עבור אל תוכן

אז, מי לוקח?- מונדיאל

• אנא התחבר בכדי להגיב
12 תגובות לנושא זה

Shahaf

Shahaf
  •  חברים בכירים
  • 376 הודעות
    • מונה תודות: 2 תודות
3
רגיל
ספרד ולא אחרת!!!

TheZohan

TheZohan
  •  צוות לשעבר
  • 788 הודעות
    • מונה תודות: 32 תודות
19
רגיל
אם יש צדק בעולם - הולנד..

Effectively

Effectively
  •  צוות לשעבר
  • 2514 הודעות
    • מונה תודות: 88 תודות
75
טוב מאוד

צפה בהודעהTheZohan, ב-12.06.2010 - 20:06 PM, אמר:

אם יש צדק בעולם - הולנד..
חשבתי ארגנטינה אבל אחרי המשחק היום אני כבר לא חושב ככה .
מתאים הולנד ..

Del Dude

Del Dude
  •  חברים רשומים
  • 1238 הודעות
    • מונה תודות: 11 תודות
4
רגיל
צריכים לראות קודם כל את כל הקבוצות במשחקן הראשון בטורניר כדי שנוכל להתרשם .
מהמשחקים שנערכו עד כה דיי ברור שהקבוצות הגדולות מנסות לשמור על עצמן לשלבים היותר מאוחרים ואם זה ימשיך ככה אז בשלב הבתים לא נראה הרבה שערים אלא תוצאות מינימליות .
אני חושב שארגנטינה הציגה אתמול משחק חלש והראו בערך 20% מהיכולת שלהם . אם המשחק מול ניגריה היה מכריע , הוא לא היה ניראה ככה ולא היו נותנים לאנימה , עם כל הרצון הטוב , להיות איש המשחק .
נתראה בהמשך ...

SAHARXD

SAHARXD
  •  צוות לשעבר
  • 1210 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
10
רגיל

צפה בהודעהDel Dude, ב-13.06.2010 - 11:08 AM, אמר:

צריכים לראות קודם כל את כל הקבוצות במשחקן הראשון בטורניר כדי שנוכל להתרשם .
מהמשחקים שנערכו עד כה דיי ברור שהקבוצות הגדולות מנסות לשמור על עצמן לשלבים היותר מאוחרים ואם זה ימשיך ככה אז בשלב הבתים לא נראה הרבה שערים אלא תוצאות מינימליות .
אני חושב שארגנטינה הציגה אתמול משחק חלש והראו בערך 20% מהיכולת שלהם . אם המשחק מול ניגריה היה מכריע , הוא לא היה ניראה ככה ולא היו נותנים לאנימה , עם כל הרצון הטוב , להיות איש המשחק .
נתראה בהמשך ...

אני איתו רצח!!!
אתם צריכים לראות את מהלכי הקבוצות השניות ואז רק להפעיל את השיכול שלכם כי אם תגידו הולנד עכשיו היא יכול להפסיד על המשחק הראשון ואז לא תגידו .. תחכו ותראו :p

Del Dude

Del Dude
  •  חברים רשומים
  • 1238 הודעות
4
רגיל
אז בכל זאת יש קבוצות שמשחקות על טורבו מתחילת הטורניר . אלה קבוצות שבאו לחמם מנועים לפני שלבים מתקדמים .
אז יש לנו קבוצות שבאו לשחק על תוצאה מינימלית ואלה רוב הקבוצות שבונות על שימור השחקנים לשלבים המתקדמים ויש לנו קבוצה או ליתר דיוק קבוצה בינתיים שהגיעה לתת בראש בפול טורבו .
ומילה לגבי השידורים : דיברו כל כך הרבה שהמונדיאל ישודר ב-HD , HD , HD . זה יפה מאוד , עשו הכנות מצויינות אבל מה פתאום הכניסו עכשיו את רשת\קשת לכל העסק הזה של המונדיאל ? כדי שאת המשחק המרכזי בכל ערב בשלב המוקדמות ניראה ב-SD באיכות שלפני 30 שנים ? פשוט בושה איך שלא נותנים לאנשים להנות !!! יפה שהם משדרים את כל המשחקים שבשעה 14:30 ב-HD ! באמת תודה רבה ! מה אני צריך שידור HD ב14:30 כש80% מאוהדי הכדורגל נמצאים בבתי הספר או בעבודה באותה שעה ?

Shahaf

Shahaf
  •  חברים בכירים
  • 376 הודעות
3
רגיל

צפה בהודעהDel Dude, ב-14.06.2010 - 08:04 AM, אמר:

אז בכל זאת יש קבוצות שמשחקות על טורבו מתחילת הטורניר . אלה קבוצות שבאו לחמם מנועים לפני שלבים מתקדמים .
אז יש לנו קבוצות שבאו לשחק על תוצאה מינימלית ואלה רוב הקבוצות שבונות על שימור השחקנים לשלבים המתקדמים ויש לנו קבוצה או ליתר דיוק קבוצה בינתיים שהגיעה לתת בראש בפול טורבו .
ומילה לגבי השידורים : דיברו כל כך הרבה שהמונדיאל ישודר ב-HD , HD , HD . זה יפה מאוד , עשו הכנות מצויינות אבל מה פתאום הכניסו עכשיו את רשת\קשת לכל העסק הזה של המונדיאל ? כדי שאת המשחק המרכזי בכל ערב בשלב המוקדמות ניראה ב-SD באיכות שלפני 30 שנים ? פשוט בושה איך שלא נותנים לאנשים להנות !!! יפה שהם משדרים את כל המשחקים שבשעה 14:30 ב-HD ! באמת תודה רבה ! מה אני צריך שידור HD ב14:30 כש80% מאוהדי הכדורגל נמצאים בבתי הספר או בעבודה באותה שעה ?
תאמת המשחקים שבערוץ 2 משודרים גם ב5HD

.MM.

.MM.

לעזרה תמיד כאן !

•  VIP
  • 1350 הודעות
    • מונה תודות: 14 תודות
12
רגיל
מאוד רוצה את ספרד.. אבל אחרי ההופעה ביום.. אכזבה.

Shahaf

Shahaf
  •  חברים בכירים
  • 376 הודעות
3
רגיל

צפה בהודעה.MM., ב-16.06.2010 - 20:18 PM, אמר:

מאוד רוצה את ספרד.. אבל אחרי ההופעה ביום.. אכזבה.
למרות זאת אני עדיין מאמין בספרד

SAHARXD

SAHARXD
  •  צוות לשעבר
  • 1210 הודעות
10
רגיל
איזה ספרד!
אם כבר גרמניה משחקת טוב!
יש כמה אופציות או גרמניה או ברזיל או ארגנטינה או שאיזה קבוצה תפתיעה במונדיאלל כי רוב הקבוצות מאכזבות חבל על הזמן!

Del Dude

Del Dude
  •  חברים רשומים
  • 1238 הודעות
4
רגיל
היתה בעבודה שלי תחרות שנסגרה לפני שבוע שבה היינו צריכים לציין את העולות לחצי הגמר , הגמר ותוצאת משחק הגמר . כמה מאות אנשים השתתפו .
הניחוש שלי היה :
העולות לחצי גמר : אורוגווי , ברזיל , רקגנטינה , פורטוגל
העולות לגמר : ברזיל וארגנטינה
תוצאת הגמר : ברזיל - ארגנטינה 0-1 (ארגנטינה זוטכה בגביע העולם )

זה נראה פחות או יותר מה שהול להיות בהמשך המונדיאל הזה . הקבוצות מאירופה לא מבריקות וגם אם מבריקות קצת , המקסימום שיכולות להגיע זה עד משחק נגד ארגנטינה או ברזיל שניראות שמשחקות כמה רמות מעל גם כשהן לא משחקות טוב .
לארגנטינה תהיה הרבה יותר עבודה מאשר לברזיל . ארגנטינה תצטרך לשחק נגד מקסיקו בשלב הנוכחי של השמינית גמר ואחרי זה עם המנצחת בין אנגליה - גרמניה ובהמשך כנראה שגם נגד פורטוגל בחצי גמר אם זו תנצח את ספרד ( וכנראה שהיא תנצח אותה ) . ברזיל תטייל אל הגמר כשבחצי גמר תפגוש להערכתי את אורוגווי .

DevilAngle

DevilAngle
  •  חסומים
  • 1168 הודעות
0
רגיל
del dude ממש קרוב..
לצערי פורטוגל לא הולך לקרות :(
אכן ברזיל וארגנטיה בגמר היסטוריD:
אמן ארגנטינה תקח ואמן מסי לא יבקיעD:

NeoTrix