עבור אל תוכן

המקור - הפרק ששודר ב-25.10.11 - הכתבה על משפחת סחיווסחורדר

• אנא התחבר בכדי להגיב
תגובה אחת לנושא זה

sendfortheman

sendfortheman
  •  חברים רשומים
  • 180 הודעות
    • מונה תודות: 9 תודות
3
רגיל
אני לא יודע אם צפיתם בפרק ששודר אתמול (25/10/11) בתוכנית "המקור" בערוץ  10. הכתבה על משפחת סחיווסחורדר הייתה הדבר הכי נוראי שראיתי בימי חיי.
פשוט אנשים מסכנים שהמדינה מתעללת בהם שוב ושוב בלי טיפת רחמים, אנשים  שופכים עליהם ארס בטוקבקים באינטרנט בלי שבכלל יש להם מושג איזו התעללות  המשפחה הזאת עברה גם מידי המחבלים וגם מידי המדינה והתקשורת ומה זה יכול  לגרום לאנשים לעשות.
פשוט חובה לכל אחד שקורא לעצמו ישראלי/יהודי/בן אדם במדינה הזאת, לראות מה  עובר על האנשים המסכנים האלה באמת, מה יש שם מאחורי כל השמות והפרצופים  האלה שרובנו פשוט מדפדפים עליהם, כאילו סתם עוד כותרת. להבין איזה אנשים  מסכנים יש כאן ושנדע גם איזה אנשים נבלות, אטומים שמונעים רק על ידי  בירוקרטיה מסריחה ודאגה בלעדית לתחת שלהם יש בארץ הזאת.
זה הדבר הכי חשוב שאפשר למצוא ולהעלות לאנשהו... כל מקום, כל טראקר, כל אתר להורדה ישירה או כל אתר של תוכניות טלויזיה.
אני אישית לא מצאתי עדיין (וגם הפרק שהיה אמור לעלות כבר בנענע 10 פתאום נתקל ב"בעיות טכניות" שמריחות לי אישית קצת מוזר... אבל אולי זה רק אני)
אם מישהו יודע איפה אני יכול למצוא הורדה / צפיה ישירה או לחילופין יש לו הקלטה בבית ויכול לקודד ולהעלות זה פשוט יהיה מדהים כי כמה שיותר אנשים צריכים לראות את זה ולהעביר הלאה לכמה שיותר אנשים. פשוט לראות ולא להאמין שככה מתייחסים למשפחה שכולה במדינה שלנו.
בושה וחרפה.
יש רק קישור לקטע קצר מהכתבה באתר של נענע 10: http://news.nana10.c...=840810&sid=126

נערך על-ידי sendfortheman, 26.10.2011 - 14:40 PM.

The-Dicktator

The-Dicktator
  •  חברים רשומים
  • 1970 הודעות
    • מונה תודות: 68 תודות
54
טוב
מכיר אותם לפני הפיגוע הם גרו כל המשפחה באותו ישוב שאני הייתי גר בו והם היו אחת המשפחות היותר "נחשבות" של המקום

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים