עבור אל תוכן

קוג'ימה: Metal Gear Rising בוטל ונוצר מחדש


  • אנא התחבר בכדי להגיב
תגובה אחת לנושא זה

#1
 BeniPeher

BeniPeher
  •  חסומים
  • 320 הודעות
    • מונה תודות: 10 תודות
2
רגיל
הסיפור מאחורי Metal Gear Rising: Revengeance נחשף. הידאו קוג'ימה, יוצר סדרת המשחקים הוותיקה והפופולרית, הסביר קצת על ההסטוריה הסבוכה של הפרוייקט הבא בסדרה שלו, שלטענתו כמעט בוטל לגמרי לפני שאולפני המשחקים Platinum החליטו ליצור אותו מחדש. במקור, היה אמור להיות Rising חלק בלתי נפרד מסדרת Metal Gear Solid,  ולהקרא Metal Gear Solid: Rising. קוג'ימה אף הציג גירסה ראשונית של המשחק  במהלך תערוכת E3 - אך גירסה זו לא הבשילה מעבר לשלב האבטיפוס.  בשלב מסויים החליט קוג'ימה כי הוא לא מצליח "לפצח" את הכיוון אליו צריך  Rising לפנות, והפרוייקט בוטל.

"ה-Rising הישן שהכנו ב-Kojima Productions (אולפן המשחקים של קוג'ימה)  נראה ממש כמו Metal Gear, אבל הוא רץ ב-30 פריימים לשנייה והיתה לו מערכת  שליה מסובכת", הסביר קוג'ימה. לאחר שבאולפן שלו החליטו לגנוז את הפרוייקט  נוצר הקשר עם אולפני המשחקים Platinum Games, שאמרו שהם מעוניינים להרים את  הפרוייקט מחדש.

Platinum Games הוא אולפן משחקים יפני שידוע במשחקי הפעולה המטורפים  והמהירים שלו, וקוג'ימה החליט להענות לבקשתם ולתת להם להכין משחק Metal  Gear. "ביקשתי מהם דבר אחד", הוא מספר: "שריידן יהיה קול ושהוא יזוז בצורה  חלקה ב-60 פריימים לשנייה".

  שינוי האולפנים לא שינה רק את אופי המשחק, אלא גם את כל מיקומו ביחס  לסדרת Metal Gear Solid. לטענת קוג'ימה, השינוי שעבר שם המשחק הוא לא רק  קוסמטי - מבחינתו המשחק כבר אינו חלק מסדרת Metal Gear Solid, אלא מסדרת  האם של המותג, Metal Gear. מבחינה עלילתית, המשחק החדש ייערך מספר שנים  אחרי עלילת Metal Gear Solid 4, ולא לפניה כפי שתוכנן במקור.

ומה לגבי משחק Metal Gear Solid חדש? קוג'ימה מרגיע את המעריצים ומסביר שאין להם מה לדאוג, ומשחק התגנבות "סטנדרי" בסדרה יוכרז בשלב מסויים בעתיד.
מקור = VGAMES
#2
 Gandolph13

Gandolph13
  •  VIP
  • 7290 הודעות
    • מונה תודות: 228 תודות
146
מעולה
תמונה שפורסמה
0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים