עבור אל תוכן

Ezio מתעכב בדרך למחשב

• אנא התחבר בכדי להגיב
5 תגובות לנושא זה

Apotaker

Apotaker
  •  חברים בכירים
  • 183 הודעות
    • מונה תודות: 113 תודות
73
טוב מאוד
הפתעת חיינו: AC Revelations לא יצא למחשב לצד הקונסולות.
חברת יוביסופט, האמא של סדרת משחקי ההתנקשות בעולם פתוח Assassin's Creed, הודיעה דרך עמוד הפייסבוק שלה על דחיית השקת גרסת המחשב של המשחק הבא בסדרה, Assassin's Creed: Revelations. נכון לכרגע, גרסאות ה-PS3 וה-Xbox 360 יצאו כמתוכנן.

למרות שיוביסופט עוד לא הודיעה על הדחייה באופן רשמי לתקשורת, חנויות המשחקים כבר עודכנו: Revelations יגיע קודם לקונסולות ב-15 לנובמבר, בעוד גרסת המחשב תנחת על המדפים באיחור של שבועיים, כלומר ב-29 לאותו חודש. לא הוסברה הסיבה לדחיה, אבל זה יוביסופט, היא לא צריכה סיבה - יש לה הרגל לתת לגרסאות המחשב של משחקיה "להזדנב" מאחורי הקונסולות, כפי שעשתה עד כה עם Call of Juarez: The Cartel, Driver: San Francisco ו-Assassin's Creed: Brotherhood, בין השאר. לפחות מדובר - אם זה לא ישתנה - בעיכוב זניח של שבועיים בלבד, ולא מספר חודשים כמו במקרה של משחק AC האחרון.

Assassin's Creed: Revelations יתמקד במסעו של Ezio, הגיבור בן המאות ה-15-16 של טרילוגיית משחקי AC האחרונים, בחיפוש אחר סיפור חייו של Altair, הפרוטגוניסט מהמשחק הראשון. בדרך Ezio ימצא את עצמו בשטחי האימפריה העותמאנית שבמזרח התיכון, נלחם נגד מסדר הטמפלרים.

קרדיט לGames.co.il

נערך על-ידי Apotaker, 02.10.2011 - 20:24 PM.

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5533 הודעות
    • מונה תודות: 340 תודות
285
מעולה
אהה אז אם זה רק בשבועיים אז סבבה מצידי.. אם היו דוחים את זה באיזה חודשיים או יותר הייתי מחסל אותם!!

DarkPassenger

DarkPassenger

משתמש חסום

•  חסומים
  • 1217 הודעות
    • מונה תודות: 60 תודות
18
רגיל
מה אכפת לי אני הולך לשחק בזה ב- XBOX 8P

Apotaker

Apotaker
  •  חברים בכירים
  • 183 הודעות
    • מונה תודות: 113 תודות
73
טוב מאוד

צפה בהודעהNeoTrix, ב-02.10.2011 - 20:39 PM, אמר:

אהה אז אם זה רק בשבועיים אז סבבה מצידי.. אם היו דוחים את זה באיזה חודשיים או יותר הייתי מחסל אותם!!

מאיפה לך לדעת :cool1:
גם למשחק הקודם אמרו שיצא קצת אחרי הקונסולות.. ובסוף הוא יצא כמה חודשים אחרי.
לא נורא, מקסימום תפרוץ להם ותוריד את המשחק למחשב, קטן עליך :p

smasher7

smasher7
  •  צוות לשעבר
  • 618 הודעות
    • מונה תודות: 56 תודות
60
טוב
לא טוב......:growl:
קיוויתי לסיים את המשחק לפני הגיוס :thumbsdown:

Gandolph13

Gandolph13