עבור אל תוכן

Bethesda נגד מיינקראפט: שלב התוצאות


  • אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

#1
 BeniPeher

BeniPeher
  •  חסומים
  • 320 הודעות
    • מונה תודות: 10 תודות
2
רגיל
אחת מהפרשיות המשפטיות המוזרות ביותר בתעשיית המשחקים מתקרבת לסיומה. מרקוס פרסון, יוצר משחק האינדי Minecraft, קיבל צו ביניים שמאשר לו לקרוא למשחק הבא שלו Scrolls - זאת על אף ההתנגדות של חברת המשחקים Bethesda, שטוענת ששם זה מפר את זכויות היוצרים שלה למותג The Elder Scrolls.פרסון פרסם אתמול בחשבון הטוויטר שלו ציוץ בו הוא הביע את שמחתו הרבה על צו הביניים, אך הבהיר בו ש"Bethesda עדיין יכולה לערער על ההחלטה". במקביל, הודה מפתח המשחקים הצעיר כי הוא כלל לא חשב על שמות חלופיים ל-Scrolls, מה שכנראה מעיד שהוא היה בטוח למדי שזו תהיה החלטת בית המשפט.

למי שפספס את הפרקים הקודמים - הסיפור המוזר הזה התחיל כשחברת המשחקים Bethesda שמעה שפרסון מתכוון לקרוא למשחק הבא שלו Scrolls, וביקשה ממנו לשנות את השם הזה, שכן הוא נוגד את הקניין הרוחני שלהם. פרסון לא התרגש מהבקשה, ולא הסכים לבצע את השינוי - מה שהוביל להליכים משפטיים מצד Bethesda.

תמונה שפורסמה
מגילות ים המלח. גם אותן Betehsda מתכוונים לתבוע?

לאחרונה, אמר סגן נשיא חברת Bethesda כי "אף אחד לא נהנה מהתביעה הזאת", אך עם זאת ציין שמדובר בעניין משפטי מורכב, ושככזה המחלקה המשפטית של החברה מטפלת בו כמיטב יכולתה. באותו ראיון, הוסיף סגן הנשיא כי הוא מקווה שהסיפור הזה יגמר בקרוב - ועכשיו תהיה לו הזמדנות מצויינת להוכיח את זה.

כרגע, ככל הנראה, האפשרויות שעומדות בפני Bethesda הן או לסגת מהתביעה או לערער עליה, ולהחזיר את הדיון לבית המשפט כדי לנסות לשנות אותה. כך או כך, עד שערעור זה יקרה, פרסון יוכל להמשיך לקרוא למשחק שלו Scrolls, וב-Bethesda יצטרכו להתפלל שגיימרים לא יתבלבלו בין המשחק שלו, שככל הנראה יהיה משחק אינדי ברמת הפקה נמוכה יחסית, לבין The Elder Scrolls: Skyrim - אחד מהמשחקים הגדולים ביותר של תקופת החגים האמריקאית, וככל הנראה משחק התפקידים הגדול ביותר של 2011.

איכשהו אנחנו לא דואגים להם.

מקור- VGMAES


0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים