עבור אל תוכן

BF3: בוסט לגרפיקה על האקס בוקס 360


  • אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

#1
 Apotaker

Apotaker
  •  חברים בכירים
  • 183 הודעות
    • מונה תודות: 113 תודות
73
טוב מאוד
BF3: בוסט לגרפיקה על האקס בוקס 360
תמונה שפורסמה

מתבאסים שהקונסולות הישנות לא מצליחות להתחרות במחשב האישי? באטלפילד 3 על האקס בוקס 360 יציע ערכת שדרוג לגרפיקה


הא לכם, שחקני המחשב האישי! חשבתם שלנצח תוכלו להנות ממיטב הגרפיקה כאשר שחקני הקונסולות צריכים להישאר עם המאיצים הגרפים המתפרקים שלהם? תחשבו שוב!

שחקני האקס בוקס 360 יוכלו לשדרג את הגרפיקה של גרסת הבאטלפילד 3 שלהם בעזרת חבילת טקסטורות שתבוא מצורפת לאחד משני הדיסקים של המשחק, בדומה למה שהיה עם גרסת האקס בוקס 360 של Rage.

התקנת הטקסטורות הגבוהות היא אופציונלית כי כנראה שהתקנה של טקסטורות אלו תכביד מאוד על המערכת ולא תאפשר משחק חלק. ממילא שמענו כבר שבאטלפילד 3 ירוץ בקצב של 30 תמונות בשניה על הקונסולה, אז עוד להכביד עליו עם טקסטורות סופר מפורטות? זה כבר יותר מידי עבור קונסולה זקנה כל כך, אלא אם כן DICE הצליחה באורך פלא לדחוק עוד יותר את גבולות המכשיר.

עם זאת, סביר להניח שגם לאחר התקנת חבילת הטקסטורות, הגרפיקה של גרסת המחשב האישי עדיין תראה טוב יותר שכן גרפיקה לא נקבעת רק על פי רמת הטקסטורות אלא לפי הרבה קריטריונים שונים שלא ניתן להריץ על האקס בוקס.

באטלפילד 3 מגיע לאקס בוקס 360, לפלייסטיישן 3 ולמחשב האישי ב-28 לחודש. חבילות טקסטורות דומה לגרסת הפלייסטיישן 3 לא הוזכרה כלל וכמו שזה נראה עכשיו, חבילה כזו לא תהיה זמינה לשחקני הקונסולה של סוני, לפחות לא בזמן להשקה, עוד פחות משלושה שבועות.

קרדיט לGamer

נערך על-ידי Apotaker, 11.10.2011 - 08:52 AM.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים