עבור אל תוכן

בדיחות שונות נחמדות

• אנא התחבר בכדי להגיב
2 תגובות לנושא זה

Gandolph13

Gandolph13
  •  VIP
  • 7279 הודעות
    • מונה תודות: 228 תודות
146
מעולה

1.
גברת יפיפייה מתיישבת ברכבת ולידה מתיישב בחור צעיר, הוא רואה שהיא כל הזמן מעוותת את הפנים, ושואל אותה : למה את מעוותת את הפנים כל הזמן ? אז היפיפייה עונה לו : כי יש לי כאב שיניים, הוא ניגש אליה נותן לה נשיקה בלחי ואומר לה : אני רופא, זאת הייתה נשיקה מיוחדת, זה יירפא לך את הכאב. לא עברה דקה ואיזו זקנה מאחורה פונה אליו ואומרת לו : לי יש טחורים בתחת, אתה יכול לעזור גם לי ?

2.
בחורה צעירה ונאה ניגשת למוזג בבאר, ושואלת אותו אם הוא יכול לקרוא לבוס שלו, הוא משיב לה שהוא לא יכול כי הבוס עסוק, היא לא מוותרת, ניגשת אליו, מלטפת את הראש שלו ואת הפנים שלו, יושבת לו על הברכיים ומכניסה את שתי האצבעות שלה לפה שלו שילקק, תוך כדי שהוא מלקק לה את האצבעות של הידיים הוא נהיה חרמן לגמרי, מתלהב ומלקק במרץ, היא קמה ואומרת לו : אז כשתראה את הבוס שלך תגיד לו שבשירותים של הנשים, אין נייר טואלט וגם אין סבון !

3.
אחד חוזר בערב מהעבודה פותח את הדלת של הבית וצועק : שולה, יש פה ריח של נבלה ! שולה, יש פה ריח של נבלה אמרתי ! שולה.. שולה ?

4.
כלב מחרבן, והולך משם, לאחר כמה רגעים, מגיעים עשרות זבובים לחרא ואוכלים ממנו, לפתע אחד מהם מפליץ, אז אומרים לו, מה יש לך מגעיל, אתה לא רואה שאוכלים פה ?

5.
מה הכיסא החשמלי שר לנידונים למוות ? אתה חייב למות עליי..

6.
ילד אחד בא לאמא שלו ושאל אותה : אמא איזה דג אמרת שיש לי ? אז האימא ענתה לו : לא דג, סרטן !

7.
שני שלשולים ששוכבים אחד ליד השני פתאום רואים חרא, אז צועק לו אחד מהם, מה אתה משחק אותה קשוח ?

8.
מטופל מגיע לרופא ומתלונן שיש לו ריח ממש לא נעים בפה כל הזמן, הרופא בודק אותו ואומר לו, אם אתה רוצה שהריח יפסיק, אז או שתפסיק לגרד בתחת, או שתפסיק לאכול ציפורניים.

9.
מטופל אחד מגיע לרופא ומספר לו שיש לו בעיה מאוד רצינית, שואל הרופא : כן מה הבעיה ? אז המטופל משיב : יש לי בעיות עם הקיבה, אני אוכל תפוח יוצא תפוח, אני אוכל בוטנים יוצא בוטנים, אני אוכל עגבנייה יוצא עגבנייה.. אז הרופא אומר לו : אז מה רצית שייצא ? אז האיש ענה : חרא ! אז הרופא אמר לו : אז תאכל חרא !

10.
מורה שואלת בכיתה מהי שרשרת המזון, אז דני מרים את ידו ועונה : תאילנדים אוכלים את הכלבים, והכלבים אוכלים לנו את שיעורי הבית !

The-Dicktator

The-Dicktator
  •  חברים רשומים
  • 1970 הודעות
    • מונה תודות: 68 תודות
54
טוב
טוב אתה :)

vista

vista
  •  VIP
  • 2575 הודעות