עבור אל תוכן

"מצטערים שחקני PC, אבל אתם חשובים לנו פחות"


  • אנא התחבר בכדי להגיב
תגובה אחת לנושא זה

#1
 Apotaker

Apotaker
  •  חברים בכירים
  • 183 הודעות
    • מונה תודות: 113 תודות
73
טוב מאוד
"מצטערים שחקני PC, אבל אתם חשובים לנו פחות"
תמונה שפורסמה

ג'ון קארמק מתנצל על התקלות בגרסת המחשב האישי של Rage, מאשים את יצרניות החומרה ומבהיר את סדרי העדיפויות

כותר הפעולהסבל מהשקה מקרטעת משהו בגרסת המחשב האישי. הפורומים הרשמיים של המשחק התמלאו בתלונות מצד גיימרים המדווחים על תקלות וביצועים מאכזבים, גם על מערכות שעומדות בדרישות שהוצגו טרם צאתו של הכותר. הכהן הגדול של id Software, ג'ון קארמק, מסר ל-Kotaku את תגובתו הרשמית, אם כי בדיעבד אולי היה מוטב לו היה מותיר את המלאכה הזו לאנשי התמיכה.

"היינו מאוד מרוצים מהשיפור בביצועים שהצלחנו להשיג על החומרה של AMD בחודשים שקדמו לצאת המשחק", טען קרמק, והאשים את יצרניות החומרה כי לא עמדו בהתחייבותן בנוגע להפצת דרייברים עדכניים. "כשיום ההשקה הגיע והחברות שחררו את הדרייברים הלא נכונים, חצי מהלקוחות שלנו ב-PC קיבלו משחק שבעצם לא פעל. העובדה שהדרייבים הנכונים לא תואמים לכותרים אחרים בטח לא עזרה".

את המשבר הזה ניתן היה כנראה למנוע אילו גרסת המחשב האישי של Rage הייתה נהנית מאותה תשומת לב ומשאבים שהוקדשו לקונסולות, אך קארמק קובע באופן חד-משמעי כי "אנחנו לא רואים במחשב האישי כפלטפורמה מובילה למשחקים. ההצהרה הזו בוודאי תעצבן כמה אנשים, אך קשה להציג את הדברים אחרים. לשתי הקונסולות יהיה קהל גדול יותר מל-PC".

בהמשך דבריו מדגיש קארמק כי מחשב אישי משוכלל חזק היום עד פי 10 מאקס-בוקס או פלייסטיישן, ובוודאי היה יכול להציע חוויה טובה יותר - אילו רק היה ניתן להצדיק את הפיתוח. בשורה התחתונה, הרווחים הם אלו שקובעים את סדרי העדיפויות, גם ב-id Software.

קרדיט לGamer

נערך על-ידי Apotaker, 10.10.2011 - 15:10 PM.


#2
 sendfortheman

sendfortheman
  •  חברים רשומים
  • 180 הודעות
    • מונה תודות: 9 תודות
3
רגיל
כנראה כי במחשב הרבה יותר קל להוריד גרסה פרוצה של המשחק מאשר להסתבך בזה בקונסולות...שיהיה לו לבריאות מה זה משנה
ממני הוא בכל מקרה לא יראה שקל
0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים