עבור אל תוכן

את Halo 4 כבר תוכלו לשחק על ה-PC?


  • אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

#1
 Apotaker

Apotaker
  •  חברים בכירים
  • 183 הודעות
    • מונה תודות: 113 תודות
73
טוב מאוד

שמועות עקשניות לגבי כוונתה של מיקרוסופט להשיק שירות הזרמת משחקים לא תלוי פלטפורמה כבר בשנה הבאה.
מיקרוסופט מתכוונת להשיק בשנה הבאה שירות Games on Demand כמו Onlive ו-Gaikai, כזה שהמשחקים שלו רצים על שרתים מרוחקים, כאשר הקונסולה או המחשב של השחקן רק משמשים כמסוף קצה - כך לפיכתבה ב-Electronic Theatre שמהדהדת שמועות דומות מהחודשים האחרונים.

שירות כזה יאפשר לשחקן על כל פלטפורמה - מחשב, 360 ואולי אפילו סמרטפונים - לרכוש את המשחק ולשחק בו ללא הורדה, כאשר התנאי היחיד הוא שירות אינטרנט מהיר מספיק וקרבה מספקת לחוות שרתים שמריצה את המשחק המבוקש.

Halo 4, אם להתייחס לשאלה הפרובוקטיבית שבכותרת, כנראה לא יגיע לשירות הזה גם אם דבר השקתו בשנה הבאה נכון, אבל אם הקונספט יצליח - מאוד יכול להיות שה-Xbox 720, או איך שתקרא הקונסולה הבאה של החברה, תהיה לא יותר מתחנת קצה זולה בסגנון הקופסה של Onlive.לא ברור אם גל השמועות שמיוצג כאן מגיע ממקור בעל מידע פנימי או רק מהצלבת ההייפ הגדול שיש בשנה האחרונה מסביב לרעיון ה-Game Streaming עם המידע על כוונתה של מיקרוסופט לשלב ב-Windows 8 באופן עמוק יותר את רשת ה-Xbox Live שלה.

נזכיר שלפני חודשים ספורים הודיעה GameStop, רשת חנויות הגיימינג הגדולה ביותר בעולם המערבי ומשקיעה כבדה בשנים האחרונות בהפצה דיגיטלית, שבאמצע 2012 היא תשיק בארה"ב שירות הזרמת משחקים משלה, שיאפשר לשחק מיידית וללא תלות בכוחה של החומרה שבתוכו לא רק משחקי מחשב אלא גם כותרי Xbox360 ו-PS3.

קרדיט לGames.co.il


0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים