עבור אל תוכן

האגדה נחשפת: הכרונולוגיה הרשמית של זלדה


  • אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

#1
 BeniPeher

BeniPeher
  •  חסומים
  • 320 הודעות
    • מונה תודות: 10 תודות
2
רגיל
האגדה מתבהרת: בפני מעריצי סדרת המשחקים The Legend of  Zelda של נינטנדו תמיד ניצבה שאלה אחת גדולה - מהו קו הזמן בו מסודרים  המשחקים השונים בסדרה? מכיוון שכמעט כל משחק בסדרה מציג סיפור חדש לחלוטין  שמתרחש בתקופה שונה מקודמו, קשה היה להבין מה בה לפני מה מבחינה כרונולוגית  - ונינטנדו לא מיהרה לחשוף את התשובה. כעת, מיד לאחר יציאת המשחק האחרון בסדרה, Skyward Sword לקונסולת ה-Wii, חושפת נינטנדו בפעם הראשונה  את הסדר הרשמי של המשחקים - ופותרת את התעלומה שמעסיקה את הגיימרים שלה  כבר 25 שנה. סביר להניח שידיעת הסדר הרשמי לא ממש יועיל לאף אחד, אבל זה  עדיין מאפשר לראות את התמונה השלמה שנינטנדו מנסה לצייר - ולנסות לנחש מתי  יתרחש המשחק הבא בסדרה, שוודאי יצא ביום מן הימים לקונסולת ה-Wii U או  ה-3DS.

לפי נינטנדו, המשחק האחרון בסדרה הוא גם הראשון שבה - ו-Skyward Sword  הוא הסיפתח הכרונולוגי הרשמי של הסדרה - פרט שהיה ידוע גם בעבר. למרות שהוא  יצא רק עכשיו, זה המשחק שמציג את "הגרסאות הראשונות" של זלדה ולינק, המקור  של שלל גילגולי וגרסאות הגיבורים האלה.

  אחרי Skyward Sword נמצאים שני משחקים מינוריים יחסית - The Minish Cap  (שיצא לקונסולת ה-Game Boy Advance) ו-4 Swords - במהלכם הוקמה רשמית ממלכת  היירול והאל הרשע וואטי נולד.

לאחר מכן מגיע הטוויסט: המשחק Ocarina of Time, אולי הזלדה המוכר  והפופולרי ביותר מכולם, מפצל את קו הזמן לשלושה קווים מקבילים. מכיוון  שהמשחק כולל מסע בזמן, עלילות המשחקים הבאים מתרחשות בהתאם לעתידים  האפשריים שהוצגו במשחק: העתיד הטוב (זה שרואים בסיום המשחק), העתיד הרע (בו  גנונדורף המרושע שולט בעולם) ועתיד ביניים שמתרחש אם לינק המבוגר מצליח  לנצח את גנונדורף בעתיד, אף לא חוזר בעצמו לעבר. לא פשוט.

  • מקור == VGAMES0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים