עבור אל תוכן

פרסום | מהחודש: הדרדסים חוזרים לערוץ 1 – תמורת 100 אלף דולר


  • אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

#1
 Bgirlpica

Bgirlpica
  •  צוות לשעבר
  • 1733 הודעות
    • מונה תודות: 36 תודות
33
בינוני
כפי שנחשף באייס, רכשה רשות השידור את זכויות השידור לסדרה המיתולוגית משנות ה-80 וה-90, ומהחודש היא עולה על המרקע; שקלאר, קונדסון מאחוריך

סידרת האנימציה המיתולוגית 'הדרדסים', תשודר החל מהשבוע בערוץ 1. הסדרה תעלה על המרקע ב-22 ליוני, ותשודר כל יום אחר הצהריים, וביום שבת בבוקר.

תמונה שפורסמה
2 העונות הראשונות
של הסדרה בישראל
הופקו בשנות ה-80
ע"י שפרירה זכאי.
עונות 3-9 הופקו
ב'תומיתות' בשנוכפי שחשף אייס לפני מספר חודשים, רשות השידור הייתה במשא ומתן עם אולפני תומיתות, מחזיקת זכויות השידור של הסדרה בישראל. העסקה מוערכת ביותר מ-100 אלף דולר, ותכלול שידורים של 200 פרקים.

שתי העונות הראשונות של הסדרה בישראל הופקו בשנות ה-80 על ידי שפרירה זכאי. שאר העונות, השלישית עד התשיעית, הופקו ב'תומיתות' בשנות ה-90. בסך הכל שודרה הסדרה בישראל בערוץ 1, בערוץ הילדים ובערוץ ג’טיקס.

’הדרדסים’ היא סדרת טלוויזיה המבוססת על איוריו של פייר קוליפור הבלגי, עוד משנות ה-50 של המאה הקודמת. סדרת האנימציה שהופקה עבור רשת הטלוויזיה האמריקאית NBC בשנים 1981-1989, כללה 421 פרקים.

כל מי שהיה ילד בשנות ה-80 וגם לאחריהן, זוכר את היצורים הכחולים והקטנים, שלובשים דרך קבע כובע לבן. בתיהם של הדרדסים הם למעשה פטריות, וחייהם שלווים בדרך כלל, עד שמפר אותם מדי פעם גרגמל הרשע.


קצת תמונות להיזכר:
תמונה שפורסמה
תמונה שפורסמה
תמונה שפורסמה
תמונה שפורסמה
תמונה שפורסמה
תמונה שפורסמה
תמונה שפורסמה
כמה סירטוני וידאו מהסדרה הנוסטלגית:
פירסום: Bgirlpica.
0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים