
    • מונה תודות: 27 תודות
12
רגיל
גם לי יש שרת שלו של 1GB והוא מדהים כנראה אתה לא יודע לנצל אותו כמו שצריך בקבצים חמים במיוחד

koby21

koby21

Danny Welbeck <3

•  VIP
  • 2776 הודעות
    • מונה תודות: 550 תודות
472
מעולה
החבילה של ה1 ג'יגה מהירות ו450 ג'יגה נפח מעולה. היא שווה ללא ספק את המחיר.
לא יודע איך ה100 מגה אבל יכול להיות שבחרת טורנטים לא טובים. תמיכה אתה לא צריך מהם כי אין אצלם בעיות.
יש לי ניסיון של כמה חודשים איתם ולא הייתה אפילו בעיה אחת. מהירויות מעולות.

elidr1

elidr1
  •  חברים רשומים
  • 40 הודעות
1
רגיל
תשמעו, אני לא בקטע של להשמיץ. קניתי מוצר מסוים וכתבתי עובדות, בסוף הסיקור חוותי את דעתי. בנוסף, תשימו לב שאתם קניתם מוצר אחר, אתם יותר ממוזמנים לעלות סיקור גם.

ל- dovlev, יש לי כשבוע seedbox של חברה אחרת, אני יכול להגיד לך שקבצים חמים מועלים  על האיזור של ה- 5-9 מגה בייט.

בעוד מספר שבועות, אני אדאג לעלות סיקור גם על החברה הזאת.

GoLaNFxp

GoLaNFxp
  •  חברים בכירים
  • 264 הודעות
    • מונה תודות: 16 תודות
5
רגיל
דבר ראשון תודה על החוודיש לי את ה 1G שלהם והוא פצצה אבל כל אחד ומה שהוא נופל

elil

elil
  •  VIP
  • 2180 הודעות
    • מונה תודות: 204 תודות
145
מעולה
אני מחזק את מה שכתבו מעליי לגבי החבילה של ה1Gbit.

לגבי החבילה שלך, אני מצטער לומר, אבל אתה כנראה עושה משהו לא נכון. גם ההעלאה אמורה להגיע ל12 מגה, אם אתה בוחר את הקבצים הנכונים.
אם אתה צריך עזרה בתחום הזה אתה מוזמן לשאול.

elidr1

elidr1
  •  חברים רשומים
  • 40 הודעות
1
רגיל
אני מוריד טורנטים חמים כשהם יורדים. יש לי לצורך העניין, הגדרה אוטומטית של כל פרק של סדרה פופולרית שיוצאת שתרד תוך 5 דקות מרגע שחרורה ב- TL*. בנוסף, יש לי גם הגדרות אוטומטית למגוון סרטים.

אני מבין מספיק, כדי לדעת שאני עושה הכל בסדר.

שאלה לי אליכם, מה מהירות העלאה שאתם מצליחים לקבל? האם אתם מצליחים להעלאות טורנטים חמים על 125 מגה בייט בשנייה? מה מהירות העלאה הממוצעת שלכם?

ואני שוב פעם מזכיר, אתם מדברים על מוצר שונה, על מחיר שונה ועל קצב תעבורה שונה. אתם יותר ממוזמנים לעלות סיקור מלא על החבילה של 1 ג'יגה כדי שאני אחכים.

* אם כבר הזכרתי את RSS. איך ניתן להגדיר הורדה אוטומטית של עונה מלאה?

נערך על-ידי elidr1, 19.04.2012 - 18:02 PM.

IMAGINE

IMAGINE
  •  צוות לשעבר
  • 1998 הודעות
    • מונה תודות: 106 תודות
63
טוב
קודם כל, זה לא אשמתך שהסידבוקס לא העלה טוב... עובדה שהיום אתה עם סידבוקס של חברה אחרת וזה מעלה לך טוב .
דבר שני, להתרחק כמו מאש מחברה שלא נותנת תמיכה לסידבוקס, בלי שירות זה לא שווה כלום .

elil

elil
  •  VIP
  • 2180 הודעות
    • מונה תודות: 204 תודות
145
מעולה
בנוגע לחבילה של הגי'גה, המהירות לא מגיעה באמת למקסימום (שהוא 125 מגה). זה מגיע ל50-60, אבל זה מכובד ולפי הבנתי מהווה את הסנטדרט בסידבוקסים שהם לא דדיקייטד.

siq

siq
  •  חברים רשומים
  • 56 הודעות
    • מונה תודות: 12 תודות
10
רגיל
בתור אחד שיש לו את החבילה של 1GB,  המקסימום הורדה שהגעתי איתו היה סביבות 60MB\S  ו upload באיזור 50~.. יש לי עכשיו מעל 30 טורנטים בשיתוף והוא שומר לי על בערך 6-10 מגה לשניה לאורך כל הזמן..

Israeli

Israeli
  •  חברים רשומים
  • 189 הודעות
    • מונה תודות: 15 תודות
2
רגיל
תודה אולי אני אקנה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים