עבור אל תוכן

דיאבלו 3: בקרוב תאריך ההשקה


  • אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

#1
 msno24

msno24
  •  חסומים
  • 5 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
0
רגיל
בסוף הוא עוד יגיע: במאי המשחק המתקרב Diablo 3 החליט להרגיע את המעריצים המודאגים, וכתב בפורומים של המשחק כי בבליזארד מתכוונים להכריז על תאריך היציאה הסופי והרשמי של המשחק בעתיד הקרוב.  דיאבלו 3, משחק ההמשך לסדרת משחקי התפקידים-פעולה הפופולרית מאוד של  דיאבלו שיצאה לגמלאות בשנת 2001, היה אמור לצאת כבר בסוף שנת 2011, אך נדחה  מספר פעמים וכעת מעריכים בבליזארד שהוא יגיע לחנויות רק ברבעון השני של  2012. למרות שגירסת בטא של המשחק כבר פעילה, בבליזארד עדיין משפצים ומשפרים  את המשחק לקראת יציאתו - ולא ברור מתי העבודה עליו תגמר.

לאחרונה אף נודע שבבליזארד החליטו לערוך שינוי נרחב במערכות מרכזיות  במשחק ממש בשבועות האחרונים - מה שוודאי הוסיף לזמן הפיתוח שלו שעות רבות  של עבודה ואיזונים, למרות השלב המאוחר יחסית של תהליך הפיתוח כולו.

תמונה שפורסמה

"הגירסה האחרונה שבדקנו כאן במשרדים פשוט נהדרת. אנחנו מקבלים הרבה  סימפטיה מהצוותים האחרים כי אנחנו עובדים שעות רבות, אבל הסוד שלנו הוא  שלשחק במשחק בזמן שאנחנו משפרים את האיזון ומתקנים באגים זה פשוט כיף", כתב  ג'יי ווילסון, במאי המשחק.

"אנחנו חושבים שאתם הולכים לאהוב את דיאבלו 3 כשהוא יצא לאור, ואם  מדברים כבר על היציאה שלו, אתם יכולים לצפות להכרזה על תאריך היציאה שלו  בעתיד הקרוב. שימו לב שלא אמרתי 'בקרוב', כי אני לא סתם משגע אתכם. נשתף  אתכם בתאריך ברגע שנדע אותו בוודאות", הוא הוסיף.

  יש משהו קצת מצחיק בנטייה של בליזארד לעשות הייפ להכרזה על תאריך יציאה  של משחק, במקום פשוט להכריז עליו ולהתמקד במשחק עצמו. עם זאת, דיאבלו 3  הוא אחד המשחקים המצופים ביותר של שנת 2012 - ותמיד כיף להזכר שהוא  ממש מעבר לפינה. לפחות עד שבבליזארד יודיעו שהם דוחים אותו ל-2013.

מקור-VGAMES

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים