עבור אל תוכן

דו"ח: הספקיות הישראליות מגבילות שיתוף קבצים

• אנא התחבר בכדי להגיב
5 תגובות לנושא זה

sigler05

sigler05
  •  חברים בכירים
  • 509 הודעות
    • מונה תודות: 35 תודות
15
רגיל
http://www.ynet.co.i...4185851,00.html

לפי מה שרשום, לקוחות נטוויז'ן 013 הכי נדפקים

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5526 הודעות
    • מונה תודות: 340 תודות
285
מעולה
למען האמת, שזה גם ידוע עוד בלי הכתבה עצמה. וזה מצער באמת שספקיות עושות את זה.
אולי זה מוצדק, אולי באמת אין להם מספיק תעבורה לחו"ל על הכבלים התת-ימיים שיש להם. למרות שעם הכבל התת-ימי
החדש של בזק, אצל בזק לא צריכה להיות בכלל בעיה כרגע - ואף לפי הכתבה עדיין אני רואה שיש חסימות ותעדופים למיניהם.
חברות כמו נטויז'ן ו-012 זה כבר משהו אחר, אין צורך לפרט יותר מדי. :

אני אבל למשל לקוח מרוצה, אני כרגע מחובר אצל ORANGE ויש לי מהירות מקסימאלית בכל שעה ושעה במהלך היום,
ואני מדבר על תוכנות שיתוף כמובן. הורדה משרתים ספציפיים שהם לא בישראל כמובן שישנם חסימות כלשהן, ופינגים קצת גבוהים
אבל לדוגמא לאירופה אני מקבל 6-7Mb/s, לי בבית יש 10Mb. לארה"ב יש לי כ  2-3Mb, אבל בחייאת אני לא מצפה להגיע למהירויות גבוהות מארה"ב.

DDD

DDD
  •  חברים בכירים
  • 1426 הודעות
    • מונה תודות: 125 תודות
129
מעולה
הכתב שלהם כנראה רק יצא מהמערה , זה דו"ח בן שנתיים לפחות מה ניזכרו לפרסם את זה עכשיו ב YNET ??
אה שכחתי עכשיו זה פופולארי לפרסם כתבות על שיתוף קבצים , אני לקוח בזק 014  ומרוצה כמו תמיד :)

IMAGINE

IMAGINE
  •  צוות לשעבר
  • 1996 הודעות
    • מונה תודות: 105 תודות
62
טוב

צפה בהודעהNeoTrix, ב-06.02.2012 - 20:07 PM, אמר:

אבל לדוגמא לאירופה אני מקבל 6-7Mb/s, לי בבית יש 10Mb. לארה"ב יש לי כ  2-3Mb, אבל בחייאת אני לא מצפה להגיע למהירויות גבוהות מארה"ב.

לי יש 15Mb בבזק בינלאומי ואני מקבל מהירות מלאה לארה"ב ואירופה . אז אולי כדאי לך לשקול שוב לעבור חברה כדי לקבל 100% על מה ששילמת.
* אני משלם עוד 10 שקל על תעדוף .
השבוע קרה לי שהורדתי טורנטים עם סידרים בודדים,וקיבלתי מסידר בודד מארה"ב מהירות של 1-1.4 מגה בייט.

נערך על-ידי IMAGINE, 07.02.2012 - 12:31 PM.

Bgirlpica

Bgirlpica
  •  צוות לשעבר
  • 1732 הודעות
    • מונה תודות: 36 תודות
32
בינוני
איזו אכזבה ממש איך ששמעתי עליה נדהמתי
לפני שבוע+ עברתי רק ל30MB בNGN ביחד עם נטוויז'ן + חבילת גיימר
וכבר שבוע וחצי ההורדה מגיע לי בממוצע עד ל2.5MB
זה כל כך בושה שהם מגבילים תלקוחות שרק בזכותם הם קיימים
היום אני במגעים לעבור לבזק בנלאומי רק הבעיה שהם יותר יקרים מ013 ):
ב013 מבקשים על 30MB+ חבילת גיימר 80 ש"ח ובבזק בנלאומי מבקשים רק על ה30 מגה 80 ש"ח
הם אומרים שביגלל שיש להם עכשיו כבלים מתחת לאדמה / מתחת לים אין צורך בחבילת גיימר בשביל להוריד/לעלות על כל ה30MB במשך כל היום ללא הפרעות לא יודעת מה חרטטו לי
מה לדעתם יותר שווה?
ממש בושה !

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5526 הודעות
    • מונה תודות: 340 תודות
285
מעולה

צפה בהודעהIMAGINE, ב-07.02.2012 - 12:30 PM, אמר:

לי יש 15Mb בבזק בינלאומי ואני מקבל מהירות מלאה לארה"ב ואירופה . אז אולי כדאי לך לשקול שוב לעבור חברה כדי לקבל 100% על מה ששילמת.
* אני משלם עוד 10 שקל על תעדוף .
השבוע קרה לי שהורדתי טורנטים עם סידרים בודדים,וקיבלתי מסידר בודד מארה"ב מהירות של 1-1.4 מגה בייט.

אני לא צריך לעבור לחברה אחרת בשביל זה, גם אני יכול לשלם על תיעדוף יותר טוב.
כל היופי באורנג' אבל, שאם נגיד אתה בבזק, בלי להוסיף חבילת גיימר, אז החבילה שלי שהיא גם בלי חבילת גיימר יותר טובה משלך מבחינת תעדוף. ככה זה שמתי לב,
באורנג' הרבה יותר טוב מבזק בין לאומי (השוואות מול חברים). העניין הוא שגם בלי התעדוף, אני מוריד מטורנטים על מקס'.. אז נגיד מספיק לי להתחבר ל 2-3 משתפים
כדי לקבל את המהירות המקסימאלית הזאתי, אז למה לשלם על עוד תעדוף? :)
בוא נגיד שבמצב הנוכחי, לא רע לי אף על פי שידוע לי שמין הסתם ישנה הגבלה כלשהי (כמו בכל חברה וחברה).

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים