עבור אל תוכן

אתם מורידים לאט הספק מגביל אותכם כנסו לפיתרון

• אנא התחבר בכדי להגיב
12 תגובות לנושא זה

DDD

DDD
  •  חברים בכירים
  • 1427 הודעות
    • מונה תודות: 127 תודות
130
מעולה
בכל מקום שאני נמצא בו יש תלונות כמה ההורדה איטית לנו ושהם מנסים להוריד טורנט שעות ולא יורד כלום או בכלל לא מצליחים להגיע למהירות המירבית או שצריכים לחכות ללילה שיתחיל להוריד להם נורמלית ובעצם חצי מהיום ההורדה איטית ביותר.

הבעיות שלכם נגמרו!!!

מהו חשבון גיימר:
זה שרות נוסף שהספקית נותנת לך בתשלום שנע בין 15-25 ש"ח לחודש (תלוי מספק לספק)
חשבון זה נועד בשביל קהל הגיימרים שמשחק ברשת כדיי לספק ניתוב ( גישה טובה יותר לשרתים בחול ) והתחברות הורדה והעברת נתונים טובה יותר .
כשיש לכם חשבון גיימר לכם יש את הזכות הראשונית להתבחרות לחול מאשר המשתמש הרגיל..

קהל יעד הוא גיימרים , עסקים , סוחרים בשוק ההון , מורידים הורדה ישירה וכמובן משתמש הביטורנט וכל ה P2P .
תהליך זה בעצם לנו למשתמשי הביטורנט מספק הזדמנות טובה יותר כדיי לפתור לנו את הבעיות של הורדה שלא מנצלת את כל רוחב הפס או הגבלות של הספקיות לרשתות ה P2P
כדוגמת הביטורנט , הורדה ניכרת במהירויות ההורדה מורגשת במיוחד בשעות היום כשיש עומס ברשת האינטרנט הישראלית וההורדה זוחלת ואיטית במיוחד.
חשבון גיימר פותר את הבעיה בעצם ואף משפר פלאים את מהירות הורדה כדיי להגיע כמה שיותר למקסימום ( תלוי בחבילת האינרטנט שלכם 5 או 10 מגה וכ"ו ) .

דוגמא טובה לכך היא :
נגיד אתם מורידים מטראקר ישראלי שהמעלה משתמש בסידבוקס כדיי לשתף ( שרת הסידבוקס נמצא בחול ) לרוב למוריד היחיד מהירות ההורדה תהיה איטית במיוחד של כמה עשרות ק"ב בשעות היום , אצלי למשל זה מגיע למשתף יחיד לכמה מאות ק"ב בממוצע למשתף אחד ולפעמים מעבר למגה...
תחשבו לכם לדוגמא שיש נגיד 5 מעלים 2-3 בסידבוקס והשאר מעלים מהבית המהירות תהיה אף יותר גבוהה ואף יכולה להגיע לשיא .
בארץ אנחנו סובלים מהורדה איטית בטראקרים הישראלים כי אין שם הרבה משתפים כמו ב TL ולכן המהירות איטית יותר אבל למי שיש גיימר לא משנה לו עם יהיה 10 מעלים או 100 מעלים כי הוא יוריד בשיא המהירות לרוב בשניהם.

כמה סרטונים לדוגמא:

מאז שעברתי לחשבון גיימר גם כשהיה לי 8 מגה ואחריו 15 מגה וכיום 30 מגה אני נהנה ממהירויות גבוהות גם בטראקרים הישראלים כשיש מעלים בודדים וגם לפעמים מגיע לשיא המהירות ( אצלי זה 3.2 מגה ) .

מי שלא יודע מה זה אומר תדמיינו לכם סרט HD 720 בגודל 4 גיגה יורד לי בערך תוך חצי שעה עד 45 דקות כששי הרבה מקורות וכשיש פחות מקורות (מעלים) לוקח אולי חצי שעה יותר זמן .

דרך אגב מהיורת העלאה גם משתפרת במיוחד כשסידבוקסים מנסים להוריד ממך ( לרוב למי שיש אינטרנט רגיל וסידבוקס בודד מנסה להוריד ממנו הוא יזחול לו בשעות העומס )

אני מדמיין לעצמי מה יקרה כשכולם יעברו לחשבונות גיימר בארץ , הטראקרים הישראלים ירוויחו ואתם המשתמשים תרוויחו ותורידו במהירות ללא הגבלות בלי לחכות ללילה מהירות ההורדה ואף מהירות העלאה תגיע למקסימום.

לפי דעתי למשתמש הרגיל מומלצות חבילות של 12 מגה בהוט ו 15 מגה בבזק
ספקים מומלצים זה 014 ו 103 בראיה היסטורית הם לא עושים בעיות ...
חשבון גיימר שלי עולה בבזק בינלאומי 014 20 ש"ח עם התחייבות ו 25 ש"ח ללא התחייבות פשוט שווה כל שקל.

מי שרוצה להשוות מוזמן להגיד לי איזה טורנט להוריד ומאיזה טראקר  ואני יגיד לו מה המהירות הורדה שלי!!

תפנו לספק האינטרנט שלכם ותשאלו לגביי חבילות גיימר וכמה זה עולה, המחיר נע בין 15 ל 25 ש"ח בחודש ( לפי דעתי זה שווה כל שקל )

תגובות תלונות הצעות ...

דיון נעים לכולם

קיבל תודות על-ידי 3 משתמשים:

KD_35

KD_35
  •  צוות לשעבר
  • 1884 הודעות
    • מונה תודות: 218 תודות
142
מעולה
רעיון מצוין שמאז ומתיד היה במגירה. אני לא עושה אותו כי יש לנו מבצע עם נטוזין וכנראה שאם אני ירצה לעשות חבילת גיימר יתבטל המבצע והמחיר יעלה בכמה עשרות שקלים טובות.
בכל מקרה זה משנה את ההורדה מקצה אל קצה.

IdanSuper

IdanSuper
  •  חברים רשומים
  • 118 הודעות
    • מונה תודות: 10 תודות
7
רגיל
אבל למה הספקיות מכריחות אותנו לשלם יותר על חבילה של גיימר? שבחו"ל זה דבר בסיסי בכל חבילה?

koby21

koby21

Danny Welbeck <3

•  VIP
  • 2776 הודעות
    • מונה תודות: 550 תודות
472
מעולה
אז זו בעצם הסיבה שבמקום להוריד על 1.4 כמו בהורדות ישירות אני מוריד בטורנטים על מקסימום של 1.1?
אני חושב שאני אלך על זה, תודה.

KD_35

KD_35
  •  צוות לשעבר
  • 1884 הודעות
    • מונה תודות: 218 תודות
142
מעולה

צפה בהודעהkoby21, ב-11.10.2011 - 12:55 PM, אמר:

אז זו בעצם הסיבה שבמקום להוריד על 1.4 כמו בהורדות ישירות אני מוריד בטורנטים על מקסימום של 1.1?
אני חושב שאני אלך על זה, תודה.

לא על זה דניס מדבר. הוא מדבר על זה שלפעמים עם מהירות 12 מגה ביט אתה לא יכול לטוען סרטון באיכות SD ביוטיוב באמצע היום, או שאתה נאלץ להוריד על 50 קילו ביט שיש כמה מאות מעלים לטורנט.

romitkin

romitkin
  •  חברים רשומים
  • 15 הודעות
    • מונה תודות: 5 תודות
5
רגיל

צפה בהודעהIdanSuper, ב-11.10.2011 - 12:48 PM, אמר:

אבל למה הספקיות מכריחות אותנו לשלם יותר על חבילה של גיימר? שבחו"ל זה דבר בסיסי בכל חבילה?

כי בישראל יש כבל תת ימי אחד ויחיד שמחבר אותנו לעולם. לעומת מדינות אחרות שיכולות להתחבר לשכנים שלהן, אצלנו זה קצת בעייתי אז המדינה היחידה שאפשר להתחבר אליה היא קפריסין. אותו כבל כבר לא מספיק בשביל כל הלקוחות שמתשמשים בו. בזק בין לאומי עושים אחד חדש, עד אז יש בעיית מהירות לחו"ל.
ומזל טוב :)

נערך על-ידי romitkin, 11.10.2011 - 13:02 PM.

DDD

DDD
  •  חברים בכירים
  • 1427 הודעות
130
מעולה
KD35 זה לא קשור לחבילה שיש לך פשוט את מבקש תוספת של חשבון גיימר וזהוא , אפשר לעשות את זה לכל חבילה !!

עידן גם בחול לא הכל זוהר אבל שם לעומת הארץ מהירות העלאה גבוהה יותר לכל המשתמשים ובהתאם לכך מהירות ההורדה גבוהה יותר , וכמובן כמו שאמרו בגלל שיש רק כבל אחד אז נוצר פקק בתעברות האינטרנט לחול במיוחד בשעות העומס ולמי שיש את שרות הגיימר הוא לא נתקע בפקק כמו כל האחרים...

אני מציע לכולם תקחו לניסיון של חודש זה כולה 20 ש"ח בממוצע , תראו כמה המהירות תשתפר לכם:)
מי שרוצה להשוות טורנטים תגידו לי מה להוריד ונשווה מהירויות ..

CompileR

CompileR
  •  חברים בכירים
  • 94 הודעות
    • מונה תודות: 27 תודות
26
רגיל

צפה בהודעהDDD, ב-11.10.2011 - 13:13 PM, אמר:

KD35 זה לא קשור לחבילה שיש לך פשוט את מבקש תוספת של חשבון גיימר וזהוא , אפשר לעשות את זה לכל חבילה !!

עידן גם בחול לא הכל זוהר אבל שם לעומת הארץ מהירות העלאה גבוהה יותר לכל המשתמשים ובהתאם לכך מהירות ההורדה גבוהה יותר , וכמובן כמו שאמרו בגלל שיש רק כבל אחד אז נוצר פקק בתעברות האינטרנט לחול במיוחד בשעות העומס ולמי שיש את שרות הגיימר הוא לא נתקע בפקק כמו כל האחרים...

אני מציע לכולם תקחו לניסיון של חודש זה כולה 20 ש"ח בממוצע , תראו כמה המהירות תשתפר לכם:)
מי שרוצה להשוות טורנטים תגידו לי מה להוריד ונשווה מהירויות ..

לדעתי מה שקורה זה שהספק אוטומטית מגביל אותך במהירות העלאה/הורדה לחו"ל, וכשאתה קונה את 'חשבון הגיימר' הזה, בעצם הספק מוריד לך את החסימה הזו (או לפחות חלק ממנה).
אם כולם בארץ היו ב'חשבונות גיימרים' אצל הספק שלהם, הספקים לא היו יכולים לספק את הסחורה, כי כבר היום הספקיות מתמוטטות ולא מצליחות לספק מהירות כמו שצריך.
מה שקורה זה שהכבל הקיים (של 'מד נאוטילוס') לא מספיק לכל המדינה שלנו, ויש לו קיבולת של 300GB (ע"פ מה שהבנתי), ולכל החדש של בזק יש קיבולת של 7.2TB.
כאשר הכבל החדש של בזק בין לאומי ייכנס לתמונה, נקווה שהמהירות תשתפר לכולם ללא חשבון הגיימר הזה (בכ"ז, 20 ש"ח זה כסף).

נערך על-ידי CompileR, 11.10.2011 - 13:31 PM.

IdanSuper

IdanSuper
  •  חברים רשומים
  • 118 הודעות
    • מונה תודות: 10 תודות
7
רגיל
לדודה שלי בבריטניה יש 400 מגה בחברת o2.... והיא משלמת רק 20 פאונד (לירות סטרלינג) איך בארץ אתה משלם 399 ש"ח על 100 מגה ומהירותה העלאה מגוכחת ולה יש סימטרי הא? אחרי הכניסה של הכבל הזה אני מקווה היה כמו שם..

DDD

DDD
  •  חברים בכירים
  • 1427 הודעות
130
מעולה

צפה בהודעהCompileR, ב-11.10.2011 - 13:29 PM, אמר:

לדעתי מה שקורה זה שהספק אוטומטית מגביל אותך במהירות העלאה/הורדה לחו"ל, וכשאתה קונה את 'חשבון הגיימר' הזה, בעצם הספק מוריד לך את החסימה הזו (או לפחות חלק ממנה).
אם כולם בארץ היו ב'חשבונות גיימרים' אצל הספק שלהם, הספקים לא היו יכולים לספק את הסחורה, כי כבר היום הספקיות מתמוטטות ולא מצליחות לספק מהירות כמו שצריך.
מה שקורה זה שהכבל הקיים (של 'מד נאוטילוס') לא מספיק לכל המדינה שלנו, ויש לו קיבולת של 300GB (ע"פ מה שהבנתי), ולכל החדש של בזק יש קיבולת של 7.2TB.
כאשר הכבל החדש של בזק בין לאומי ייכנס לתמונה, נקווה שהמהירות תשתפר לכולם ללא חשבון הגיימר הזה (בכ"ז, 20 ש"ח זה כסף).

הספק מגביל לרוב תעבורות P2P ולא את כל התעבורה לחול ....
בכל מקרה רבים משלמים 100-200 ש"ח לאינטרנט בשביל מהירות גבוהה יותר ובפועל לא מקבלים אותה כלל וכלל והעובדות ידעות שחשבון גיימר משפר פלאים את הניתוב לחול

DarkPassenger

DarkPassenger

משתמש חסום

•  חסומים
  • 1217 הודעות
    • מונה תודות: 60 תודות
18
רגיל
תודה, אבל אני מעדיף בינתיים לסבול בשקט בשקט..ולחכות לסיום פריסת הכבל החדש.

mati250

mati250
  •  חברים רשומים
  • 317 הודעות
    • מונה תודות: 34 תודות
9
רגיל
מה ההבדל הכספי בין חשבון רגיל לחשבון גיימר? (12MB בהוט נגיד)

DDD

DDD
  •  חברים בכירים
  • 1427 הודעות
130
מעולה

צפה בהודעהmati250, ב-12.10.2011 - 00:13 AM, אמר:

מה ההבדל הכספי בין חשבון רגיל לחשבון גיימר? (12MB בהוט נגיד)
ללא קשר למהירות שלך ולחבילה שלך התוספת תשלום היא בממוצע 20 ש"ח , כמו שכתוב במדריך !!

תפיצו את זה לכל מקום ברשת בבקשה שאנשים ידעו ויפסיקו לסבול :)

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: מדריך כללי

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים