עבור אל תוכן

GamePro - הסוף


  • אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

#1
 BeniPeher

BeniPeher
  •  חסומים
  • 320 הודעות
    • מונה תודות: 10 תודות
2
רגיל
עוד מגזין משחקים נסגר: אחרי 22 שנים של פעילות, הודיעה חברת ההוצאה לאור IDG כי היא סוגרת את מגזין המשחקים האמריקאי GamePro. גליון נובמבר של המגזין יהיה הגליון האחרון שלו, ואתר האינטרנט שלו יסגר בתחילת החודש הבא.  GamePro הוא אחד מעיתוני המשחקים הוותיקים והמוכרים ביותר בתעשייה. במשך  שנים רבות פרסם המגזין ביקורות, כתבות וחשיפות הקשורות לעולם המשחקים על  בסיס חודשי. המגזין נמכר באופן קבוע גם בארץ, בחנויות "סטימצקי" וחנויות  עיתונים נוספות.

מוקדם יותר השנה החליטו ב-GamePro לצמצם את פעילות המגזין, והפכו אותו ממגזין חודשי לעיתון רבעוני  - כזה שיוצא אחת לארבעה חודשים. כעת מתברר שגם צמצום הפעילות לא הצליח  להציל את GamePro. לפי דברי IDG, המגזין לא הצליח לגייס מספיק מפרסמים והוא  אינו מסוגל להצדיק את קיומו. חלק מעובדי המגזין יפוטרו, וחלק אחר ישולב  במערך המגזינים האחרים של ההוצאה לאור, הכוללים את PCWorld ו-MacWorld.

תמונה שפורסמה

האתר של GamePro יסגור את שעריו  ב-5.12.2011, ויהפוך לערוץ משני של האתר PCWorld. "מעריצי GamePro עדיין  יוכלו לגשת לחדשות משחקים, ביקורות ומדריכים חדשים, שיפורסמו בחסות צוות  העורכים של PCWorld", מסרו מהחברה. נכון לשעה זאת, האתר עדיין פועל ומתעדכן  בצורה סדירה.

סגירתו של GamePro מדגישה עד כמה קשה לקיים מגזין משחקים מודפס בימינו,  כשקוראים רבים צורכים את כל התכנים שלהם באינטרנט - GamePro תמיד נחשב  למגזין ענק, שהיה חלק מהנוף של תעשיית המשחקים במשך תקופה ארוכה מאוד -  וביטולו בהחלט יורגש אצל חובבי תעשיית המשחקים ברחבי העולם.
מקור- VGAMES0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים