עבור אל תוכן

בקרוב: Street Fighter X Tekken


  • אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

#1
 BeniPeher

BeniPeher
  •  חסומים
  • 320 הודעות
    • מונה תודות: 10 תודות
2
רגיל
הרבה יותר מסתם תכשיט. יושינורי אונו, מפיק המשחק  המסקרן Street Fighter X Tekken, שיפגיש לראשונה בין הלוחמים של שתי סדרות  משחקי המכות המיתולוגיים, חשף את החידוש העיקרי במשחק - מערכת משחקיות חדשה  שמכונה בפשטות Gems - או בעברית, פנינים. מה הם הפנינים? לפי ההגדרה של אונו, מדובר במערכת שתנגיש את המשחק  לשחקנים רבים, ותהפוך אותו למעין שילוב של Street Fighter ומשחקי קלפים  טקטיים כגון Magic: The Gathering. בפועל, מדובר במערכת Handicap משוכללת,  שמאפשרת לשחקנים לחזק את דמותם הווירטואלית.

אם עד עכשיו מערכות ה-Handicap במשחקי מכות הסתכמו בקיצור או הארכה של  מד הכח, מערכת הפנינים מאפשרת לערוך שינויים מרחיקי לכת ביכולות הדמויות  השונות - אך בצורה די מסובכת.

  תמונה שפורסמה

כל שחקן במשחק יקבל מספר "פנינים" אותן הוא יוכל להעניק לדמויות שלו.  הפנינים מגיעות בחמש קטגוריות: התקפה, הגנה, כח, Cross Gauge וסיוע. לכל  קטגוריה קיימות גם מספר תת-קטגוריות, ההופכות את הפנינים לספציפיות מאוד -  למשל, פנינה אחת תעניק לדמות שלכם תוספת של 10 אחוזים לעוצמת המכות  המיוחדות, פנינה אחרת תשפר את ההגנה שלה ועוד.

כדי להפעיל את תכונות הפנינים, יצטרך השחקן לעמוד בתנאים מסויימים בזמן  הקרבות עצמם. למשל - כדי לקבל תוספת של 10 אחוזים בעוצמת המכות, יש להפגע  ראשית על ידי שתי מכות מיוחדות מצד היריב. כדי לקבל תוספת דומה במהירות,  יהיה צורך לספוג חמש התקפות רגילות - וכו'.

מדובר בתוספת מעניינת, שמוסיפה אלמנט טקטי למשחק ותוכל לסייע לשחקנים  חדשים להתמודד עם שחקנים מנוסים מהם, שכן נראה שרוב ה"פנינים" מועילים  דווקא לשחקנים חלשים. עם זאת, כמו בכל משחק מכות, סביר להניח שמי שבאמת  יהנה מהמערכת הזאת יהיו השחקנים המקצועיים, שילמדו אותה מקצה לקצה ויוכלו  לנצל אותה כדי להפוך את הדמויות שלהם לעוצמתיות במיוחד.

  

Street Fighter X Tekken צפוי להיות הראשון מבין שני משחקים שיפגיש את  הדמויות של שתי סדרות המשחקים. הוא מפותח על ידי הצוות שאחראי ל-Street  Fighter, ומשתמש במנוע הגרפי המאוייר של סדרה זאת.

בשלב מסויים בעתיד צפוי לצאת גם Tekken X Street Fighter, שיפותח על ידי  צוות Tekken במנוע המשחק שלהם. עם זאת, רק המשחק הראשון נחשף בשלב זה, ולא  ידועים יותר מדי פרטים על השני. המשחק צפוי לצאת בחודש מרץ 2012  ל-PlayStation 3, Xbox 360, PC וגם ל-PlayStation Vita (אם זאת תפסיק להגיע  למערב בתאריך זה).
== מקור - VGAMES===0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים