עבור אל תוכן

רוצים גולגולת? מהדורת האספנים של Diablo III


  • אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

#1
 Apotaker

Apotaker
  •  חברים בכירים
  • 183 הודעות
    • מונה תודות: 113 תודות
73
טוב מאוד
אם תמיד רציתם להציב גולגולת של שד על המדף, ל-Blizzard יש פתרון בשבילכם: מהדורת האספנים של Diablo III, שנחשפה בסוף השבוע במהלך כנס Blizzcon, תכלול פסלון קטן בצורת הגולגולת של דיאבלו - ועוד שלל בונוסים נוספים.

כמיטב המסורת של בליזארד, מהדורת האספנים תגיע בקופסא מהודרת וגדולה במיוחד, שככל הנראה תתפוס לכם מדף שלם בחדר. בנוסף למשחק עצמו, תכלול המדורה גם פס-קול, ספר אמנות וגישה לשלל תכנים בלעדיים להורדה במשחקים של בליזארד, כגון חפצים נדירים בדיאבלו, חיית מחמד חדשה ב-WoW ועוד.

רוצים עוד? קיבלתם. המהדורה תכלול גם סרט מאחורי הקלעים שיתאר את תהליך ההכנה הארוך של דיאבלו 3, ויגיע באריזת קומבו שתכלול גם גירסת DVD שלו וגם גירסת Blu-Ray באיכות טובה יותר.

הדובדבן שבקצפת הוא פסלון הגולגולת, שכולל הפתעה נוספת: בבסיס הפסלון יסתתר לו דיסק-און-קי בנפח של ארבעה גיגה, בו ככל הנראה יהיו מוטענים המשחקים הקודמים בסדרה. פרט זה אמנם עוד לא נחשף רשמית, אך ניתן לראות את קופסאות המשחקים הקודמים בפרסומת של מהדורת האספנים בסמוך לדיסק ה-USB (בצד ימין למטה).

תמונה שפורסמה

אם נוסיף זאת לעובדה שמהדורת האספנים של StarCraft II, המשחק הקודם של בליזארד, כללה את ה-StarCraft הראשון וחבילות ההרחבה שלו בתוך דיסק USB שצורף לחבילה - נגיע לסברה המשמחת שגם חבילת האספנים הנוכחית תכלול את המשחקים הקודמים (או לפחות אחד מהם). כיף גדול!

בליזארד עדיין לא חשפה את תאריך היציאה והמחיר הרשמי של המשחק (שצפוי לצאת בתחילת השנה הבאה), אך ב-Amazon מתמחרים את המהדורה ב-99 דולרים (זה היה גם המחיר בו נמכרה מהדורת האספנים של StarCraft 2) - כ-40 דולרים יותר מהמדורה הרגילה.

קרדיט לVgames


0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים