עבור אל תוכן

סיקור| Red State

• אנא התחבר בכדי להגיב
2 תגובות לנושא זה

mati250

mati250
  •  חברים רשומים
  • 317 הודעות
    • מונה תודות: 34 תודות
9
רגיל
תמונה שפורסמה

שנה: 2011
אורך: 97 דקות
ז'אנר: אימה, מתח, פעולה
במאי: קווין סמית'

כותב: קווין סמית'
שחקנים: מייקל אנגאנורו, ניקולס בראון, קיילי דפר, קייל גנרן

תקציר:
סרט אימה שבו קבוצה של לא-יוצלחים פוגשים בקנאות דתית קיצונית במרכז אמריקה.

ציון גולשים ב-IMDB: הוא 6.4.
(למעבר לעמוד לחצו כאן)

טריילר HD:

חוות דעת:

LionsGate זו חברה הפקה גדולה שבדרך כלל מפיקים סירטי אימה ברמה כמו למשל "המסור" וגם את הסרט הזה הם הפיקו ובטח שהשקיעו כסף לא כזה רב אבל כסף בטוח הלך לסרט אבל מה שאני לא מבין מזה הסרט הגרוע הזה מזה העלילה הגרועה הזאת ש"קווין סמית'" במאי שאני מאוד מעריך כתב וביים תסרט פשוט לא הבנתי מה רוצים , כאילו שרוצים להגיד לעולם שה' לא אוהב הומואים לא אוהב דברים מיניים ומה שצריך לעשות לבנאדם מהסוג הזה ,זה להרוג אותו , ועוד מי הורג הכומר, אני חושב שהסרט הוא מטופש ברמה עולמית לא ראיתי שום דבר מעניין חוץ מההתחלה שבאמת חשבתי בגלל ההתחלה שזה יהיה סרט מצוין.
השחקנים חלקם גרועים שהטקסט לא יושב עלהם בכלל טוב ובטח צורת המשחק , הבנאדם היחיד שם שאני מאוד אוהב בתור שחקן זה ג'ון גודמן , שחקן מעולה שהקרייה שלו דיי דעכה אז אפשר להבין למה הוא הסכים להשתתף בסרט והיו עוד כמה שחקנים מעולים אבל משהו בסרט הזה ממש לא נראה טוב .. פשוט ביזיון אחד גדול , גם המסר שמנסים להעביר דרכו וגם המשחק , הדבר היחיד שבאמת היה טוב שם זה האפקטים שניראו דיי טוב לא ברמה אבל סבבה , לסיום סרט משעמם ולא עובר טוב לצופה וחבל מאוד ,והדבר האחרון אימה אתם לא תיראו ובטוח שמתח לא יהיה שם ,יותר אקשן ברמה נמוכה זה הכל.

ציון: 0.5/10 חצי נקודה רק בגלל השחקנים.

DarkPassenger

DarkPassenger

משתמש חסום

•  חסומים
  • 1217 הודעות
    • מונה תודות: 60 תודות
18
רגיל
:thankyou:

yosich18

yosich18