עבור אל תוכן

תגידו חבר'ה, בתכלס, אתם מרוצים מהמהירויות שלכם?

• אנא התחבר בכדי להגיב
27 תגובות לנושא זה

sigler05

sigler05
  •  חברים בכירים
  • 509 הודעות
    • מונה תודות: 35 תודות
15
רגיל
עד לא מזמן השתמשתי רק בהורדות ישירות, השיטה הטובה והישנה, שהורידה לי על 1.6M , וכנראה לא אראה יותר מהירויות כאלה עם ימשיכו להכנס באתרי שיתוף הקבצים וההורדות.

בתכלס, אתם מרוצים מהמהירות ההורדה/העלאה שלכם?

אצלי זה רק מוקדם בבוקר מוריד לי על מקסימום ובשאר היום אין בכלל על מה לדבר.

IMAGINE

IMAGINE
  •  צוות לשעבר
  • 1998 הודעות
    • מונה תודות: 106 תודות
63
טוב
מאיפה אתה מוריד ? אם יהיו לך טראקרים טובים, אתה תוריד על המקס' בכל שעה.  וזה בדוק .
דבר שני, איזה ספק אינטרנט יש לך ?

gabi17

gabi17
  •  חסומים
  • 37 הודעות
    • מונה תודות: 16 תודות
6
רגיל
בבוקר זה לא יוריד לך מהר אף פעם בחול  לי ב BG  בכלל לא מוריד רק בסיבות 12 בלילה הוא רק מתחיל להוריד והוא מגיע ל 1.6 MB כי יש בעיה להוריד מחול
עם תוריד מאתרים ישראלים כמו HEBITS זה היה לך מהר גם בבוקר וזה מגיע למקסימום
ויש לי 15 מגה

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5533 הודעות
    • מונה תודות: 340 תודות
285
מעולה
תשמע, לא פלא שיש לך חרא של מהירויות מטורנטים, כי אתה בספקית של Netvision,
ויש להם אינטרנט על הפנים. עם מהירויות נמוכות כתוצאה מנפח תעבורה נמוך לחו"ל (שכתוצאה מזה יש עומסים כל היום, למעט בלילות),
וגם חסימות פורטים פה ושם.
ואגב הורדת מהורדות ישירות על מהירויות כאלה גבוהות אך ורק בגלל שאותם הורדות התאחסנו על שרתים ישראליים, ומשרתים ישראליים
אתה תמיד תוריד על מהירויות גבוהות, לדוגמא מ FileFlyer, Unlimited וכו'. כי תכלס החברה NETVISION (למשל) מבטיחה לך אינטרנט 15MB,
אבל לא מבטיחים לך 15MB לחו"ל.. רק בארץ יכולים להבטיח לך את זה. מבין? קיצור יש להם חרא של תעבורה לחו"ל.

אני למשל בספקית של Orange, ואצלי הכל טס. אני מוריד מטורנטים אך ורק (ותמיד!) על מהירות מקסימאלית בלי בעיה :-)

sigler05

sigler05
  •  חברים בכירים
  • 509 הודעות
15
רגיל

צפה בהודעהIMAGINE, ב-03.02.2012 - 21:56 PM, אמר:

מאיפה אתה מוריד ? אם יהיו לך טראקרים טובים, אתה תוריד על המקס' בכל שעה.  וזה בדוק .
דבר שני, איזה ספק אינטרנט יש לך ?

אני מוריד מאתרים כמו   http://kat.ph/
גם הורדתי כמה סרטים באיכות HD מפה   http://www.yify-torrents.com/home

והספק אינטרנט שלי הוא באמת נטוויז'ן כמו שNeoTrix ציין.
וזה לא נכון שהורדתי על מקס' רק משרתים ישראלים, FileSonic   Wupload אלה הם השרתים העיקריים שהורדתי מהם וזה טס לי.

אז בעצם מה שאתה אומר שיש לי ספקית חרא ואין מה לעשות בקשר למהירות?

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5533 הודעות
285
מעולה

צפה בהודעהsigler05, ב-04.02.2012 - 09:09 AM, אמר:

אני מוריד מאתרים כמו   http://kat.ph/
גם הורדתי כמה סרטים באיכות HD מפה   http://www.yify-torrents.com/home

והספק אינטרנט שלי הוא באמת נטוויז'ן כמו שNeoTrix ציין.
וזה לא נכון שהורדתי על מקס' רק משרתים ישראלים, FileSonic   Wupload אלה הם השרתים העיקריים שהורדתי מהם וזה טס לי.

אז בעצם מה שאתה אומר שיש לי ספקית חרא ואין מה לעשות בקשר למהירות?

נכון מאוד,
עכשיו יש את העניין של הצעקות (חח) שאתה יכול להתקשר ולצעוק עליהם,
תמיד יש להם קומבינות שהם יכולים לתעדף אותך בתור לקוח, זה נקרא 'מנוי גיימר',
זו הגדרה שהם מביאים למנוי האינטרנט שלך וזה בעצם מתעדף אותך יותר בשרתים שלהם,
מה שיוצא מזה בסופו של דבר שהתעבורה שלך לחו"ל תהיה יותר טובה ממה שיש לך עכשיו. השאלה בכמה יותר טובה... במיוחד בנטויז'ן. אני אישית הייתי עובר או לאורנג' או לבזק בין-לאומי.

sigler05

sigler05
  •  חברים בכירים
  • 509 הודעות
15
רגיל
אז זה חסרון גדול בטורנטים....

בהורדות ישירות אין את הקקה הזה.

elil

elil
  •  VIP
  • 2180 הודעות
    • מונה תודות: 204 תודות
145
מעולה
זה לא קשור לטורנטים.
אתה באמת לא יודע על מה אתה מדבר, בוא אני אסביר לך.
בארץ התעבורת אינטרנט לחו"ל חוסמה חלקית כי אין מספיק רוחב פס. בגלל זה אתה תעשה ספידטסט ב9 בערב לארץ ויהיה לך מקסימום, אבל רק איזה מגה או שתיים לאירופה.
אם רוצים להיפטר מזה, צריך להירשם לחשבון גיימר ואז שמים אותך על שרת שמקבל תיעדוף לחיבורים לחו"ל ומהירויות שלך יהיו מקסימום בכל שעות היום.
העניין הזה לא קשור לאיך אתה מוריד.. אם זה דרך הורדות ישירות/טורנט/אימיול או קאזה :D

sigler05

sigler05
  •  חברים בכירים
  • 509 הודעות
15
רגיל

צפה בהודעהelil, ב-04.02.2012 - 12:14 PM, אמר:

זה לא קשור לטורנטים.
אתה באמת לא יודע על מה אתה מדבר, בוא אני אסביר לך.
בארץ התעבורת אינטרנט לחו"ל חוסמה חלקית כי אין מספיק רוחב פס. בגלל זה אתה תעשה ספידטסט ב9 בערב לארץ ויהיה לך מקסימום, אבל רק איזה מגה או שתיים לאירופה.
אם רוצים להיפטר מזה, צריך להירשם לחשבון גיימר ואז שמים אותך על שרת שמקבל תיעדוף לחיבורים לחו"ל ומהירויות שלך יהיו מקסימום בכל שעות היום.
העניין הזה לא קשור לאיך אתה מוריד.. אם זה דרך הורדות ישירות/טורנט/אימיול או קאזה :D

אחי, הורדות ישירות טסו לי ולא משנה באיזה שעה.
הורדתי עם IDM על מקס'. אז זה כן קשור לאיך מורידים....

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5533 הודעות
285
מעולה

צפה בהודעהsigler05, ב-04.02.2012 - 12:22 PM, אמר:

אחי, הורדות ישירות טסו לי ולא משנה באיזה שעה.
הורדתי עם IDM על מקס'. אז זה כן קשור לאיך מורידים....

שוב, אם הורדת משרתים ישראליים כמו fileflyer, unlimited וכו' אז יוריד לך על מהירויות גבוהות מאוד.
אם הורדת משרתים שאינם ישראליים, ייתכן מאוד שהם קרובים מאוד לארץ אז יכולת גם לקבל מהירויות טובות.
יש גם שרתים - אני לא בדיוק יודע איך להסביר את זה - כמו Megaupload למשל שהשרתים שלהם נמצאים באמריקה,
אבל בכ"ז מקבלים מהם מהירויות גבוהות כאילו התעבורה אליהם מהארץ מתועדפת. ולשרתים אמריקאיים אחרים מקבלים חרא של מהירויות למשל.

תשמע, ייתכן שאולי גם הפורטים שלך חסומים ב uTorrent.
יש לך בתוכנה למטה מין שורת סטאטוס באר כזאת.. ויש בצד ימין מין סמל. אם הכל תקין תראה V בירוק. אם לא, תראה איזה סמל באדום או משהו כזה.
ואז יש צורך לפתוח בראוטר פורטים עבור התוכנה.

sigler05

sigler05
  •  חברים בכירים
  • 509 הודעות
15
רגיל
שרתים כמו FILESONIC ו-WUPLOAD הם ישראלים?...

כל שרת שהיה לי אליו משתמש פרימיום הוריד לי על מקס'.
אני רק אומר שמהניסיון שלי מה שאתם אומרים הוא מוטעה, לפחות לגביי.

וכן, אני מכיר את הסימן הזה והוא ירוק אצלי, אז זה אומר שהכל בסדר?

DDD

DDD
  •  חברים בכירים
  • 1427 הודעות
    • מונה תודות: 127 תודות
130
מעולה
עזוב אותך כל הויכוחים של מה יותר מהיר הורדה ישירה או טורנטים .....
תגיד לי דבר כזה :
באיזה מהירות אתה נמצא מה התשתית שלך והספק זה 013 וכמה אתה משלם להם??
על חשבון גיימר כנראה לא שמעתה ?? זה בעצם מבטל לך את החסימה שאתה לא יכול להוריד בכל שעות היום וזה מקנה לך מהירות גבוהה בטורנטים בכל שעות היום ( רוב הצוות פה עבר לחשבון גיימר בתוספת תשלום של 20 שקל בממוצע ומאוד מרוצה )
בקיצור תענה על שאלתי ומשם נמשיך :)

sigler05

sigler05
  •  חברים בכירים
  • 509 הודעות
15
רגיל
מהירות אינטרנט של 12MB, התשתית היא הוט, ספק נטוויז'ן והחבילה היא HOT triple mega שעלותה 315 לחודש.

DDD

DDD
  •  חברים בכירים
  • 1427 הודעות
130
מעולה
אוקיי אז נדפקתה משני הצדדים גם הוט וגם אין גיימר ו 013 , מה שאתה צריך לעשות זה להתקשר ל 013 ולבקש להוסיף חשבון גיימר הוא עולה 15 שקל בערך ב 013 וזה ישפר לך פלאים את ההורדה בטורנטים בכל שעות היום !!
בהצלחה

sigler05

sigler05
  •  חברים בכירים
  • 509 הודעות
15
רגיל
זה כבר לא יקרה. וזה חוקי מה שהם עושים?, כלומר שהם לא מספקים את כל התעבורה?

ותגיד, כמשתמשים ב- UTORRENT אז האינטרנט נהיה איטי? כשמעלים או כשמורידים או שזה אינו משנה.

koby21

koby21

Danny Welbeck <3

•  VIP
  • 2776 הודעות
    • מונה תודות: 550 תודות
472
מעולה

צפה בהודעהDDD, ב-04.02.2012 - 13:05 PM, אמר:

עזוב אותך כל הויכוחים של מה יותר מהיר הורדה ישירה או טורנטים .....
תגיד לי דבר כזה :
באיזה מהירות אתה נמצא מה התשתית שלך והספק זה 013 וכמה אתה משלם להם??
על חשבון גיימר כנראה לא שמעתה ?? זה בעצם מבטל לך את החסימה שאתה לא יכול להוריד בכל שעות היום וזה מקנה לך מהירות גבוהה בטורנטים בכל שעות היום ( רוב הצוות פה עבר לחשבון גיימר בתוספת תשלום של 20 שקל בממוצע ומאוד מרוצה )
בקיצור תענה על שאלתי ומשם נמשיך :)

מסכים (אגב, תודה על ההמלצה שלך).
יש לי חשבון גיימר ואני בבזק+בזק בינלאומי.
עשיתי השוואה עם חבר, לקחנו את אותו טורנט מTL ועשינו את זה שוב בטורנט מSCC.
בTL הגעתי ל900 ק''ב הורדה (קצת יותר) ו40 ק''ב העלאה (קצת פחות) לטורנט היו 12 מעלים ו3 מורידים. הוא לעומת זאת נע בין 50 ל200 ק''ב הורדה. כשזה מגיע לו ל200 בערך, זה נופל לו ל50 בערך וככה כל הזמן.
בSCC זה בכלל לא הוריד לו, לי זה הגיע למקסימום הורדה תוך כמה שניות. לטורנט היו 3 מעלים.
הוא נמצא ב012 והוט.
אני גם כן הייתי באותו מצב בבזק עד החשבון גיימר. עכשיו מכל טורנט כמעט אני מגיע למקסימום הורדה שלי. אבל צריך לזכור שאתה צריך מקורות הורדה, ככה שזה לא בהכרח קשור לחשבון גיימר. אצלי החשבון גיימר עשה פלאים וזה שווה כל שקל.

לעומת זאת בשרתים כמו מגה אפלוד, זה בקושי היה זז לי ואצלו היה מגיע תמיד למקסימום. אותו דבר במגה וידאו שטען לי לאט לעומתו. אז כנראה בהורדות ישירות זה לא משפיע כ''כ.

וכן זה חוקי. הם מתחייבים לספק לך מהירות של 12 מגה בארץ, לא בשרתים מחו''ל.

DDD

DDD
  •  חברים בכירים
  • 1427 הודעות
130
מעולה
קובי אני יודע שבחודשים האחרונים הרבה חברי פורום פה השתדרגו לגיימר וזה עשה פלאים לכולם , אני מוריד כמעט תמיד על1-3 מגה וגם מטראקרים ישראלים כמו DR ( מעלה 1 זה בערך 1 מגה מעל 5 זה כבר מגיע 2 ו 3 מגה כמובן תלוי כמה אנשים משתפים דרך שרת )
סיגלר אני מאמין שקיבלתה את התשובה שחיפשתה , שיהיה לך בהצלחה :)

elil

elil
  •  VIP
  • 2180 הודעות
    • מונה תודות: 204 תודות
145
מעולה

צפה בהודעהsigler05, ב-04.02.2012 - 13:50 PM, אמר:

זה כבר לא יקרה. וזה חוקי מה שהם עושים?, כלומר שהם לא מספקים את כל התעבורה?

ותגיד, כמשתמשים ב- UTORRENT אז האינטרנט נהיה איטי? כשמעלים או כשמורידים או שזה אינו משנה.
זה חוקי, כי הם מתחייבים לתת לך מהירות רק לישראל ולא לחו"ל (משם אתה מוריד).
*ראיתי שקובי כבר ענה בעצם.

נערך על-ידי elil, 04.02.2012 - 14:44 PM.

lidor1050

lidor1050
  •  צוות לשעבר
  • 2301 הודעות
    • מונה תודות: 155 תודות
67
טוב

צפה בהודעהkoby21, ב-04.02.2012 - 13:56 PM, אמר:

מסכים (אגב, תודה על ההמלצה שלך).
יש לי חשבון גיימר ואני בבזק+בזק בינלאומי.
עשיתי השוואה עם חבר, לקחנו את אותו טורנט מTL ועשינו את זה שוב בטורנט מSCC.
בTL הגעתי ל900 ק''ב הורדה (קצת יותר) ו40 ק''ב העלאה (קצת פחות) לטורנט היו 12 מעלים ו3 מורידים. הוא לעומת זאת נע בין 50 ל200 ק''ב הורדה. כשזה מגיע לו ל200 בערך, זה נופל לו ל50 בערך וככה כל הזמן.
בSCC זה בכלל לא הוריד לו, לי זה הגיע למקסימום הורדה תוך כמה שניות. לטורנט היו 3 מעלים.
הוא נמצא ב012 והוט.
אני גם כן הייתי באותו מצב בבזק עד החשבון גיימר. עכשיו מכל טורנט כמעט אני מגיע למקסימום הורדה שלי. אבל צריך לזכור שאתה צריך מקורות הורדה, ככה שזה לא בהכרח קשור לחשבון גיימר. אצלי החשבון גיימר עשה פלאים וזה שווה כל שקל.

לעומת זאת בשרתים כמו מגה אפלוד, זה בקושי היה זז לי ואצלו היה מגיע תמיד למקסימום. אותו דבר במגה וידאו שטען לי לאט לעומתו. אז כנראה בהורדות ישירות זה לא משפיע כ''כ.

וכן זה חוקי. הם מתחייבים לספק לך מהירות של 12 מגה בארץ, לא בשרתים מחו''ל.
פשש איזה הבדל... אבל זה לא ממש שווה לעשות השוואה עם ספק אחר, כי 012 אני חושב הכי גרוע בעניין של הטורנטים, הייתי אצלם מזמן וחוץ מהבוקר הטורנט לא זז, באמת בקושי היה אפשר להוריד מהצהריים עד לבוקר.
אחרי שהבנתי שבזק בינלאומי טובה בעניין הטורנטים, עברתי אליה רק בגלל זה ועדיין קצת נדפקתי, המהירות אני חושב שהייתה בסדר אבל היו חסימות של קשר בין הטורנט לטראקר וחסימת פורטים...
בסוף הבנתי שאני צריך לעשות גם חשבון גיימר ומאז הכל טס ועבד בלי בעיות...
בקיצור מי שרוצה להוריד דרך הטורנט עדיף לו לעשות חשבון גיימר זה יחסוך הרבה בעיות וזה שווה את הכסף.

נערך על-ידי lidor1050, 04.02.2012 - 14:49 PM.

sigler05

sigler05
  •  חברים בכירים
  • 509 הודעות
15
רגיל
ולמה האינטרנט איטי לי

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים