עבור אל תוכן

טרקרים אסורים לחלוקה בZSC

• הנושא נעול הנושא נעול
5 תגובות לנושא זה

elil

elil
  •  VIP
  • 2180 הודעות
    • מונה תודות: 204 תודות
145
מעולה
לאור תקלות של חלק לא קטן מהחברים בפורום עם טרקרים שלא מרשים לחלק הזמנות ו/או בונוסים בפורומים כמו שלנו, אני נאלץ לאסור על חלוקה של בונוסים ו/או הזמנות לטרקרים הבאים:

sceneHD - SHD

PassThePopcorn - PTP

broadcasthe -BTN
Redacted - RED

Apollo - APL

לצערי, האיסור תקף גם לחלוקה בפרטי. כלומר אם אני נניח רוצה לתת לאחד החברים שלי פה באתר הזמנה לSHD. אני גם לא יכול כי הם יניחו שנתתי לו את ההזמנה על בסיס חלוקה פה באתר.

• כל מי שיחלק הזמנות או בונוסים לאתרים הללו הודעתו תימחק והוא יוזהר.
  • לכל מי שמחלק בהווה לטרקרים הללו אני מבקש לערוך את ההודעה.
  • מי שכבר לא יכול לערוך שישלח לי לינק ואני אשנה את זה
הבעיה הזו נובעת מחוסר תשומת לב או הבנה של חלק מהמשתמשים פה באתר שמשתמשים באותו כינוי גם בטרקרים. הפעולה הזו חושפת לסיכון את כל משתמשי הפורום. אז אני מבקש שלא תעשו זאת יותר ותפתחו משתמשים בשמות אחרים מאשר כאן.
מהיום אסור להירשם באותו שם משתמש בטרקר אליו קיבלתם הזמנה. האחריות היא על המזמינים!
תבהירו למוזמנים שלכם שירשמו בשם אחר. אני לדוגמא לא רשום בתור elil בשום טרקר שברשותי.
הפורום שלנו עולה רמה מבחינת ההזמנות, ואנחנו עוקפים אפילו את האתרים הטובים ביותר מבחינת ההזמנות שמוצעות פה, אז אל תהרסו את זה.

אני מצטער אם מישהו נפגע מההחלטה הזו, אבל נוהל של No-movement לטרקרים מסויימים קיים גם בפורומי חלוקות בינלאומיים ואנחנו לא יכולים לצאת מפורשות נגד המדיניות של הטרקרים, אחרת כל מי שיחלק פה בפורום יעוף (כמו שכבר קרה לכמה אנשים).

לאחר המאורעות האחרונים עם BTN, עם גל החסימות של המשתמשים כאן בפורום הוסדר הסכם עם מנהלי BTN
שמעתה והלאה ייאסר בפורום זה לחלק / לבקש הזמנות לטראקר זה.

קיבל תודות על-ידי 1 משתמש:

elil

elil
  •  VIP
  • 2180 הודעות
    • מונה תודות: 204 תודות
145
מעולה
אני מקפיץ כדי לעדכן משתמשים חדשים ואחרים בנושא.

koby21

koby21

Danny Welbeck <3

•  VIP
  • 2764 הודעות
    • מונה תודות: 548 תודות
466
מעולה
Hebits, DownRev מצטרפים לSHD וPTP שיש לנו איסור חלוקת הזמנות ו/או בונוסים אליהם.
את האיסור והסיבות לSHD וPTP תוכלו למצוא למעלה.

אנחנו מציעים פה כמות הזמנות לא מוגבלת לשלושת הטראקרים הישראליים, וכדי למנוע אי נעימויות, חוץ מהנציג שלנו (elil) ומשתמשים בדרגת Z-sites והמשתמש WhiteRev - לאף אחד אחר אסור לחלק פה הזמנות לשלושת הטראקרים.
קרה לא פעם שבגלל משתמשים שהוזמנו דרך הפורום שלנו, משתמשים אחרים נפגעו וניסינו לעזור להם. כשיש כמות הזמנות לא מוגבלת - אין שום סיבה לאפשר חלוקות אחרות.
מי שלא יעמוד בדרישות לטופס - לא ייכנס דרכנו.
מי שבעתיד יפספס את האיסור הזה ויציע הזמנות לאחד מחמשת הטראקרים המדוברים, לא יקבל אזהרה. הרצון הוא בסה''כ טוב, הוא רק יקבל הודעה פרטית בבקשה למחוק את זה מהחלוקה.
בונוסים אפשר להציע - האיסור הוא על ההזמנות בלבד בטראקרים הישראליים.

גיוסים לטראקרים הישראליים אתם יכולים למצוא בפורום גיוסים לטראקרים נבחרים.

stewie

stewie

Andrés Iniesta <3

•  מנהלים
  • 3788 הודעות
    • מונה תודות: 376 תודות
443
מעולה
שימו לב בבקשה

stewie

stewie

Andrés Iniesta <3