עבור אל תוכן

Asura's Wrath: ביקורות ראשונות


  • אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

#1
 BeniPeher

BeniPeher
  •  חסומים
  • 320 הודעות
    • מונה תודות: 10 תודות
2
רגיל

מה אומרים המבקרים על כותר האנימה המטורף של CyberConnect2? בקצרה: זה לא ממש משחק; אתם חייבים לשחק בזה.
Asura's Wrath,  משחק הלחימה החדש מיוצרי משחקי נארוטו רבים, Cyberconnect2 היפנים, רחוק  מלהיות הצלחת ענק בביקורות. הציון הממוצע שלו הוא 73 בלבד לאחר 17 ביקורות,  עם ציונים שנעים בעיקר בין ה-60 ל-80. הדבר המעניין הוא שברוב המקרים,  אפילו המבקרים שהעניקו לו ציונים נמוכים יותר טוענים ששווה להתנסות בו, אם  רק בעבור הגרנדיוזיות של קטעי הפעולה, המיצג המטורף שהוא מייצר במסגרת  סיפור המאבק בין אלים שלו - גם אם הוא קרוב יותר להיות "אנימציה  אינטראקטיבית" מאשר משחק של ממש.  כמה ציטוטים מביקורות מרחבי הספקטרום: - Game Informer, ציון 8.5 מתוך 10:  "Asura's Wrath לא לגמרי מטופש כמו שהוא מציג את עצמו. הרגעים המגוחכים  והדמויות החביבות מרחו לי חיוך של קבע על הפרצוף, קצת מוזר בהתחשב בכך  שמדובר בפועל בסיפור על סבל. מדובר בשינוי מרענן ביחס למשחקי בתר-שסף  אחרים, בליווי סיפור מעניין שלא חסום על ידי רמת קושי שלא ניתן להתגבר  עליה".

- יורוגיימר, ציון 8 מתוך 10:  "לצד משחקיות קצבית ונגישה באופן לא שגרתי למשחק מכות, Asura's Wrath הוא  בחלקו רכבת הרים, בחלקו להיט אנימה ובחלקו כדור להוצאת לחצים. התוצאה  הסופית אולי נכנסת רק בקושי להגדרה של משחק, אבל גם קשה מאוד להתאכזב  ממנה".

- IGN, ציון 7.5 מתוך 10:  "Asura's Wrath מנסה להיות סוג חדש של אנימציה אינטראקטיבית - ומצליח בכך  לחלוטין. אבל כמשחק שכמות התוכן הממשי הבו כל-כך דלה, קשה להצדיק פה מחיר  מלא; חלק מהשחקנים יחושו מרומים על שבמהלך שש שעות של מחזה מרהיב ישנה מעט  מאוד משחקיות בפועל".

- יורוגיימר איטליה, ציון 6 מתוך 10: "Asura's Wrath הוא ניסוי מעניין  עם בעיות איזון עצומות. משחק הפעולה-אנימה המגניב הזה יותר מדי ממוקד  סיפור, עם טונות של קטעי קישור ורק מעט משחקיות ביניהם. הוא יכול להוות קרש  קפיצה טוב למשחקים העתידיים של CyberConnect2, אבל בפעם הבאה הם צריכים  לשאוף לחוויה מאוזנת יותר".

מקור = גיימס0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים