עבור אל תוכן

רשימה של הטראקרים הטובים בעולם

• אנא התחבר בכדי להגיב
56 תגובות לנושא זה

DDD

DDD
  •  חברים בכירים
  • 1425 הודעות
    • מונה תודות: 125 תודות
129
מעולה
טוב הינה הרשימה של הטראקרים הכי טובים בעולם .
תשכחו מטראקרים נדירים תשכחו מטראקרים שאתם חושבים שהם הכי טובים...
הרשימה תתמקד ברוב סוגי התוכן וגם תוכן נישה ( תוכן ישן ונדיר או תוכן מיוחד ) .

טראקרים כללים :

Torrentleech ציון 8 - הטראקר הכי מוכר לישראלים ואחד הטראקרים הטובים בעולם , מתמקד בכל תוכן חדש שיוצא.
צדדים חזקים - תוכן נון סצינה במיוחד קידודיי BRRIP , מהירות גבוהה , תוכן עם קידוד מובנה בעברית וזמני שיחרור מהירים.

FileList.ro ציון 9- חביב הקהל ואחד ההפתעות בשנתיים האחרונות לישראלים , ניחשב למתחרה ישיר ל TL ויש הטוענים שטוב ממנו.
צדדים חזקים - המון תוכן ( במיוחד תוכן ישן ונדיר) , קל לשמור על רטיו , מהירות הורדה גבוהה והרבה תוכן נישה.

IPTorrent ציון 7- הטראקר הכי פחות מוערך בסצינת הביטורנט וחבל שקח , אחד הטראקרים שתמצא בהם תוכן שלא תמצא במקום אחר.
צדדיים חזקים - הבית של קבוצות נון סצינה רבות (BRRIP ), כמות טורנטים עצומה ( גדולה יותר מ TL ו FL גם יחד ) , המון תכני סקס והמון חבילות סרטים וסדרות וקל לשמור על רטיו.

SCC ציון 8 - הטראקר הכי יוקרתי ברשימה וניחשב להכי טוב ( לא מסכים איתם בעליל ) , המון חבילות ותוכן סצינה בלבד.
צדדים חזקים - זמני פרי ( שיחרור ) מהירים , המון חבילות סרטים סדרות משחקים ( הכל בפריליץ ) ומהירות הורדה גבוהה.

דעה אישית - קשה להחליט מה הכי טוב מהם כי הכל תלוי במה בן אדם מחפש אבל עם לבחור טראקר אחד שמשלב את כל סוגי התוכן הייתי בוחר ב FL ...
המון משחקים ( מי צריך את ביטגיימר בכלל כשיש פה הכל ) , הרבה מאוד תוכן HD , המון תוכן נישה תוכנות וסרטים למבוגרים.

סדרות :

נתמקד ב 2 טראקרים שניחשבים הכי טובים בעולם .

BTN ציון 10- הטראקר שהמציא את עצמו מחדש כמה פעמים והשתפר פלאים , חביב הפורום וללא רטיו .
צדדים חזקים - זמני פרי מהירים ומהירות הורדה גבוהה , כמות תוכן עצומה בשלל גירסאות ואיכויות והטראקר ללא רטיו .

Freshon.tv ציון 8- אחד הטראקרים האהובים ביותר על המשתמשים הישראלים.
צדדים חזקים - מהירות שיחרור ומהירות הורדה גבוהות וכמובן כמות התוכן .

דעה אישית - יאפשר להגיד מי יותר טוב אבל אני משמש בשניהם , למרות ש BTN בעל יותר תכנים הנטיה להוריד מ TVT יותר נפוצה

תכני HD :

ניצא מתוך נקודות הנחה שתכני HD יתמקדו בעיקר בסרטים כי לסדרות אין מתחרה ראוי חוץ מ BTN ו TVT.RO מבחינת כמות וגיוון התוכן.
ניתמקד בטראקרים שהכי מותאמים לקהל הישראלי ושניתנים להשגה בפורמים בארץ, זה אומר שלא נדבר על HDBITS.ORG
שלא יבלבלו לכם בשכל לפי דעתי המשתמש הממוצע יכול להסתפק בטראקרים הכללים להורדת תכני HD!

SceneHD ציון 9 - טראקר המתמקד בתכני HD שיחרורי סצינה בלבד , חביב בקרב משתמשי הפורמים בארץ ולא קל להשגת הזמנה !
צדדים חזקים- המון תוכן במיוחד תוכן ישן וכולל חבילות סרטים ( טרילוגיות וסרטים בהמשכים ) וכמובן חבילות סדרות ופורנו ולא מעט וידיאו קליפים.
הטראקר נחשב לבעל מהירויות הורדה מאוד גבוהות גם לתכנים שיש בהם מספר מעלים בודד בלבד מגיעים למהירויות טובות.

CHDBits ציון 8- לפי השם ניתן להבין שזה טראקר הבית של קבוצת CHD הסינית הפופולארית , כמו כן ניתן למצוא שם שיחרורי סצינה.
צדדים חזקים - קל שמור אל רטיו המון מורידים והמון תוכן , קידודים איכותיים של קבוצת הבית וכמובן הרבה שיחרורי בלו ריי .

HDChina ציון 7.5- עוד טראקר איכותי מתוצרת סין טראקר הבית של קבוצת Wiki בעבר וקבוצת HDChina הפופולארית בהווה.
צדדים חזקים - קל שמור אל רטיו המון מורידים והמון תוכן , קידודים איכותיים של קבוצת הבית וכמובן הרבה שיחרורי בלו ריי .

HD-Torrents ציון 7- עוד טראקר HD איכותי מבית מזרח אירופה , טראקר הבית לשלל קבוצות בית איכותיות שמשחררות קידודים איכותיים במיוחד.
צדדים חזקים- שלל תכני HD במיוחד סרטים . תכני פורנו רבים וכמובן וידיאו קליפים ואלבומים בפורמט FLAC , לא נישכח כמובן שלל קבוצות קידוד ביתיות כמו HDMaNiAcS , KRaLiMaRKo ,
HiDt , DNL ועוד כמה קבוצות פחות פעילות כיום.

HDCLUB ציון 9 (בלוריי מלא בלבד) - טראקר שלא מוכר לקהל לישראלים אבל בהחלט מקור טוב לתכני בלו ריי מלאים ( כולל תרגום עברי מקורי ) , הטראקר מתוצרת רוסית
צדדים חזקים - בטראקר הזה לקהל הישראלי ניתן להשיג סרטי בלו ריי מלאים והופעות מוזיקה באיכות HD ובלו ריי מלא , טראקר בעל מהירויות הורדה גבוהות גם בטורנטים ישנים.

דעה אישית - הצרכים של משתמשי ה HD שונים ומגוונים ולכן קשה להחליט מה הכי מומלץ , הנטיה האישית שלי היא שלמשתמש הכבד צריך להחזיק פשוט בכל הטראקרים או לפחות ברובם
כמו שאמרתי בפתיח למשתמש הממוצע טראקרים כמו FL או TL ואחרים יעשו את העבודה ושלל תכני HD נמצאים שם בלי צורך בטראקרים המתמחים ב HD!

מוזיקה :

ישנם מספר טראקרים בתחום אבל לקחתי את הטראקרים שניחשבים הכי טובים בתחום וגם כאלו שאפשר להשיג.
exigo btmusic יצאו מהרשימה כי הם מיותרים וגם בלתי אפשרים להשגה .

What.CD ציון 10 - טראקר המוזיקה הגדול בעולם בשלל תכנים ואיכויות ומאגר זמרים כלל עולמי ( כולל זמרים ישראלים ) .
צדיים חזקים- מאגר ענק של תכנים בשלל איכויות כולל FLAC , מאגר המוזיקה באיכות FLAC הכי גדול בעברית שקיים קיום ברשת בזכות כמה עשרות ריפרים ישראלים
בעבר ובהווה שהעלו לאתר כמעט כל סוג מוזיקה שיש בארץ ( להוציא את מוזיקת הדיכאון , מה לעשות שרובם אשכנזים חחח ) .

Waffles ציון 8 - עוד טראקר דיי גדול שניחשב לאחד הטובים בעולם.
צדדים חזקים - מאגר תכנים גדול קצת יותר קל לשמור על רטיו בגלל ימי הפריליץ , יש גם מוזיקה ישראלית אבל לא יותר מדיי .

TranceTraffic ציון 9 ( מוזיקה אלקטרונית בלבד ) - טראקר הבית לכל חובבי המוזיקה האלקטרונים החל מטראנסים והאוסים ועד לטרקים ומוזיקה אלקטרונית אחרת.

טראקרים נוספים שכדיי שטורנטיסטים ישראלים יכירו :

TorrentDay ציון 9 - טראקר כללי שעד לא מזמן היה פתוח להרשמה וזה טראקר בן שנה בקירוב שמתקדם בצורה יפה וכבר בעל כמות משתמשים ותוכן עצומה שעבר חלק מהמתחרים.

NCORE ציון 7 - הענק ההונגרי בעל שלל תכנים במיוחד בתחום הנישה ותוכן קשה להשגה , DVDR כולל תרגום עברי ,פורנו , תוכנות,מוזיקה ועוד.

DownRev ציון 8 ( הטראקר הישראלי הכי טוב ) - טראקר ישראלי שכדיי שיהיה לכל ישראלי במועדפים , מאגר תכנים זרים וישראלים שמתעדכן באופן קבוע כולל סרטים סדרות תרגום מובנה תכני HD תרגום בצד מוזיקה והופעות ועוד הרבה.

RUTracker ציון 10 ( לדוברי רוסית הוא מושלם) - הטראקר הגדול בעולם מיליוני משתמשים רשומים ומעל מיליון טורנטים , זהו אחד הטראקרים הפופולארים בארץ ( הוא ה TL של הדוברי הרוסית בארץ ) .
את המשתמש הישראלי שלא דובר רוסית יעניין במיוחד מוזיקה ווידיאו קליפים שנמצאים שם בשפע כולל מוזיקה ישראלית , כמובן יש לא מעט סרטי בלו ריי מלא והמון הופעות של זמרים מחול בשלל האיכויות.

Bitgamer ציון 8 - טראקר משחקים מעולה , שלל משחקים לכל הקונסולות הנפוצות pc xbox ps ועוד .

PTP ציון 9 - טראקר המתמחה בסרטים בלבד , טראקר בעל כמות סרטים עצומה כולל סרטים ישנים מאוד וכמובן בשלל האיכויות והגירסאות כולל HD!

Music-Vid ציון 8- טראקר הוידיאו הקליפים הגדול בעולם , יש המון תוכן במיוחד בפורמט DVD ולצערי אין הרבה HD . כל חובבי 80s 70s 90s זה הטראקר בשבילכם!

TranceTraffic ציון 9 ( מוזיקה אלקטרונית בלבד ) - טראקר הבית לכל חובבי המוזיקה האלקטרונים החל מטראנסים והאוסים ועד לטרקים ומוזיקה אלקטרונית אחרת.

סיכום כולל : עולם הטראקרים גדול ומגוון ולכן לא כל הטראקרים נכללו ברשימה, קשה להסתפק בטראקר אחד בלבד ותמיד צריך כמה טראקרים .
ההחלטה שכל משתמש צריך לקחת זה לשאול את עצמו איזה תכנים הוא צריך : סרטים סדרות או אולי תכני HD תוכן שרק יצא או גם סרטים או סדרות שיצאו לפני מספר שנים.
לא לשכוח שברוב הטראקרים יש מערכת רטיו וקשה בלי שרת לתחזק יותר מכמה טראקרים בודדים בבת אחד.
המשתמש המתחיל לפני שמבקש טראקר מסויים צריך לברר אליו כמה שיותר פרטים .

הרשימה המנצחת לישראלי הממוצע שיכסה את התחום ברובו הגדול והוא : fl tl btn whatcd rutracker downrev shd hd-torrents HDCLUB .
בטראקרים הללו ניתן להשיג כמעט הכל מהכל והם לא כל כך קשים להשגה .

אני מקווה שלא שחכתי אף טראקר והרשימה היא על דעתי האישית ומתוך ניסיון של שנים רבות והרשימה נבנתה לפי הלך הרוח המקובל בפורמים בארץ ובעולם!!

נכתב ע"י DDD

הרשימה פתוחה לדיון !!

קיבל תודות על-ידי 8 משתמשים:

NickF

NickF

Master

•  Owner
  • 3546 הודעות
    • מונה תודות: 72 תודות
139
מעולה
תמונה שפורסמה

koby21

koby21

Danny Welbeck <3

•  VIP
  • 2774 הודעות
    • מונה תודות: 549 תודות
472
מעולה
לא מסכים איתך בנוגע לTranceTraffic.. חצי מהטורנטים שם מתים והמהירויות לא משהו. טראקר חלש שעשו ממנו הרבה יותר ממה שהוא שווה. אם SCENEHD מקבל 9, TT די רחוק.
בנוגע לישראלים.... אין באמת אחד שהוא יותר טוב, כל ה3 טובים. לכל אחד יתרונות וחסרונות משלהם.
חוץ מזה מסכים איתך בכל השאר :)

רשימה מעולה. אהבתי. כל הכבוד על הפירוט על כל טראקר, קלעת בול.

IdanGoshen

IdanGoshen
  •  צוות לשעבר
  • 1203 הודעות
    • מונה תודות: 112 תודות
79
טוב מאוד
תודה רבה, אני ינסה כמה מהטראקרים פה.

elil

elil
  •  VIP
  • 2180 הודעות
    • מונה תודות: 204 תודות
145
מעולה
רשימה מצויינת. מכילה באמת את הטרקרים הכי טובים שיש היום.
גם הציונים שלך מאוד מדויקים - באמת מגיע לWHAT וRUtracker ציון 10. אין עליהם.
טעות די גדולה שלך אבל היא בתחום הסדרות - TVT.com הוא פורום מעולה עם הרבה סדרות ישנות ועם הרבה סידרים, מה שאין בtvt.ro. החסרון היחיד הוא פרי-טיים לא מדהים, אבל כל השאר מחפה על זה. אני חושב שחשוב לשים אותו ברשימה בכל מקרה, גם אם אתה לא אוהב אותו. הייתי נותן לו 8.
עוד משהו, זה לשבח את PTP, שלדעתי מגיע לו אפילו 9.5 או 10. מבחינתי זה הWHAT של הסרטים. הוא טרקר הסרטים הכי טוב שיש ללא תחרות - כן, כן, לוקח גם את CHD וגם את SHD. פשוט בגלל שיש בו כל סרט שאי פעם יצא אני חושב. יש בו אפילו תכנים של Karagara. כחובב סרטים ישנים ויותר נדירים, ולא רק שוברי קופות, אני יכול לומר בלי שום צל של ספק שהוא טרקר הסרטים הכי טוב שיש.
חוץ משתי ההערות האלה, באמת רשימה מצוינת.
תמונה שפורסמה

KD_35

KD_35
  •  צוות לשעבר
  • 1884 הודעות
    • מונה תודות: 218 תודות
142
מעולה
דניס דפקתה הפצצה, באמת רשימה מצוינת. אני מסכים עם אלי על PTP, פשוט טראקר אדיר.

SilverBaller

SilverBaller
  •  חברים רשומים
  • 213 הודעות
    • מונה תודות: 26 תודות
23
רגיל

צפה בהודעהkoby21, ב-02.04.2012 - 23:34 PM, אמר:

לא מסכים איתך בנוגע לTranceTraffic.. חצי מהטורנטים שם מתים והמהירויות לא משהו. טראקר חלש שעשו ממנו הרבה יותר ממה שהוא שווה. אם SCENEHD מקבל 9, TT די רחוק.
בנוגע לישראלים.... אין באמת אחד שהוא יותר טוב, כל ה3 טובים. לכל אחד יתרונות וחסרונות משלהם.
חוץ מזה מסכים איתך בכל השאר :)

רשימה מעולה. אהבתי. כל הכבוד על הפירוט על כל טראקר, קלעת בול.

כנראה שאתה לא חובב טראנס, TT בהחלט מקור מספר1 לטראנס אמיתי מהירויות לא משהו ? אני תמיד מגיע ל 4-8 mb בשניה שזה לא רע בכלל חוץ מזה יש להם קבוצה בפנימית מוציאים את כל הדברים הטובים בסצינת טראנס בדרך כלל ב 320bit הרבה פעמים גם flac
אני חבר ב waffles,Pedros,TT - כאשר TT באמת היחיד שאני לא יכול לוותר עליו :p

DDD

DDD
  •  חברים בכירים
  • 1425 הודעות
129
מעולה
אני שמח שיש פה תגובות ענייניות ובונות ולא רק תגובות "תודה רבה" והרשימה פתוחה לדיון וטוב שיש שכך :)  
אני מזדקן קצת ולא בקיא בכל טראקר ב 100 אחוז ולכן אחרי מחקר דיי מעמיק ולפי הלך הרוח בפורמים בארץ ובחול ניסיתי לתת ציונים בצורה עניינית ולא רק בתור דעה קדומה ( יש כאלו שחושבים עדיין ש BITMETV שולט בתחום הסדרות , פשוט יצורים חחח ) !!

לגביי TranceTraffic שכתבתי אליו סיקור מלפני שנה ויותר : http://www.zsc.co.il...showtopic=15054
בזמן שאני עוד חשבתי שאני חובב מוזיקה אלקטרונית הוא היה הטוב בתחומו וכמעט היחיד בתחומו והציון 9 זה רק בגלל שמה שיש שם לא תמיד נשיג במקום אחר וכנראה שאין לו תחליף במיוחד לתוכן הנדיר של גווני המוזיקה האלקטרונית.
אולי קצת הגזמתי בציון 9 אבל אפשר להתפשר ולהוריד ל 8 במיוחד כש RUTRACKER בסביבה :) ועדיין לאיכות הקהילה וסגנונות וגווני המוזיקה אין תחליף!

לגביי טראקרים ישראלים למרות ששלושת הטראקרים עשו התקדמות משמעותית בשנה האחרונה ,  עדיין תעשה חיפוש ל 100 תכנים שונים בכל שלושת הטראקרים בכל מה שקשור לתוכן ישראלי או תוכן זר מתורגם או תוכן שמזוהה בתור תוכן יהודי ( כמו הסרט על אלי כהן ) ותמצא הבדל גדול מאוד בין שלושת הטראקרים .
בתור טראקרים כללים לצערנו יחסית לפוטנציאל הטראקרים הישראלים עדיין ירודים אבל בתור טראקר ישראלי חלקם עושים את העבודה בצורה חלקית  וחלקם עושים את העבודה בצורה טובה יותר.
כל טראקר שניכנס לרשימה צריך להיות מיוחד במשהו ולאחד כמוני חובב קולנוע ישראלי ( גם עם הוא בעיניי רובינו דיי ממוצע ) מצאתי שם דיי הרבה תכנים ורובם בלעדיים , שלא נדבר על סינכרונים בלעדיים חבילות וגיוון התכנים הרב וחוץ מזה לפי הלך הרוח בפורמים בארץ הוא בקידמה כיום !

לגביי TVT.COM הוא בהחלט טראקר טוב אבל אחוז הסדרות שיש בו ואין ב BTN ( מתייחסים למה שישראלי ממוצע יחפש ) הוא נמוך ובגלל שזו רשימה של הטופ אני לא יכול להגיד לאנשים להחזיק 3 טראקרים רק בשביל סדרות :)
אתה צודק זה טראקר טוב( לא ביקרתי בו שנתיים )  אבל לפי הלך הרוח בפורמים בארץ ובחול הוא כיום לא בטופ ויש לו תחליף מצויין ( BTN ).

לגביי PTP הוא כמעט מושלם וכמעט הגיע לו 10 ונכון הוא הכי טוב בתחומו ( מה נעשה שאין טראקר סרטים רציני שמתקרב אליו ) ויש לו מאגר HD שאוכל טראקרים המתמחים ב HD  , עדיין לפי כמות חיפושים רנדומלית לא היה בו הכל ואפילו לא 90 אחוז ממה שחיפשתי הרבה טורנטים מתים !

המשך דיון נעים לכולם...

Forrest Bondurant

Forrest Bondurant
  •  חברים בכירים
  • 338 הודעות
    • מונה תודות: 31 תודות
18
רגיל
דניס יצאת גדול, יעזור למתחילים זה בטוח וגם לכאלה שקצת ותיקים, כל הכבוד.

IMAGINE

IMAGINE
  •  צוות לשעבר
  • 1996 הודעות
    • מונה תודות: 105 תודות
62
טוב
מה עם HDbits.org ?

koby21

koby21

Danny Welbeck <3

•  VIP
  • 2774 הודעות
472
מעולה

צפה בהודעהSilverBaller, ב-03.04.2012 - 01:04 AM, אמר:

כנראה  שאתה לא חובב טראנס, TT בהחלט מקור מספר1 לטראנס אמיתי מהירויות לא משהו ?  אני תמיד מגיע ל 4-8 mb בשניה שזה לא רע בכלל חוץ מזה יש להם קבוצה  בפנימית מוציאים את כל הדברים הטובים בסצינת טראנס בדרך כלל ב 320bit הרבה  פעמים גם flac
אני חבר ב waffles,Pedros,TT - כאשר TT באמת היחיד שאני לא יכול לוותר עליו :p

טורנטים שרק עלו זה ברור שיוריד לך על מהירויות כאלו. הישנים לא יזוזו לך.
יש שם 175,865 טורנטים נכון לעכשיו, ורק 111,920 משתפים. נתונים גרועים. זה  רק מוכיח שהמהירות זוועה ושיש כמות מפחידה של טורנטים מתים.
זה נכון שהוא הכי טוב בתחומו (אין מתחרים ראויים), אבל מה שבאתי להגיד זה שציון 9 זה הרבה יותר ממה שמגיע לו.

צפה בהודעהIMAGINE, ב-03.04.2012 - 09:29 AM, אמר:

מה עם HDbits.org ?

הוא ענה על זה פה:

צפה בהודעהDDD, ב-02.04.2012 - 22:43 PM, אמר:

ניצא מתוך נקודות הנחה שתכני HD יתמקדו בעיקר בסרטים כי לסדרות אין מתחרה ראוי חוץ מ BTN ו TVT.RO מבחינת כמות וגיוון התוכן.
ניתמקד בטראקרים שהכי מותאמים לקהל הישראלי ושניתנים להשגה בפורמים בארץ, זה אומר שלא נדבר על HDBITS.ORG
שלא יבלבלו לכם בשכל לפי דעתי המשתמש הממוצע יכול להסתפק בטראקרים הכללים להורדת תכני HD!

SilverBaller

SilverBaller
  •  חברים רשומים
  • 213 הודעות
23
רגיל
תוכן ישן ולא פופולרי צפוי שהמהירות לא תהיה בשמיים באתר עם כמות קטנה יחסית של רשומים כנ"ל לגבי SHD אם אתה שואל אותי גם ל SHD לא מגיע 9 למרות שאני אוהב את האתר הזה בזמן האחרון התחלתי להתמכר לשיחרורים של  ESiR ו CHD ולסדרות כמובן יש את BTN אז לא ממש יוצא להשתמש ב scenehd

DDD

DDD
  •  חברים בכירים
  • 1425 הודעות
129
מעולה

צפה בהודעהSilverBaller, ב-03.04.2012 - 11:19 AM, אמר:

תוכן ישן ולא פופולרי צפוי שהמהירות לא תהיה בשמיים באתר עם כמות קטנה יחסית של רשומים כנ"ל לגבי SHD אם אתה שואל אותי גם ל SHD לא מגיע 9 למרות שאני אוהב את האתר הזה בזמן האחרון התחלתי להתמכר לשיחרורים של  ESiR ו CHD ולסדרות כמובן יש את BTN אז לא ממש יוצא להשתמש ב scenehd
רובינו פה אוהבים שיחרור נון סצינה מאשר סצינה אבל אל תשכח שרוב התרגומים והסינכרונים ברשת זה לגירסאות סצינה ולכן הטראקר הזה 9 וגם כשיש מעלים בודדים יורד לי בסבבה 1 מגה מינימום , שלא נדבר על סרטים שנמצא רק שם ( ישנים יותר ) !!

SilverBaller

SilverBaller
  •  חברים רשומים
  • 213 הודעות
23
רגיל
מקובל, אני פשוט רואה בלי תרגום ככה שזה לא חלק מהשיקולים אצלי אפילו לא חשבתי על זה אבל אתה צודק לגבי תרגום בכל אופן קצת קשה להיות אובייקטיבי בנושא הזה כי זה כל אחד והתכנים שהוא אוהב

koby21

koby21

Danny Welbeck <3

•  VIP
  • 2774 הודעות
472
מעולה

צפה בהודעהSilverBaller, ב-03.04.2012 - 11:19 AM, אמר:

ההבדל הוא שבSHD גם 2 מעלים מספיקים למהירות של 1.1 מגה אצלי. שזה המקסימום של ה10 מגה אינטרנט.
בSHD יש קרוב ל18 אלף טורנטים, וקרוב ל115 אלף משתפים. אין פה מקום להשוואה, הטורנטים בקושי מתים.
HD זה יותר מוכר ומבוקש ממוסיקה אלקטרונית, זה לא נכון להשוות ביניהם. SHD מקבל בצדק את ה9, מבחינת סצינה הוא מושלם. TT לא כזה ולא היה כזה.. לדעתי לפחות.
אם הוא לא היה כזה טראקר נדיר אני בספק אם היו מתייחסים אליו בכלל עם סטטיסטיקה כזו חלשה.

SilverBaller

SilverBaller
  •  חברים רשומים
  • 213 הודעות
23
רגיל
2 מעלים ב SHD נותנים לך 1.1 מגה ? יפה לא זכור לי שקרה לי דבר כזה. לגבי הסטטיסטיקה אני לא מבין מה הביג דיל יש הרבה יותר תוכן HD מאשר תוכן טראנס הגיוני שיש פחות טורנטים ב TT
אבל כל מה שאפשר לחפש יש שם

DDD

DDD
  •  חברים בכירים
  • 1425 הודעות
129
מעולה
קובי אף אחד לא משוואה בין TT ל SHD כי שניהם עוסקים בתחומים שונים , תמצא לי מאגר מוזיקה אלקטרונית בכמות כזאת במקום אחר ואז נוריד לו את הציון ...
כל אחד ואהבות שלו למישהו חשוב HD למישהו חשוב TT וכל אחד יש טראקר שהוא לא יוותר אליו ובגלל שאין לו אלטרנטיבות ורק בגלל זה הוא מקבל 9 ( בסדר אפשר להתפשר על 8 חח ) .
הציון ניתן בגלל איכות התכנים ובחיפוש אקראי של התוכן שמחפשים שם נמצא הכי הרבה בתחום שלו !

titan35

titan35
  •  צוות לשעבר
  • 2274 הודעות
    • מונה תודות: 138 תודות
134
מעולה
יפה מאוד אבל לדעתי היית צריך להסויף גם את BCG טראקר משחקים מעולה שיכול בהחלט להתאים לרשימה

DDD

DDD
  •  חברים בכירים
  • 1425 הודעות
129
מעולה

צפה בהודעהtitan35, ב-03.04.2012 - 15:03 PM, אמר:

יפה מאוד אבל לדעתי היית צריך להסויף גם את BCG טראקר משחקים מעולה שיכול בהחלט להתאים לרשימה

ביטגיימר מספק את העבודה בצורה הטובה ביותר .

koby21

koby21

Danny Welbeck <3

•  VIP
  • 2774 הודעות
472
מעולה

צפה בהודעהSilverBaller, ב-03.04.2012 - 12:17 PM, אמר:

2 מעלים ב SHD נותנים לך 1.1 מגה ? יפה לא זכור לי שקרה לי דבר כזה. לגבי הסטטיסטיקה אני לא מבין מה הביג דיל יש הרבה יותר תוכן HD מאשר תוכן טראנס הגיוני שיש פחות טורנטים ב TT
אבל כל מה שאפשר לחפש יש שם

אתה מוזמן לנסות :) זה מה שאני אוהב בטראקר הזה, לא משנה כמה משתפים יהיו בטורנט - זה תמיד יטוס.
ולהיפך, בTT יש יותר טורנטים.. הם מעלים גם שירים בודדים וזה פקטור משמעותי.

צפה בהודעהDDD, ב-03.04.2012 - 14:23 PM, אמר:

קובי אף אחד  לא משוואה בין TT ל SHD כי שניהם עוסקים בתחומים שונים , תמצא לי מאגר  מוזיקה אלקטרונית בכמות כזאת במקום אחר ואז נוריד לו את הציון ...
כל  אחד ואהבות שלו למישהו חשוב HD למישהו חשוב TT וכל אחד יש טראקר שהוא לא  יוותר אליו ובגלל שאין לו אלטרנטיבות ורק בגלל זה הוא מקבל 9 ( בסדר אפשר  להתפשר על 8 חח ) .
הציון ניתן בגלל איכות התכנים ובחיפוש אקראי של התוכן שמחפשים שם נמצא הכי הרבה בתחום שלו !

שנינו באותה דעה, זה הטראקר הכי טוב לטראנסים, אבל רק בגלל שאין לו מתחרים. הוא לא משהו מיוחד.
כשיש לך יותר מ50% טורנטים מתים, לא מגיע לאותו טראקר ציון 9 לדעתי. זה לא עוזר כ''כ למצוא את הטורנט שאתה מחפש ולראות שיש לו 0 מורידים ו0 מעלים.
גם זה שלא מעט מהמשתמשים שרשומים שם רשומים רק בשביל להגיד ''יש לי משתמש בTT'', לא מוסיף לזה.

כל אחד ודעתו, אני אישית חושב שמדובר בטראקר חלש מאוד שאם לא היה נחשב לנדיר כ''כ, לא היו מסתכלים עליו בכלל.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים