עבור אל תוכן

לא ניצלת את קוד האונליין בזמן? חבל


 • אנא התחבר בכדי להגיב
2 תגובות לנושא זה

#1
 BeniPeher

BeniPeher
 •  חסומים
 • 320 הודעות
  • מונה תודות: 10 תודות
2
רגיל
אנו מצטערים, אך האונליין שלך כבר לא תקף: בשנים  האחרונות נוטות חברות משחקים רבות לצרף למשחקים שלהן קוד אונליין, שפותח את  אפשרויות הרשת של המשחק. הקוד נועד בעיקר כדי למנוע פיראטיות ומכירות יד  שניה של המשחק, בכך שכל קוד כזה ניתן להפעלה פעם אחת בלבד: אם שחקן קונה  משחק יד שניה והקוד שצורף לו במקור כבר נוצל, הוא יצטרך לרכוש קוד נוסף  בתשלום אם ירצה להתחבר לרשת. כעת, מסתבר שחלק מהקודים הנ"ל עלולים להיות מוגבלים בזמן. גולש בפורומים של NeoGAF סיפר  שהוא רכש לאחרונה עותק חדש של Need for Speed: Hot Persuit, משחק שיצא  במקור לפני שנה, לקונסולת הפלייסטיישן 3. למרות שהעותק היה חדש וארוז,  כשניסה הגולש להפעיל את קוד האונליין שקיבל ביחד עם המשחק הוא נתקל בהודעת  שגיאה, שהודיעה לו שפג תוקפו של הקוד.

"העותק שקניתי הוא מסדרת ה'להיטים הגדולים' (הוצאות מחודשות שיוצאות  מספר חודשים לאחר ההדפסה הראשונה של המשחק - א.ר), אז הוא לא יכול להיות כל  כך ישן", ציין הגולש המתוסכל, שלא כל כך הבין למי הוא צריך לפנות בעניין. אתר המשחקים Joystiq קרא את ההודעה ופנה ל-EA לקבלת תגובה, שבתגובה שלחה את התשובה המרתיחה הבאה:

"תוקפם של קודי האונליין של EA אכן יכול לפוג במשחקים מסויימים, ובכך  לחסום את המשתמשים מגישה לרשת עד שהם מורידים או משיגים קוד חדש. ככלל,  התוקף של קוד אונליין לאל אמור לפוג, אבל בכותרים מסויימים אכן יש מגבלת  זמן על השימוש בהם, אפילו בעותקים חדשים".

המשמעות: EA יכולה למכור לכם משחק חדש לחלוטין ובמחיר מלא - עם קוד לא  תקף בתוך האריזה. האבסורד הוא בשביל לדעת האם הקוד המשוייך למשחק שלכם תקף  או לא, תצטרכו לפתוח את האריזה ולהסתכל על המסמך שכולל את הקוד - אין שום  דרך לדעת לפני הקנייה מה מצבו.

  תמונה שפורסמה

ב-EA מיהרו להבהיר שכוונתם לא הובנה, ושבאופן מעשי אין שום מגבלת זמן על קודים. בהודעה מאוחרת יותר  טענו אנשי החברה שבאופן עקרוני הקודים אמורים להיות תקפים כל עוד החברה  ממשיכה לתמוך במשחק - ושלקוחות שנתקלים בבעיה מוזמנים לפנות לשירות הלקוחות  ולקבל שם פתרון מיידי.

הבעיה היא שההבהרה של EA לא ממש מרגיעה אותנו. להיפך. ברגע שהודעה אחת  לעיתונות אומרת דבר אחד, ומייד אחריה מגיעה הודעה שאומרת דבר אחר, משמעות  הדבר הוא שגם בחברה עצמה לא ממש סגורים על עצמם. כרגע סביר להניח שכל מי  שיתקל בקודי אונליין תקולים יקבל  תחליף בחינם - אבל כלל לא מן הנמנע שבשלב  מסויים EA תחליט "לסגור את הברז", ולהשאיר את כל קודי האונליין הלא תקפים  כבעיה בלעדית של הלקוחות שלה.
מקןר = VGAES


                                                                                                                                                                                                                                            


#2
 Gandolph13

Gandolph13
 •  VIP
 • 7291 הודעות
  • מונה תודות: 228 תודות
146
מעולה
:thankyou2:

#3
 vista

vista
 •  VIP
 • 2575 הודעות
  • מונה תודות: 10 תודות
28
רגיל
הם דופקים את עצמם בזה... טוב שישארו עם החשבונות שלהם :)
0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים