עבור אל תוכן

ה-Battlefield הבא - 2143?


  • אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

#1
 BeniPeher

BeniPeher
  •  חסומים
  • 320 הודעות
    • מונה תודות: 10 תודות
2
רגיל
נחשף המשחק הבא בסדרת Battlefield? גיימרים חדי עיניים  ששיחקו באחת המפות החדשות שמגיעות יחד עם חבילת ההרחבה Back to Karkand של  Battlefield 3 מצאו מה שנראה כמו רמז עבה במיוחד למשחק הבא בסדרה -  המספר 2143 שנראה חצי מחוק על אחד מפריטי הרקע במפה. הרמז מצביע על Battlefield 2143 - משחק ההמשך ל-BF 2142, שיצא במקור  ב-2006 ולקח את הסדרה לכיוון מד"בי עתידני. המשחק התמקד במצב משחק המוני  ויצא למחשב האישי בלבד. זה גם היה המשחק הראשון בסדרת Battlefield שיצא  אחרי Battlefield 2 המצליח - הרבה לפני שהתחילו בכלל לחשוב על Bad Company  או Battlefield 3.

מעניין לציין שהעדות הראשונה לקיומו של 2142 נרשמה באחת מחבילות ההרחבה  של Battlefield 2 - כך שבהחלט אפשרי שגם הפעם DICE בחרו לחשוף את המשחק הבא  שלהם בתוך "ביצת פסחא", מה שמתיישב גם עם הכרונולוגיה של הוצאת  המשחקים. אמנם תמיד קיימת אפשרות שהמספר הוכנס למפה בטעות ולא כרמז כלשהו -  אך גם הגיימרים הסקפטיים ביותר חייבים לציין שמדובר במשהו שנראה מאוד  מכוון ולא סביר שמדובר בצירוף מקרים.

תמונה שפורסמה

למרות הרמז העבה, סביר להניח שלא נשמע על 2143 בעתיד הקרוב. Battlefield  3 יצא לפני שבועות ספורים בלבד, ואין ספק שב-EA ו-DICE מתכוונים לתמוך  במשחק במשך חודשים ארוכים באמצעות תכני DLC ושאר ירקות לפני שהם יחשפו  באופן רשמי ומלא את המשחק הבא.
מקור=VGAMES0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים