עבור אל תוכן

Bethesda תובעים ובוכים


  • אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

#1
 BeniPeher

BeniPeher
  •  חסומים
  • 320 הודעות
    • מונה תודות: 10 תודות
2
רגיל
מי היה מאמין שמילה אחת תעשה כל כך הרבה בלגאן? חודשיים לאחר שחברת Bethesda הגישה תביעה נגד מרקוס פרסון, יוצר המשחק העצמאי Minecraft, מסכימים סוף סוף בכירים בחברת המשחקים הגדולה להתבטא בנוגע למקרה. בראיון ל-Eurogamer, הסביר סגן נשיא Bethesda כי לא כל כך נעים לו לתבוע את פרסון, אך שלמרות זאת החברה לא עומדת לחזור בה מהחלטתה לתבע.

על מה כל המהומה? על המילה Scrolls - שהיתה אמורה לתפקד כשם של המשחק  הבא של פרסון. ב-Bethesda שמעו על כוונתו של פרסון, ומיהרו להציב מולו  תמרור עצור: לפי דעתם של עורכי הדין של החברה, לקרוא למשחק חדש Scrolls זה  הפרה בוטה של זכויות היוצרים של החברה, שמוציאה את סדרת משחקי התפקידים The  Elder Scrolls.

אך האם ניתן לטעון ששימוש במילה בודדת היא הפרה של זכויות יוצרים? פרסון  עצמו לא חושב כך, ומתכוון להלחם בדרישה של Bethesda עד הסוף, זאת לאחר  שהוא הציע לעורכי הדין של החברה להתפשר בדרכים שונות - למשל, לשנות את שם  המשחק אך עדיין להשאיר בו את המילה Scrolls, או פשוט לפתור את העניין  בטורניר Quake.

תמונה שפורסמה

פרסון דואג לפרסם עדכונים בנוגע לתביעה בבלוג שלה, מה שגרם ליחסי ציבור  לא כל כך מוצלחים ל-Bethesda, שמצטיירת מהסיפור הזה כמו הבריון השכונתי שלא  מוכן לתת לאחרים לשחק בצעצועים, אפילו שהצעצועים האלה לא באמת שלו. "אף  אחד כאן לא נהנה מהסיפור הזה. אני מקווה שהכל יפתר בקרוב", אמר פיט היינס,  סגן נשיא Bathesda, בנוגע לסיפור.

"מדובר כאן בעניין עסקי שקשור בחוקי זכויות היוצרים וכיצד הם עובדים,  וככזה מטפלים בו עורכי דין שמבינים בדברים האלה. לי או למפתחי המשחקים שלנו  אין קשר ישיר לעניין" הוא הבהיר, אך הוסיף ואמר שהסיפור יותר מורכב מכפי  שפרסון עצמו מנסה לצייר אותו.

  "הפרסומים הפומביים של Mojang (הכינוי האינטרנטי של פרסון - א.ר) לא  נותנים את התמונה המלאה בכל הקשור לתשובה שלהם, לסימנים הרשומים שלנו או  לאירועים שהתרחשו", הוא אמר.

מקור=VGAMES

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים