עבור אל תוכן

השקת הויטה: 600,000 יחידות במערב


  • אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

#1
 msno24

msno24
  •  חסומים
  • 5 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
0
רגיל
התחלה טובה: סוני הודיעה כי היא הצליחה למכור 600,000 יחידות של קונסולת הפלייסטיישן ויטה החדשה שלה במערב מאז שהושקה לפני שבוע.  לשם ההשוואה, מאז שהושקה הקונסולה ביפן (בסוף שנת 2011) ועד היום נמכרו שם  רק כ-580,000 יחידות - מה שאומר שההשקה בארצות הנוספות הכפילה את מספר  הקונסולות שנמצאות בידיים של הגיימרים. הויטה היא היורשת של קונסולת ה-PSP הוותיקה, והנסיון של סוני להתחרות הן  ב-3DS של נינטנדו והן בסמראטפונים שהפכו גם הם לסוג של קונסולות משחקים  ניידות. הקונסולה המשוכללת היא ככל הנראה המכשיר הנייד המתוחכם והחזק ביותר  בנמצא היום, והיא מתקרבת בעוצמתה לזו של הפלייסטיישן 3 הביתית. במסגרת  ההשקה האירופית הושק המכשיר גם בישראל - כאן הוא נמכר במחיר של 1,699 שקלים  (והנה הביקורת שלנו).

למרות הנתונים המרשימים, אליהם התלוותה גם ספריית משחקים מכובדת, הויטה  לא הצליחה להפוך ללהיט גדול במיוחד ביפן. היא אמנם הצליחה למכור שם כמות  נאה של יחידות, אבל אף פעם לא הצליחה להתעלות על נתוני המכירות המצויינים  של המתחרה העיקרית שלה, ה-3DS.

  תמונה שפורסמה

כעת נשאלת השאלה אם המצב במערב יצליח לשנות את התמונה: שבוע לאחר ההשקע  המערבית, שכללה את אמריקה, אירופה ואוסטרליה, הצליחה הקונסולה לעבור סוף  סוף את קו מליון היחידות שנמכרו. ה-3DS, לשם ההשוואה, עומדת על ארבעה מליון  יחידות - אך היא יצאה למעלה מחצי שנה מוקדם יותר.

בסוני ללא ספק מרוצים מהנתונים, ומקווים שהמומנטום לא ישבר: בחודשים  הקרובים צפוייה החברה להמשיך ולשחרר משחקי ויטה גדולים נוספים, המרכזי  ביניהם הוא משחק חדש בסדרת Resistance - וסביר להניח שמשחקים חדשים נוספים  יוכרזו בחודשים הקרובים.
מקור- VGAMES0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים