עבור אל תוכן

עזרה - מחפש מערכת קולנוע Harman Kardon זקוק להמלצה דחוף

• אנא התחבר בכדי להגיב
4 תגובות לנושא זה

eL!RaN

eL!RaN

משתמש חסום

•  חסומים
  • 1631 הודעות
    • מונה תודות: 140 תודות
74
טוב מאוד
זקוק למערכת למחשב שהזמנתי משו לא סתם זבל כמו Z5500 או Z906 של לוג'יטק

שמעתי ש
Harman Kardon הם הכי טובים בתחום !
אני מחפש מערכת קולנוע שלהם לחדר למחשב הזה לסרטים משחקים וכו' באיכות על רמה גבווה 5.1 חובה כולל סנטר אני מחפש מישהו שמבין בתחום המערכות קולנוע האלה כמו שאני מבין בחומרה במחשבים ולקחת משו חבל על הזמן .. יש פה אני בטוח תתותחים בפורום שיענו לי על זה אני מחכה לכם שתעזרו לי לבחור משו איכותי

האמת שראיתי את הדגם הזה אבל לא התייעצתי אם אף אחד וזה נראה לי איכותי מאוד

אם היא טובה ואכן צדקתי לגבי החושים שלי למרות שאני לא מבין גדול אני יכול להזמין אותה מפה
http://www.netoneto....aff=Zap&lang=he

תודה לכול העוזרים שיעזרו לי בקנייה נכונה ואיכותית אני יפצה אותכם :20:

נערך על-ידי eL!RaN, 30.09.2011 - 22:57 PM.

Dzz

Dzz
  •  צוות לשעבר
  • 1791 הודעות
    • מונה תודות: 108 תודות
63
טוב
אחי הגבתי לך כבר בהרחבה באשכול של המחשב שלך! המערכת הזאת היא מושלמת בשבילך ואיכותית!

Omripaz1

Omripaz1
  •  חברים רשומים
  • 291 הודעות
    • מונה תודות: 22 תודות
7
רגיל
טוב אז ככה לפי מה שהבנתי ממך אתה צריך מערכת קולנוע אבל שהיא מתחברת למחשב ואני יכול להבטיח לך שאתה תמות על הדגם הזה, הוא פשוט אדיר איכות מדהימה ומה שנקרא eargasms פשוט מטורף
http://eu.harmankard...sticks-iii.html

עוד משהו זה שאני חייב לציין שהם באמת הכי טובים בתחום.
ותסמוך עליי אם תקנה אותם אתה לא תתחרט, באמת אני מכיר הרבה חברים שלי שיש להם את זה ולאף אחד מהם אין אפילו תלונה אחת!

Dzz

Dzz
  •  צוות לשעבר
  • 1791 הודעות
    • מונה תודות: 108 תודות
63
טוב
אחי הרמקולים האלה נמצאים כבר שנה פלוס בארץ..נכון הם טובים אבל הם לא איכותיים עד לצליל הקטן.. שים לב שהטווח תדרים שלהם נורא קטן ולא בר כיוון! בקיצור רמקולים למוזיקה בלבד.. (אלירן אתה לא תהנה בהם בסרטים ואפקטים של משחקים ברמה גבוהה לאחי יש אותם וזה מניסיון)!

eL!RaN

eL!RaN

משתמש חסום

•  חסומים
  • 1631 הודעות
    • מונה תודות: 140 תודות
74
טוב מאוד

צפה בהודעהDzz, ב-01.10.2011 - 00:59 AM, אמר:

אחי הרמקולים האלה נמצאים כבר שנה פלוס בארץ..נכון הם טובים אבל הם לא איכותיים עד לצליל הקטן.. שים לב שהטווח תדרים שלהם נורא קטן ולא בר כיוון! בקיצור רמקולים למוזיקה בלבד.. (אלירן אתה לא תהנה בהם בסרטים ואפקטים של משחקים ברמה גבוהה לאחי יש אותם וזה מניסיון)!

תמליץ לי על משו איכותי אחי איך ה Z5500 שמעתי שהם פצצה מאיזה בחור שיש לו אותם ....

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים