עבור אל תוכן

6 בדיחות מצחיקות

• אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

Gandolph13

Gandolph13
  •  VIP
  • 7279 הודעות
    • מונה תודות: 228 תודות
146
מעולה

1.שלושה חברים נסעו לטייל במדבר. אחד הביא מים, השני הביא אוכל והשלישי דלת של אוטו. שאלו את הראשון: "למה הבאת מים?" אמר: "אשתי אמרה שאם אהיה צמא אני אשתה". שאלו את השני: "למה הבאת אוכל?" אמר: "אשתי אמרה שאם אהיה רעב אני אוכל." שאלו את השלישי: "למה הבאת דלת של אוטו?" אמר: "אשתי אמרה שאם יהיה לי חם אפתח חלון."
2.בלונדינית נכנסה לחנות כדי לקנות פלזמה. היא הצביעה על הפלזמה ושאלה אם אפשר לקנות אותה. ענו לה: "אנחנו לא מוכרים לבלונדיניות". הלכה וצבעה את השיער לחום, חזרה ושאלה אם אפשר לקנות את הפלזמה. אמרו לה: "אנחנו לא מוכרים לבלונדיניות". הלכה וצבעה לשחור, חזרה ושאלה, ושוב אמרו לה: "אנחנו לא מוכרים לבלונדיניות". ואז היא שאלה: "איך אתם יודעים כל פעם שאני בלונדינית?" ענו לה: "כי רק בלונדינית מצביעה על מיקרוגל ואומרת שזה פלזמה."
3.זבוב אחד אומר לחברו: נראה לי שאני זבוב מאד מיוחד. שואל אותו חברו: למה נראה לך? עונה הזבוב: כי בכל פעם שאני עובר ליד אנשים הם מוחאים לי כפיים
4.שלושה ארכיאולגים חיפשו את מעיין המים הקדושים. כשמצאו אותו ראו את השטן עומד לידו. השטן אמר להם שכדי לשתות מהמים הקדושים הם צריכים לבצע מעשה רע. לאחר 3 שעות חזרו הארכיאולוגים. שאל השטן את הראשון: "איזה מעשה רע עשית?" אמר הראשון: "שדדתי את השכנים שלי." אמר השטן: "אתה יכול לשתות מהמעיין". בינתיים השלישי צוחק. שאל השטן את השני: "מה אתה עשית?" ענה השני: "רצחתי את אשתי." גם הוא קיבל אישור לשתות מהמעיין, ובינתיים השלישי ממשיך לצחוק. שאל אותו השטן: "מה אתה עשית?" אמר השלישי בעודו מתפקע מצחוק: "אני השתנתי במעיין."
5.חוטף אחד מתקשר לפרסי ואומר לו: "שמע, חטפתי את הבן שלך. רוצה אותו בחזרה? תביא 10,000 שקל". שואל הפרסי: "הילד אוכל?" החוטף: "כן". הפרסי: "הילד שותה?" החוטף: "כן". הפרסי: "הילד מכוסה טוב בלילה?" החוטף: "כן". אומר הפרסי: "אז אולי תקח גם את אח שלו..."?
6.שחרחורת, ג'ינג'ית ובלונדינית מתקבלות לעבודה חדשה. כעבור כמה ימים הן שמות לב שהבוסית שלהן חוזרת מוקדם מדי הביתה. יום אחד אמרה השחרחורת: "זה לא פייר, ממחר בואו גם אנחנו נבריז מוקדם". למחרת, כ-5 דקות לאחר שהלכה הבוסית, הלכה השחרחורת למספרה, הג'ינג'ית לקניון והבלונדינית הביתה. כשהגיע הבלונדה הביתה, ראתה את בעלה בוגד בה עם הבוסית שלה, וברחה משם מהר. למחרת, אחרי שהבוסית הלכה אמרה הג'ינג'ית: "בואו נבריז שוב ,זה הלך מצוין". "מה פתאום?!", אמרה הבלונדינית, "אתמול הבוסית כמעט תפסה אותי מבריזה!"

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים