עבור אל תוכן

Black Ops 2 נחשף בטעות


  • אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

#1
 Joker

Joker
  •  צוות לשעבר
  • 1846 הודעות
    • מונה תודות: 137 תודות
108
מעולה
  • מיקום: Israel

תמונה שפורסמה

השנה חוזרת סדרת Call of Duty לימי המלחמה הקרה, עם המשך ישיר לכותר הפעולה המוצלח של Treyarch .בבלוג חדשות הגיימינג GameBlog עלו על חשיפה מרעישה למדי: אתר המכירות Amazon העלה בגרסתו הצרפתית עמוד רכישה לכותר בשם Call of Duty: Black Ops 2, שצפוי לצאת בעונת החגים. זהו, אם כן, ה-Call of Duty השנתי, חזרה לתקופת המלחמה הקרה באדיבותה של חברת הפיתוח Treyarch.


אלמלא התנהגותה של אקטיוויז'ן בסמוך לפרסום היינו אולי חושדים שמדובר בטעות של אחד מעובדי אמאזון ותו לא. ואולם תגובתה הבוטה של ענקית המשחקים דווקא היא זו שמחזקת את השמועה. ב-GameBlog מספרים כי מיד לאחר החשיפה דרשו מהם נציגי אקטיוויז'ן להסיר את האייטם מהאתר. משסירבו, בוטלה הזמנתם למסיבת עיתונאים קרובה בה היו אמורים להתרשם ממשחק חדש בסדרת הרובוטריקים, ואקטיוויז'ן אף החליטה לוותר על קמפיין פרסום אותו תכננה להעלות באתר. מדוע לפעול בתקיפות שכזו, אם אין מדובר בידיעה מבוססת?

Black Ops המקורי הפך לאחד ממשחקי הוידאו הנמכרים ביותר בהיסטוריה, עם הכנסות של יותר ממיליארד דולרים. אם ה-Call of Duty הבא הוא אכן המשך ישיר לעלילת הריגול והמתח שלו, נזכה בוודאי לראות אותו בפעולה לא מאוחר מתערוכת E3 המתכוננת לתחילת חודש יוני.

קיבל תודות על-ידי 1 משתמש:0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים