עבור אל תוכן

FIFA 12: התרמית שמפילה את בעלי ה-Xbox


 • אנא התחבר בכדי להגיב
2 תגובות לנושא זה

#1
 BeniPeher

BeniPeher
 •  חסומים
 • 320 הודעות
  • מונה תודות: 10 תודות
2
רגיל
כדורגל עוקצני: פרטים חדשים על פרשת העוקץ שתוקפת את  בעלי קונסולת ה-Xbox 360 מצביעים שמקורה בנוכלים שפורצים לחשבונות Xbox  Live כדי לרכוש מהם תכנים להורדה למשחק FIFA 12, ואז למכור אותם לחשבונות  אחרים תמורת תשלום. לפני מספר שבועות פרסם הצהובון The Sun ידיעה על "פריצה לרשת ה-Xbox  Live", שסיפרה על משתמשים רבים שגילו שהחשבון שלהם ברשת של מיקרוסופט נפרץ,  ושהפורצים השתמשו בו כדי לרכוש "נקודות מיקרוסופט", המטבע הרשמית של רשת  ה-Live. מיקרוסופט טענה שלא התרחשה פריצה אקטיבית, ושהחשבונות נפרצו  באמצעות תרגילי עוקץ "פישינג", בהם נוכלים מצליחים לגרום למשתמשים לספק להם  את פרטי החשבון שלהם, בדרך כלל על ידי התחזות לעובד החברה המפעילה את  השירות.

אמש נחשפו פרטים חדשים בנוגע למעשי הנוכלות,  בזכות דן קרולי, כתב משחקים במגזין Venture Beat שגילה שחשבון ה-Xbox שלו  נפרץ, ושהפורצים גנבו מכרטיס האשראי שלו 50 ליש"ט. קרולי טוען שהוא נזהר  מאוד בשימוש שלו ברשת, שהוא משתמש בססמאות רבות ומסובכות לכל החשבונות  השונים שלו, ושהוא לא נוהג ללחוץ על לינקים חשודים שמגיעים לו במייל. הוא  אמנם לא פוסל על הסף את האפשרות שהוא נפל קורבן לתרגיל פישינג, אך מציין  שהסיכויים לכך נמוכים מאוד.

כשבדק קרולי את הפעילות שביצעו הפורצים בחשבון שלו, הוא גילה שאלה רכשו  חבילות של תכנים להורדה במשחק FIFA 12. מדובר בחבילות שדומות לחפיסות  קלפים'וקשורות למשחק רשת שהועלה במקביל ל-FIFA 12: השחקנים לא יכולים לדעת  בוודאות איזה שחקנים הם יקבלו בחבילה - ולכן גיימרים מסויימים יכולים לרכוש  חבילות רבות עד שהם יקבלו את השחקן האהוב עליהם.

  הפורצים שפרצו לחשבון של קרולי השתמשו בכל הנקודות שהם רכשו וגם בנקודות  שהיו מוטענות בחשבון מלכתחילה בשביל לרכוש את החבילות האלה - ככל הנראה  כדי שיוכלו למכור אותם למשתמשים אחרים. קרולי ציין שמתחקיר קצר שהוא ערך,  הוא גילה ששחקנים נדירים נמכרים בסכומים גבוהים מאוד בין שחקנים - ולעיתים  קלפים נדירים במיוחד נמכרו במאות דולרים.

במיקרוסופט ציינו שהם מודעים למקרי הפישינג הרבים שמתרחשים בתקופה  האחרונה, אך הדגישו כי לא מדובר בפריצה לשירות. העדות של קרולי, שמעיד על  עצמו כגולש זהיר, יכולה להעיד על כך שהטענה של מיקרוסופט לא נכונה.  

מקור = VGAMES

נערך על-ידי BeniPeher, 11.12.2011 - 20:05 PM.


#2
 NeoTrix

NeoTrix
 •  מנהלים ראשיים
 • 5533 הודעות
  • מונה תודות: 340 תודות
285
מעולה
ואו, איזה לא מאובטח כל העניין הזה.. פורצים על ימין ועל שמאל. והקטע הכי מצחיק, מה זה השטויות הללו שהמציאו ב FIFA שאפשר לקנות קלפים, שחקנים וכו'..? הפכנו את המשחק למשחק אספנות? חח.

#3
 Gandolph13

Gandolph13
 •  VIP
 • 7290 הודעות
  • מונה תודות: 228 תודות
146
מעולה
:thankyou2:
0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים