עבור אל תוכן

"אתר ההכרזה" של Half-Life 3: מתיחה?


  • אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

#1
 BeniPeher

BeniPeher
  •  חסומים
  • 320 הודעות
    • מונה תודות: 10 תודות
2
רגיל
הכנה להכרזה או מתיחה של מעריצים? אתר חדש שכולל את הלוגו של Half-Life 3  ביחד עם מספר פרטים טכניים בנוגע למשחק-ההמשך-שעדיין-לא-הוכרז עלה לאחרונה  לרשת. האתר, שרשום בכתובת black-aperture.com, הצליח  לגרום למעריצים רבים  של חברת Valve לתהות האם מדובר באתר רשמי שמכין אותנו להכרזה אפשרית של  ההמשך המאוד מצופה הזה, או שמא בעבודה אכזרית במיוחד של אנשים פרטיים  שמעוניינים למתוח את מעריצי הסדרה. זה מה שידוע על האתר המוזר: הוא רשום על שם בחור בשם דיוויד חסן מחברת Network Solutions,  שמספקת פתרונות רשת כגון בניית אתרים, רישום שמות מתחם ועוד. העובדה שהוא  אינו רשום על ידי חברת Valve מעלה את החשד העיקרי שמדובר במתיחה שאינה  קשורה לחברה - אך בהתחשב בהסטוריה של חברת המשחקים הזאת, שאוהבת להשתעשע עם  מעריציה, בהחלט יכול להיות שמדובר בחשיבת "הפוך על הפוך" כדי לנסות להטעות  אותם.

האתר כולל את הלוגו של Half-Life 3, כפי שנחשף לפני מספר שבועות על חולצה שלבש אחד מעובדי Valve  בכנס מפתחי משחקים - רק הפוך (מיקומם של ה-A וה-3 הוחלפו, כפי שדאג להצביע  בפניי עידן זיירמן -א.ר). מתחת ללוגו אפשר למצוא את הסמלים של Steam,  Valve ו-Source  ושתי שורות של קופירייט המגנות על זכויות היוצרים של שם  המשחק.

אם מדובר באתר אמיתי ולא במתיחה, אפשר למצוא בו רמז מעניין אחד הנוגע  ל-Half-Life 3, והוא הקשר ל-Aperture Science, חברת המדע שהוצגה במשחקי  Portal. מי שיבהיר את הלוגו של המשחק על ידי שימוש בתוכנת עיבוד תמונה יגלה  שמתחתיו מוחבא הלוגו של Aperture:

  תמונה שפורסמה
לפני ההבהרה: רק Half-Life

תמונה שפורסמה
אחרי ההבהרה: מצאנו את Aperture!

  אך למרות הרמז הדי מגניב, אנחנו לא בונים על כך שמדובר באתר אמיתי.  סביר להניח שגם אם ב-Valve מתכוננים להכרזה של Half-Life 3 בקרוב, מה  שבהחלט אפשרי, הם לא מתכוונים לעשות אותה באמצעות אתר מינימלי ומסתורי.

מצד שני, כשמדובר ב-Valve אף פעם אי אפשר לדעת.
מקור= VGAMES0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים