עבור אל תוכן

EVOBOXES

• אנא התחבר בכדי להגיב
6 תגובות לנושא זה

The-Dicktator

The-Dicktator
  •  חברים רשומים
  • 1970 הודעות
    • מונה תודות: 68 תודות
54
טוב
תגידו למישהו יש מושג מה קורה עם החברה הזאת כבר יומיים האתר שלהם לא עובד כנ"ל השרת שהשכרתי מהם ובכלל מאז שRAPIDSPEEDS נכנסה לתמונה החברה הזאת מתדרדרת מרגע לדודלי

TheDarkKnight

TheDarkKnight

?Why So Serious

•  VIP
  • 671 הודעות
    • מונה תודות: 186 תודות
153
מעולה
אני לי כ"כ מושג בנושא של הסידבוקסים,אבל אם הם קשורים לRS אז שתדע שהם נפלו ויחזרו בקרוב (לא ידוע מתי...)
קראתי על זה בAO,ההודעה שם:
RapidSpeeds down 11/28/2011

Currently Rapidspeeds is down, so our main IRC hub is down due to it  being hosted with RapidSpeeds.  Also, our Auto Uploaders are down.  We  will be back filling as soon as RS comes back up, so don't worry, you'll  still be able to get all your juicy releases from us.

Rapidspeeds has been down for 9 hours, and they say another 12-18 hours till they're back up.

Please be patient, and if you have a seed box, and are downloading stuff, please feel free to upload!!!

I am going to open up uploading to Mortals while our auto's are down in hopes to get some good releases back upתמונה שפורסמה  So please, feel free to upload anything you download!  You can find the  'upload' page under the torrents drop down, or on the pre pages if you  want to see what we're missing.

-Tek

נערך על-ידי OneManArmy, 29.11.2011 - 22:46 PM.

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5516 הודעות
    • מונה תודות: 340 תודות
283
מעולה
בטח פרשו רגל או משהו חח..

KD_35

KD_35
  •  צוות לשעבר
  • 1884 הודעות
    • מונה תודות: 218 תודות
142
מעולה
סלביק זה פשטו*
תבדוק אצלהם בטויטר.

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5516 הודעות
    • מונה תודות: 340 תודות
283
מעולה

צפה בהודעהKD_35, ב-29.11.2011 - 22:45 PM, אמר:

סלביק זה פשטו*
תבדוק אצלהם בטויטר.

חח אופס... במחשב נייד אני לא רואה מה אני כותב בכלל.. :)

The-Dicktator

The-Dicktator
  •  חברים רשומים
  • 1970 הודעות
    • מונה תודות: 68 תודות
54
טוב

צפה בהודעהOneManArmy, ב-29.11.2011 - 22:44 PM, אמר:

אני לי כ"כ מושג בנושא של הסידבוקסים,אבל אם הם קשורים לRS אז שתדע שהם נפלו ויחזרו בקרוב (לא ידוע מתי...)
קראתי על זה בAO,ההודעה שם:
RapidSpeeds down 11/28/2011

Currently Rapidspeeds is down, so our main IRC hub is down due to it  being hosted with RapidSpeeds.  Also, our Auto Uploaders are down.  We  will be back filling as soon as RS comes back up, so don't worry, you'll  still be able to get all your juicy releases from us.

Rapidspeeds has been down for 9 hours, and they say another 12-18 hours till they're back up.

Please be patient, and if you have a seed box, and are downloading stuff, please feel free to upload!!!

I am going to open up uploading to Mortals while our auto's are down in hopes to get some good releases back upתמונה שפורסמה  So please, feel free to upload anything you download!  You can find the  'upload' page under the torrents drop down, or on the pre pages if you  want to see what we're missing.

-Tek
אוקיי סבבה תודה נקווה שהם יחזרו בקרוב

סלביק חסר להם שהם יפשטו רגל אחרי שביזבזתי 56 ליש"ט על שרת אם אחרת רגל זה לא הדבר היחיד שיפשט להם

ד"א גם FF וMU לא עובדים מעניין אם יש קשר

נערך על-ידי DeathIsInLove, 29.11.2011 - 23:30 PM.

Gandolph13

Gandolph13
  •  VIP
  • 7252 הודעות
    • מונה תודות: 228 תודות
146
מעולה
אמיר ,

קודם כל הם חברה גרועה מאוד ויחס על הפנים שרות גרוע וביחוד האריק הזה ה **********
ומה שקרה אצלי זה בזמנו לאחר שקניתי כמה שרתים מאצלהם
אז חדשתי שוב את החבילה ובמחיר 66 ליש"ט ובגלל שהם ההתאחדו עם איזה חברה
לא הצלחתי ליצור איתם קשר וכך הלך לי השרת והכסף
אז בקצרה חרא של חברה וגם יחס אז לא שווה בכלל להקרב אלהם ולי אישית רק יצא
כאב ראש ועצבים

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים