עבור אל תוכן

סוני: לא נחשוף את ה-PS4 ב-E3 השנה


  • אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

#1
 BeniPeher

BeniPeher
  •  חסומים
  • 320 הודעות
    • מונה תודות: 10 תודות
2
רגיל
פלייסטיישן 4 מתרחקת? קאז היראי, ראש מחלקת מוצרי הצריכה של סוני, אמר במהלך תערוכת האלקטרוניקה CES כי אין לחברה שום כוונה לחשוף את קונסולת הדור הבא שלה במהלכת תערוכת E3 2012 - זאת בניגוד לגל שמועות שטוען בדיוק ההיפך. לפי גל השמועות הנ"ל, גם סוני וגם מיקרוסופט מתכננות לחשוף את הקונסולות  הבאות שלהן במהלך E3 - זאת ככל הנראה על מנת לפגוע בהשקת קונסולת ה-Wii U  של נינטנדו שמתוכננת לאותו חלון זמן. בסוני ומיקרוסופט לא ממש רוצים לאפשר  לנינטנדו להשיק קונסולה חדשה לגמרי כשהן עדיין תקועות ב"דור הישן", מה  שיוכל לתת לנינטנדו יתרון משמעותי במכירות.

השמועות מספרות שהחברות מגבירות משמעותית את מאמצי הפיתוח שלהן  לקונוסלות החדשות, ואף מתחילות לעבוד על הגל הראשון של המשחקים הבלעדיים  שלהן. חלק מהשמועות טוענות שהקונסולות אף יושקו השנה - ושעד סוף שנת 2012  נהיה רשמית בתחילתו של דור הקונסולות הבא.

עם זאת, בסוני ממהרים לצנן את ההתלהבות. היראי ציין במפורש כי החברה "לא  מדברת על קונסולה חדשה כרגע", וכי אין לי תוכניות לחשוף את הפלייסטיישן 4  ב-E3. גם במיקרוסופט מסרבים להתייחס לשמועות.

מדוע מסרבות החברות לחשוף את התוכניות שלהן לעתיד? ככל הנראה בשביל לא  לפגוע במכירות הקונסולות הנוכחיות שלהן: למרות גילן המתקדם, ה-Xbox 360  וה-PlayStation 3 נמצאות בתקופה מצויינת בכל הקשור למכירות, וחשיפה של  קונסולה חדשה וודאי תפגע בקצב המכירות המרשים. בסוני ומיקרוסופט, כך נראה,  מעדיפים לשמור את הקלפים קרוב קרוב לחזה עד להכרזות הרשמיות - ולנו נותר רק  לחכות ולקוות שהן יגיעו במהרה.

                                                                                                                                                                                                                                            מקור=VGAMES

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים