עבור אל תוכן

CHD מעדכנים את המשתמשים לקראת מבדק קטן

• אנא התחבר בכדי להגיב
32 תגובות לנושא זה

SilverBaller

SilverBaller
  •  חברים רשומים
  • 213 הודעות
    • מונה תודות: 26 תודות
23
רגיל

צפה בהודעהkoby21, ב-13.04.2012 - 10:30 AM, אמר:

אז מבקשים ביפור במצב שאתה ממש עמוס.. טורנט אחד ייתן לך את ה50 ג'יגה שאתה צריך

אני רוב הזמן עם שרת של gbit זה לא העיניין אני אומר שבאופן כללי הדרישות שלהם מעצבנות למי שאין שרת צריך לקנות בשביל לשרוד שם או להפסיק שיתוף באתרים אחרים ולשתף כמה שבועות רק טורנטים של CHD

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5533 הודעות
    • מונה תודות: 340 תודות
285
מעולה

צפה בהודעהelil, ב-13.04.2012 - 11:17 AM, אמר:

זה באמת טרקר HD מעולה, אבל אחרי הרבה נסיון עם האחרים אני יכול להגיד שגם PTP וגם SHD טובים ובעיקר יותר אמינים, מבחינת זה שאתה יכול לסמוך שתמצא את כל הגרסאות של סרט מסוים וזה שהמהירות בו תהיה נורמאלית.

רק שתדע שיש המון תכנים ישנים שב SHD וב PTP אתה כבר לא תמצא, או שתמצא אבל עם איזה 2 משתפים שאתה לא כל כך יכול להוריד משם מהר...
מצד שני ב CHD זה אתר שיש להם קידודים משלהם לדברים מאוד ישנים, בגלל שיש להם קהילה ענקית אז יש להם עוד די הרבה משתפים
לדוגמא אני, חיפשתי פעם הרבה סרטים ישנים להורדה ומצאתי דווקא ב CHD באיכות HD קידודים שלהם עם לפחות 30 משתפים, וראיתי שאת התכנים העלו לפני יותר משנה. :)
עד כמה שאני מתתתת על SHD, חייבים להודות ש CHD הוא יקר ערך! :)

koby21

koby21

Danny Welbeck <3

•  VIP
  • 2776 הודעות
    • מונה תודות: 550 תודות
472
מעולה

צפה בהודעהSilverBaller, ב-13.04.2012 - 11:20 AM, אמר:

אני רוב הזמן עם שרת של gbit זה לא העיניין אני אומר שבאופן כללי הדרישות שלהם מעצבנות למי שאין שרת צריך לקנות בשביל לשרוד שם או להפסיק שיתוף באתרים אחרים ולשתף כמה שבועות רק טורנטים של CHD

אין מה לעשות.. בארצות אחרות יש מהירויות גבוהות יותר ולהם אין בעיה, לנו כן. אין סיבה שיתחשבו בנו ובעוד כמה מדינות עם מהירות העלאה נמוכה כשהפיתרון שלנו זה סידבוקס.
על הנייר - אלה לא דרישות קשות בכלל. פעם אני זוכר הם רצו שתעלה טרה בחודש הראשון שלך כדי להישאר שם. זה כלום 50 ג'יגה.

SilverBaller

SilverBaller
  •  חברים רשומים
  • 213 הודעות
    • מונה תודות: 26 תודות
23
רגיל
אני נכנסתי בדיוק בתקופה שהם רצו טרה בחודש בגלל זה אני אומר שהם עפים על עצמם, קצת או הרבה זה הכל יחסי אני עושה הרבה יותר מ 50 גיגה כל חודש לפחות ב4 טראקרים ועושה את זה בלי שמחייבים
תראה לי עוד אתר שמחייב 50 גיגה בחודש ?

DDD

DDD
  •  חברים בכירים
  • 1427 הודעות
    • מונה תודות: 127 תודות
130
מעולה
מי שעדיין לא קלט או לא הבין , יש 2 סוגיות שהם רוצים לפתור :

1. להעיף את כל הנובים מהאתר שנירשמו בהרשמות פתוחות ובמיוחד כאלו שיש להם אינטרנט איטי.
2. הם רוצים כמה שפחות סינים וכמה שיותר זרים באתר ( המהירות בארצות זרות יותר גבוהה מאשר אצל הסינים )

הם רוצים להרוג כמה ציפורים בכמה ורוצים 30 אלף משתמשים אך ורק בעלי מהירות אינטרנט גבוהה וגם כמובן כאלו שפעילים באתר ולא סתם אספנים ובמיוחד להכחיד את התופעה של לשתף 50 טורנטים ולהגביל העלאה .
אני בעד הרעיון שלך מה שהם עושים.

ומי שלא יכול לעמוד בזה ולא רוצה לקנות שרת אז לא נורא כי גם ככה כל קידוד שלהם שיש לו כתובית מסונכרת בעברית נמצא בטראקרים הבינלאומיים ( TL FL ואחרים ), מה נראה לכם המתרגמים לכולם יש CHD ( הם אנשים ענתיקות לרוב יש להם רק TL ו FL ואולי SHD ).

נ.ב- כמות הסידרים שיש לכל טורנט לא קובעת כלום כי 2 מעלים ב TL או FL או SHD זה שווה ערך לפעמים ל 40 מעלים ב CHD ( גם ככה רובם מגבילים מהירות או פשוט הראוטינג גרוע ) .

koby21

koby21

Danny Welbeck <3

•  VIP
  • 2776 הודעות
472
מעולה

צפה בהודעהSilverBaller, ב-13.04.2012 - 13:47 PM, אמר:

אני נכנסתי בדיוק בתקופה שהם רצו טרה בחודש בגלל זה אני אומר שהם עפים על עצמם, קצת או הרבה זה הכל יחסי אני עושה הרבה יותר מ 50 גיגה כל חודש לפחות ב4 טראקרים ועושה את זה בלי שמחייבים
תראה לי עוד אתר שמחייב 50 גיגה בחודש ?

זה חודשיים לא חודש. ויש את HD-T למשל שמבקשים 15 או 25 ג'יגה ב3 חודשים. יש גם את TTG של WIKI שמבקשים כל חודש 10 ג'יגה (בחודש הראשון 20)
המטרה לדעתי היא להעיף יוזרים לא פעילים וזאת אחלה דרך.
מסכים איתך דניס.

sadowm

sadowm

ZSC FOR EVER

•  Owner
  • 8137 הודעות
    • מונה תודות: 693 תודות
364
מעולה
ומה בכלל ההבדל בין אלה שנרשמו לפני 1.1.2012  לבין אחרי שהם לא נכללים?

Aviad93

Aviad93
  •  צוות לשעבר
  • 498 הודעות
    • מונה תודות: 34 תודות
22
רגיל
תודה רבה על המידע.... רק עכשיו שמתי לב לזה

IMAGINE

IMAGINE
  •  צוות לשעבר
  • 1998 הודעות
    • מונה תודות: 106 תודות
63
טוב
טוב, מחר זה מתחיל!! קניתי סידבוקס ב- 2$  לשבוע עם מהירות העלאה של 1-2MB :)

koby21

koby21

Danny Welbeck <3

•  VIP
  • 2776 הודעות
472
מעולה

צפה בהודעהIMAGINE, ב-30.04.2012 - 15:59 PM, אמר:

טוב, מחר זה מתחיל!! קניתי סידבוקס ב- 2$  לשבוע עם מהירות העלאה של 1-2MB :)

יפה, בהצלחה :)
תודה על ההקפצה.

elil

elil
  •  VIP
  • 2180 הודעות
    • מונה תודות: 204 תודות
145
מעולה
אגב, בנוגע לנקודות, עשיתי חישוב קטן. מקבלים 0.6 על כל טורנט שנמצא בסיד כל שעה, עד למקסימום של 12 טורנטים.
0.6*12*24= 172 נקודות ליום. צריך להגיע ל2000 נקודות שזה 12 ימים. לא מסובך.

בנוגע להעלאה, תבקשו ביפור ממישהו או תורידו בעצמכם טורנטים פופלאריים במשך החודשיים. אני לא חושב שזה ייקח יותר מחודש.

ההודעה זה כבר שטויות.

קיבל תודות על-ידי 1 משתמש:

Aviad93

Aviad93
  •  צוות לשעבר
  • 498 הודעות
    • מונה תודות: 34 תודות
22
רגיל
הדרישות בכלל לא מוגזמות לפי דעתי, וחודשיים הם די והותר בשביל לעמוד בהן. (אפילו למשתמשים עם חיבור שהוא לא סופר מהיר)

koby21

koby21

Danny Welbeck <3

•  VIP
  • 2776 הודעות
472
מעולה
המבחן נגמר.. יש פה מישהו שלא עבר אותו?
בנוסף הם החזירו את האופציה לקנות יותר מ10 ג'יגה, הזמנות וכו'. רק 30 ימים בלי פרסומות עדיין לא החזירו.
בהזמנות יש שינוי, המחיר עלה מ50 אלף ל100 אלף, כשרק מדרגת INSANE USER אפשר לקנות, ומNEXUS MASTER להזמין.
אגב לכל הנקסוסים למיניהם - אחרי חודשיים בלי גישה להזמין - הגישה חזרה :)

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים