עבור אל תוכן

המלצה חמה - "אני אוהב אותך פיליפ מוריס"

• אנא התחבר בכדי להגיב
3 תגובות לנושא זה

Del Dude

Del Dude
  •  חברים רשומים
  • 1238 הודעות
    • מונה תודות: 11 תודות
4
רגיל
צפיתי אתמול בסרט הזה באיכות HD ומאוד , מאוד נהנהתי . הסרט מבוסס על סיפור אמיתי בכיכובם של ג'ים קארי ואיבן מקגרגור . את קארי אנחנו רגילים לראות בסרטים קומיים - דרמטיים אבל עבור איבן מקגרגור זו פעם הראשונה שהוא מתפקד בסרט מן הסוג הזה .
הסרט מזכיר מאוד את הסרט "תפוס אותי אם אתה יכול" בכיכובו של ליאונרדו די קאפריו וגם כאן העלילה מתפתחת במהירות וזורמת לכל אורך הסרט .

ציון 10\8.5
מומלץ בחום !

תקציר ( מתוך אתר "סרטים" ) :
קארי ומקגרגור יגלמו זוג אוהבים בקומדיה רומנטית חדשה המבוססת על סיפור אמיתי. הסרט, "אני אוהב אותך פיליפ מוריס", המבוסס על ספר באותו שם שיצא בשנת 2003, מגולל את סיפורו של סטיבן ראסל (קארי) נוכל שמרמה את כל מי שהוא יכול עד שהוא נתפס. הוא נשלח לכלא ושם הוא מתאהב בחברו לתא המעצר, פיליפ מוריס (יואן מקגרגור). כאשר מוריס משוחרר מהמעצר מחליט ראסל לעשות כל מה שביכולתו כדי להתאחד עם אהובו. הסיפור האמיתי הוא חומר מצויין לסרט הוליוודי. ראסל הצליח לברוח מבית הכלא לא פחות מארבע פעמים כשכל פעם הוא מתכנן בריחה מתוחכמת יותר וגאונית. בפעם הראשונה הוא שם את ידיו על אחד ממכשירי הקשר של הסוהרים ופשוט נופף אתו מרחוק לשומר שהיה אחראי על השער. השומר, שכנראה לא ממש היה שקוע בעבודתו, פשוט לחץ על הזמזם ופתח לו את הדלת.

תמונה שפורסמה

EviL7D

EviL7D
  •  חברים רשומים
  • 72 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
0
רגיל
תודה על ההמלצה, לא חשבתי עליו כסרט טוב אבל נבדוק אותו

DevilAngle

DevilAngle
  •  חסומים