עבור אל תוכן

Steam חוגגת את 2011


  • אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

#1
 BeniPeher

BeniPeher
  •  חסומים
  • 320 הודעות
    • מונה תודות: 10 תודות
2
רגיל
מי אמר שה-PC מת? חברת Valve משחררת נתונים  על הביצועים של שירות Steam במהלך שנת 2011 ומוכיחה שהשיא של המחשב האישי  עוד לפניו. במהלך השנה הצליחה Steam להכפיל את נתוני המכירות שלה - הישג לו  היא מגיעה זה השנה השביעית (!) ברציפות.

ספריית המשחקים של Steam כוללת נכון להיום מעל ל-1,800 כותרים שונים,  ובמהלך השנה נשלחו באמצעות השירות מעל ל-780 פטהבייט של מידע. פטהבייט אחד,  אם תהיתם, שווה ערך ל-1,000 טרה-בייטים (ששוה ערך ל-1,000 גיגה-בייט).  תעשו את החשבון לבד.

ב-Steam גם מתגאים בגידול במכירות משחקים הכוללים את שירות ה-Steamworks  - כ-14.5 מליון משחקים כאלה נמכרו השנה - גידול של 67 אחוזים על פני השנה  שעברה.

תמונה שפורסמה

מה עוד עשתה Steam השנה? המשיכה לפתח את השירות שלה, שהפך כבר מזמן  להרבה יותר מסתם חנות משחקים מקוונת. מוקדם יותר השנה השיקה החברה את מערכת  ה-Steam Trading, שמאפשרת לשחקנים לבצע החלפות של משחקים ואביזרים  ווירטואליים שונים. מאז שהושק השירות באוגוסט הוחלפו בו כ-19 מליון פריטים  ווירטואליים.

ב-Steam, שוודאי רוצים ש-2012 תהיה לא פחות מוצלחת מ-2011, כבר עובדים  במרץ על חלק מהחידושים שצפויים להגיע בשנה הבאה - הגדול ביותר הוא ממשק חדש  לגמרי שמיועד לגיימרים שמחברים את המחשב שלהם למסך הטלוויזיה. ה-Big  Picture Interface Mode יתאים את הממשק המעט מיושן למסכים גדולים ובקרי  שליטה שונים, ויצא במועד לא ידוע במהלך 2012.

מה שב-Steam לא מדברים עליו היא התחרות הצפוייה עם שירות Origin המתחרה  של EA - שיכול לתת פייט משמעותי לחנות שפעלה עד היום ללא מתחרים רציניים.

מקור-VGAMES0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים