עבור אל תוכן

Red Dead Redemption לא יגיע ל-PC


  • אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

#1
 Apotaker

Apotaker
  •  חברים בכירים
  • 183 הודעות
    • מונה תודות: 113 תודות
73
טוב מאוד
המערבון המצליח של Rockstar לא יגיע ל-PC. חברת המשחקים המצליחה פרסמה לאחרונה הבהרה די סופית בנוגע לתוכניות ה-PC העתידיות שלה - ו-Red Dead Redemption לא נמצא בהן. עם זאת, ב-Rockstar מבהירים שהם לא נטשו את המחשב האישי, ושמשחקים עתידיים של החברה יצאו גם לפלטפורמה זו.

Red Dead Redemption הוא משחק בוקרים שיצא בשנה שעברה לקונסולות ה-PlayStation 3 וה-Xbox 360 וזכה להערכה רבה ולנתוני מכירות מצויינים. לפי המסורת, נוהגת Rockstar להוציא את המשחקים שלה בגרסאות PC חודשים ספורים לאחר שחרור גירסאות הקונסולות שלהם - אך במקרה של RDR גירסת PC כזו לא יצאה עד היום.

"אנחנו יודעים שיש משחק אחד שנעדר מה-PC - המשחק הזה הוא כמובן Red Dead Redemption, ואנחנו מודעים לכך שיש מעריצים שמחכים להוצאה הזאת. כל מה שאנחנו יכולים להגיד זה שכאשר הוצאת גירסת PC למשחקים שלנו אפשרית (מבחינה טכנולוגית ועסקית), אנחנו עושים זאת. למרבה הצער, זה לא המקרה ב-100% מהמקרים", כתבו נציגי Rockstar באתר החברה.

עם זאת, ב-Rockstar הזכירו למעריצים המאוכזבים שגם L.A Noire וגם Max Payne 3 צפויים להגיע למחשבים האישיים שלנו, ושבעבר הלא כל כך רחוק הם דאגו להוציא גם את GTA IV וחבילות ההרחבה שלו. "אנחנו מקווים שזה יוכל לקבור את הדעה שאנחנו 'נוטשים את פלטפורמת ה-PC'", כתבו באתר.

ב-Rockstar לא הסכימו לפרט מה היו הסיבות בגללן החליטה החברה לוותר על הוצאת ה-PC של RDR. קשה להאמין שהמשחק נדחה מבחינה טכנולוגית, ולכן וודאי חשבו בחברה שאין הצדקה כלכלית להוציא אותו למחשב.

חבל. Red Dead Redemption הוא ללא ספק אחד המשחקים המוצלחים ביותר של השנה שעברה, ונראה ששחקנים נטולי קונסולות HD פשוט לא יוכלו לשחק בו. היינו אומרים שזה הפסד של Rockstar - אבל במקרה הזה זה פשוט לא נכון: ההפסד הוא כולו של שחקני ה-PC.

קרדיט לVgames

נערך על-ידי Apotaker, 08.10.2011 - 21:47 PM.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים