עבור אל תוכן

נצחון בקרב על modernwarfare3.com

• אנא התחבר בכדי להגיב
3 תגובות לנושא זה

Apotaker

Apotaker
  •  חברים בכירים
  • 183 הודעות
    • מונה תודות: 113 תודות
73
טוב מאוד
נצחון קטן ל-Activision: אחרי מספר חודשים של מאבק, הצליחה החברה לקבל את השליטה על שם המתחם modernwarfare3.com - זאת אחרי שבשנים האחרונות שלט עליה גיימר שלא ממש חיבב את סדרת Call of Duty ולאחרונה אף הפנה את כל הגולשים שניסו לגשת לכתובת זאת אל האתר של המשחק המתחרה - Battlefield 3.

בחודש יולי הבחינו מספר גולשים כי האתר של Modern Warfare 3 מפנה לזה של Battlefield 3, מה שהכעיס את עורכי הדין של Activision, שמיהרו לצאת בהליכים משפטיים כדי לקבל לידם את השליטה על כתובת האינטרנט.

לפני מספר שבועות גילו כי מי שעומד מאחורי העניין הוא בחור בשם אנתוני אברהמס, שרכש בעבר את כתובת האינטרנט הזאת ("חוקי האינטרנט" מאפשרים לכל אחד לרכוש איזו כתובת אינטרנט שהוא רוצה - כל עוד אף אחד לא רכש אותה לפניו) והשתמש בה כדי להשמיץ את סדרת המשחקים.

עוד BF3 VS MW3: הפרסומת שלפני הטריילר של MW3

בסוף החודש שעבר הצליחו עורכי הדין של Activision להעביר לעצמם את השליטה בכתובת הבעייתית, זאת באמצעות החוק האמריקני לסימנים רשומים וזכויות יוצרים. כעת, הכתובת מובילה סוף סוף לאתר הרשמי של המשחק הנכון - ובא לציון גואל.

תמונה שפורסמה

מה אפשר ללמוד מכל הסיפור הזה? ראשית - שגם "אנשים קטנים" יכולים לגרום לחברות ענק להזיע. שנית - אם אתם מתכננים לשחרר משחק חדש במותג המשחקים הגדול בעולם - אולי כדאי שתדאגו לרכוש מראש את שם המתחם שלו באינטרנט, וכך תוכלו להמנע מכאב ראש גדול בעתיד.

קרדיט לVgames

DarkPassenger

DarkPassenger

משתמש חסום

•  חסומים
  • 1217 הודעות
    • מונה תודות: 60 תודות
18
רגיל
אחלה של סטארט אפ..

נערך על-ידי Pivnix, 10.10.2011 - 15:47 PM.

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5533 הודעות
    • מונה תודות: 340 תודות
285
מעולה
חח תודה על הידיעה, נשמע מעניין. :)

sendfortheman

sendfortheman
  •  חברים רשומים
  • 180 הודעות
    • מונה תודות: 9 תודות
3
רגיל
אני לא מבין...הוא קנה את הכתובת לפניהם....איך לקחו לו אותה? ואם הוא היה בוחר לשים שם תמונה של החתול שלו זה היה בסדר?
מה שאפשר ללמוד מזה זה שחברות גדולות יכולות לדרוס את האיש הקטן גם האינטרנט...
רק על זה אני הולך להוריד MW3 (כשיצא) ולעזור בשיתוף שלו בכל הטראקרים בכל הקונסולות בכל הגרסאות למרות שאני בכלל לא מתכוון לשחק בו
פרנציפ!
תראו מה קורה פה דרך אגב
http://modernwarfare4.com/

נערך על-ידי sendfortheman, 11.10.2011 - 06:31 AM.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים