עבור אל תוכן

בזכות זיר"ה: פשיטה על ביתו של חשוד בהפעלת topdown.me

• אנא התחבר בכדי להגיב
10 תגובות לנושא זה

elil

elil
  •  VIP
  • 2180 הודעות
    • מונה תודות: 204 תודות
145
מעולה
אניי חיב להגיד שאני לא מכיר את האתרים האלה, אבל מדאיג לראות שפועלים בתחומים האלה גם בארץ:

בזכות זיר"ה: פשיטה על ביתו של חשוד בהפעלת topdown.me
פשיטה משטרתית נערכה בבתיהם של החשודים בהפעלת אתרי הורדות וצפייה ישירה  topdown.me, moridim.net, moviesplace.net וmyvod.net, צו החיפוש ניתן לפני כשבועיים על ידי בית המשפט, במסגרת החיפוש הוחרמו כל המחשבים אשר נמצאו בבתים של ארבעה חשודים ובינהם חייל.

צו החיפוש הוצא על ידי אירגון זיר"ה, אשר נחשב בעיני רבים כגוף דורסני אשר בה להגדיל את ההכנסות ל 11 גופי תוכן שאותם הוא מייצג, ביניהם קשת, רשת, ערוץ 10, HOT ,yes ומפיצת הסרטים יונייטד קינג, והארגון הוריד לא מעט אתרי הורדות מפורסמים כמו Wnet, Horadot.net, Horadot.me, iDown, אך גם רבים מבעלי האתרים סגרו לבד את אתרם מחשש לתביעה.

תמונה שפורסמה

בכתב התביעה שהושג על ידי ארגון זיר"ה לפני כשבועיים, הואשמו ארבעת הצעירים ב, "הפעלת אתרי אינטרנט מפרי זכויות יוצרים, עידוד, שידול , סיוע והעמדה לרשות הציבור של קבצים המפרים את זכויות התובעות ללא הרשאה ומתוך מניע מסחרי מובהק".

בכתב התביעה ביקשו התובעים מבית המשפט שיוציא צו המורה על הפסקת פעילות האתרים, חסימת גישה לאתרים המוזכרים בכתב התביעה, לחייב את הנתבעים להעביר את כתובות הדומיינים של האתרים על חשבונם, לחייב את הנתבעים להפיק דו"ח על פעילות האתרים ולהעביר לידי התובעות פיצוי על סך 400,000 שקל.

עורכי הדין אלון שפיצר ואמיר טנא אשר מייצגים את אחד הנתבעים, נמסר בתגובה: "מרשנו לא הפר את זכויות היוצרים של זיר"ה ו/או חברות המיוצגות על ידה, וכל פועלו בעניין האתרים המפרים לכאורה, הסתכם בתיווך למכירת אותם אתרים תוך שהוא משמש כאיש קשר בלבד".

מקור

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5524 הודעות
    • מונה תודות: 340 תודות
285
מעולה
על הפנים.
וחשבתי שאין יותר מנייאקים ממשטרה צבאית חח :)

KD_35

KD_35
  •  צוות לשעבר
  • 1884 הודעות
    • מונה תודות: 218 תודות
142
מעולה
סתם אתרים צצקה מיאקה. הישראלים ילמדו להשתמשש בתרגום נפרד ולא יזדקקו לאתרים המסרחים האלה שמספקים תרגום מובנה.

sadowm

sadowm

ZSC FOR EVER

•  Owner
  • 8137 הודעות
    • מונה תודות: 693 תודות
364
מעולה
מעניין שהאתר עדין עובד

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5524 הודעות
    • מונה תודות: 340 תודות
285
מעולה
כרגע האתר לא ממש עובד לי.. נותן שגיאת SQL
ככל הנראה תוקפים אותו עם הרבה שאילתות.
בלי קשר.. רשמו בכתבה שהמשטרה פשטה על בתים של חשודים, לא שססגרה את האתרים עד כמה שהבנתי..

DarkPassenger

DarkPassenger

משתמש חסום

•  חסומים
  • 1217 הודעות
    • מונה תודות: 60 תודות
18
רגיל
חבל מאוד..

BeniPeher

BeniPeher
  •  חסומים
  • 320 הודעות
    • מונה תודות: 10 תודות
2
רגיל
רגע גם להביטס ודאון ריב וסיפר זה יכול לקרות? אם כן זה האתרים היחידים שנשארו

NickF

NickF

Master

•  Owner
  • 3546 הודעות
    • מונה תודות: 72 תודות
139
מעולה
שימו לב שהם מתעסקים בכל אתרי ההורדות הישירות והצפיות הישירות, עברו אחד אחד.
בינתיים לא נגעו בטראקרים והטורנטים שולטים.
הנה הסיבה למה תמיד היינו פה נגד הורדות ישירות או העלאת צפייה ישירה.
יש הבדל עם אני מעלה קובץ להורדה או משתף מהמחשב שלי.
מעניין איך יהיה בלי אתרי הורדות ישירות, מה דעתכם?

אורחDavidRachamim_*

אורחDavidRachamim_*
  • אורחים
    • מונה תודות: תודות

צפה בהודעהNickF, ב-26.02.2012 - 22:34 PM, אמר:

<br />שימו לב שהם מתעסקים בכל אתרי ההורדות הישירות והצפיות הישירות, עברו אחד אחד.<br />בינתיים לא נגעו בטראקרים והטורנטים שולטים.<br />הנה הסיבה למה תמיד היינו פה נגד הורדות ישירות או העלאת צפייה ישירה.<br />יש הבדל עם אני מעלה קובץ להורדה או משתף מהמחשב שלי.<br />מעניין איך יהיה בלי אתרי הורדות ישירות, מה דעתכם?<br />
<br /><br /><br />

וואלה מאז שהראו לי מזה טראקר אני לא נוגע באתרי הורדות ישירות כך שזה לא כל כך מפריע לי..

DDD

DDD
  •  חברים בכירים
  • 1425 הודעות
    • מונה תודות: 125 תודות
129
מעולה
בשביל לסגור את הטראקרים צריך קודם למצוא את הבעלים שלהם ואחרי שימצאו אותם הם לא יכולים לתבוע אותם על הפקת רווחים כי בטראקרים לעומת הורדות ישירות לא מרוויחים גרוש חוץ מהתרומות שהולכות לכיסוי הוצאות שרתי האתר !

IMAGINE

IMAGINE
  •  צוות לשעבר
  • 1996 הודעות
    • מונה תודות: 105 תודות
62
טוב
מבאס לשמוע שהם מצליחים לסגור אתרי הורדות ישירות וגם ליצור הרתעה .
יש המון ישראלים שמשתמשים באתרי הורדות ישירות ולא מכירים דרך אחרת להוריד ..
לנו כמובן אין מה לדאוג יותר מדיי, ,כי יש לנו מקורות מכל העולם . אבל המאבק נגד הפירטיות
עלה מדרגה בזמן האחרון ראינו שסגרו את MegaUpload  ועוד כמה אתרי אחסון נכנעו ומחקו קבצים בעקבות זה .
הבעיה עם הגופים הענקיים האלה, זה שלכל אחד לחוד יש ים כסף, וביחד יש להם כוח עצום להילחם בפיראטיות.
נקווה שהם ייכשלו. ימים יגידו ..

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים