עבור אל תוכן

מתוקן - מדריך מפורט על מערכת הבונוס ב scenehd

• אנא התחבר בכדי להגיב
9 תגובות לנושא זה

DDD

DDD
  •  חברים בכירים
  • 1425 הודעות
    • מונה תודות: 125 תודות
129
מעולה
בגלל שכמות משתמשי הפורום שיש ברשותם חשבון וגם בגלל שיש רבים אחרים שרוצים הזמנה גדלה מיום ליום אני כותב לכם מדריך
על צבירת נקודות בונוס באתר.
כיום זה האתר אחד הטובים ברשת לתכני HD ונהפל לפופולארי מיום להיום וגם בגלל שאתרים מתחרים כמו HDBITS או CHBITS ו HDCHINA הכניסה אליהם קשה מאוד מאוד ואף בלתי אפשרית במקרה HDBITS אז האלטרנטיבה המאוד טובה שנמצאת ברמתם היא SHD !!

SHD - הוא טראקר לתכני HD שיחרורי סצינה בלבד ( החיסרון היחיד שלו שאין בו שיחרורי נון סצינה ) .

אז אחרי הרקע נעבור למדריך:

על מה מקבלים בונוס שאלתם ?
מערכת הבונוס מופעלת מדרגת HD Lover ומעלה
מהו טורנט ירוק - כל טורנט שעבר שבוע מאז שיחרור הסצינה נחשב לטורנט ירוק .
ישנם כמה דרכים עיקריות לקבלת בונוס באתר והם:
1. רק שיתוף טורנטים הירוקים שאותם אתה מבאפר אתה צובר נקודות ( אך ורק כשאתה צובר גיגות העלאה בטורנטים הירוקים אתה מקבל בונוס ) כשאתה רק משתף טורנטים ירוקים בלי לעלות אף קילובייט באותו שבוע לא תקבל כלום.
הבונוס על שיתוף וביפור טורנטים ירוקים מחולק פעם בשבוע בימי חמישי ב 3 בבוקר שעון ישראל והמקסימום שאתה תקבל זה 55 נקודות בשבוע ( הזמנה עולה 250 נקודות ) .
2. העלאת טורנטים , כל טורנט שהעלתה והוריד אותו לפחות בן אדם אחד אתה מקבל 10 נקודות ( ישר באותו רגע בלי לחכות לסופש ) , כל טורנט שהעלתה אתה גם מקבל נקודות לפי מספר האנשים שהורידו אותו ( כל 10 איש שהורידו את הטורנט שלך אתה מקבל נקודה , לצורך הדוגמא העלתי טורנט שהורידו אותו 100 איש אז אני מקבל 10 נקודות בגלל שהוריד אותו בן אדם אחד לפחות ועוד 10 נקודות כי הורידו אותו 100 איש( 100 לחלק ב 10 שווה 10 ) , 300 איש הורידו אז אני יקבל 30 נקודות ועוד 10 על העלאת הטורנט עצמו ובסך הכל 40 נקודות.

האמת שכל המשתמשים שאני מכיר דווקא בוחרים בדרך הקשה והיא לבאפר טורנטים ירוקים והיא שיטה מאוד קשה ואתה צריך להוריד במהירות את הטורנט אך שהוא הועלה לאתר כדיי לבאפר כמה שיותר ובסופו של דבר המקסימום שתקבל הוא 55 נקודות בסופש .
הדרך היותר קלה לצבירת נקודות זה לעלות תכנים ובמיוחד תכנים ישנים ( שבוע ויותר מאז שיחררו הסצינה ) כי גם אתה העלתה טורנט תקבל 10 נקודות וגם יש לטורנטים ירוקים ביקוש וגם כי ברגע שאתה מעלה טורנט ירוק אתה גם מעלה הרבה גיגות מביפור אותו הטורנט הירוק ( בסופש תזכה במקסימום 55 נקודות ) ...בקיצור אתה מרוויח מכל הצדדים.

עוד דרך לצבירת נקודות לא קשה היא לעלות סדרות פופולאריות ( בשביל הכנת המדריך העלתי מספר סדרות פופולאריות ) , לפי חישוב מהיר נקח לצורך הדוגמא את : The.Big.Bang.Theory.S05E03.720p.HDTV.x264-IMMERSE נכון לרגע זה הורידו אותו 275 איש זה אומר שקיבלתי רק בגלל מספר המורידים הגבוהה 27 נקודות ועוד בגלל העלאת הטורנט עצמו קיבלתי עוד 10 נקודות ובסך הכל 37 נקודות רק על טורנט אחד.
נ.ב- יש כאלו שיגידו אבל אך נספיק כי הטורנטים מועלים דיי מהר לאתר והם בהחלט צודקים כי לסדרות הפופולאריות כמו זאת יש בוטים שמעלים ישירות מהסצינה תוך
מקסימום מספר דקות מאז השיחרור , למזלי הצלחתי לעקוף את הבוט אתמול אבל מתוך 20 פעמים רק פעם אחד אולי אני יצליח .
הערה: SHD לעומת SCC או TL אין בו מערכת רובוטים של האתר שמעלה תכנים מספר שניות או דקות בודדות מאז השיחרור לסצינה ורק מעלים בודדים ( בעלי גישה או אמצעים לטופ סייטים או סייטים ) מפעילים את הרובטים הללו מיוזמתם ואך ורק לסדרות או סרטים פופולארים וכל שאר התכנים לוקח לפעמים בי גם חצי שעה או שעה לעלות אותם ופה כבר נכנסים המעלים לפעולה או משתמשים מדרגת HD Addict ומעלה המורשים לעלות תכנים.

נקודה נוספת והסבר כיצד מחושב ואך מגיעים ל 55 נקודות בסופש .
יש את הנוסחא הבאה :
תמונה שפורסמה

עכשיו אני בטוח שרובינו פה לא מדענים ולא פיזיקאים אז לא נבין את הנוסחא ונעבור להסבר פשוט יותר.

דרך מהירה להגיע ל 55 נקודות ויותר היא לפי הטבלה הבאה:
תמונה שפורסמה

נמחיש באמצעות דוגמא טובה :
לשם הכנת המדריך העלתי 2 טורנטים ירוקים .
בטבלה רואים ככל שאתה משתף יותר טורנטים ירוקים שהם לא פריליץ וצובר בהם גיגות העלאה ככה תזכה ביותר ניקוד.
ב 2 הטורנטים שהעלתי בעצם ביפארתי 44 גיגה , וזה מה שאני מקבל :
You are currently seeding 49.88 GiB worth of non free leech archive torrents and 43.43% of your archive upload amount is being counted towards your weekly bonus. A total amount of 18.06 GiB has been counted so far, which will earn you +51p on Friday. You are 19.14 GiB short of earning an additional bonus point.

בעברית פשוטה כרגע אני משתף 50 גיגה של טורנטים ירוקים והעלתי 44 גיגה , בגלל שאני משתף רק 50 גיגה אז מחושב לי רק 44% מכמות העלאה שלי והיא בסך הכל 19 גיגה = 44*43% ואליהם אני יקבל בסופש 51 נקודות, הדרך לצבור עוד נקודות נהפכת להיות לקשה יותר ויותר ובדרך כלל המקסימום זה 55 נקודות וכל נקודה מעבר לקח צריך לעלות עוד 10-20 גיגה בשביל כל נקודה.

25 האנשים שיצברו הכי הרבה גיגות העלאה מטורנטים ירוקים יקבלו מדליה ( הסיכוי שתצליחו לקבל אחד כזאת הוא קלוש ביותר ).

למי שעובד בעזרת שיטה כזאת יכול להשיג הזמנות בשבוע או שבועיים לכל היותר רק צריך שרת טוב הרבה רצון וקצת ידע

מדריך זה ניכתב ע"י DDD אין להעביר לשום מקום בלי אישור ממני.

קיבל תודות על-ידי 3 משתמשים:

KD_35

KD_35
  •  צוות לשעבר
  • 1884 הודעות
    • מונה תודות: 218 תודות
142
מעולה
כל הכבוד דניס.
התמונות לא עובדות תעלה אותם לשרת אחר.

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5516 הודעות
    • מונה תודות: 340 תודות
283
מעולה
כל הכבוד דניס! :)
אתר מעולה! גם המדריך =]

sadowm

sadowm

ZSC FOR EVER

•  Owner
  • 8137 הודעות
    • מונה תודות: 691 תודות
363
מעולה
יפה מאוד

koby21

koby21

Danny Welbeck <3

•  VIP
  • 2764 הודעות
    • מונה תודות: 548 תודות
466
מעולה
מדריך נהדר. מפורט מעולה.
:thankyou2:

sendfortheman

sendfortheman
  •  חברים רשומים
  • 180 הודעות
    • מונה תודות: 9 תודות
3
רגיל
אחלה מדריך תודה רבה על ההשקעה

Hyzar

Hyzar
  •  חברים רשומים
  • 601 הודעות
    • מונה תודות: 14 תודות
19
רגיל
יופי של מדריך.
קבלת מוניטין.
מחכה בקוצר רוח להשיג לשם הזמנה.

Lady.R

Lady.R
  •  חברים בכירים
  • 437 הודעות
    • מונה תודות: 68 תודות
61
טוב
בהחלט אחד המדריכים הטובים.

super123

super123

משתמש חסום

•  חסומים
  • 328 הודעות
    • מונה תודות: 9 תודות
8
רגיל
דניס.. המגבלה היא לא 55 נקודות.. פשוט אחרי 55 זה נהיה הרבה יותר קשה.. זה מה שמופיע אצלי:
You are currently seeding 8.02 GiB worth of non free leech archive torrents and 8.76% of your archive upload amount is being counted towards your weekly bonus.  A total amount of 222.05 GiB has been counted so far, which will earn you +86p on Friday. You are 242.33 GiB short of earning an additional bonus point.

DDD

DDD
  •  חברים בכירים
  • 1425 הודעות
    • מונה תודות: 125 תודות
129
מעולה
מאוד מאוד קשה להוציא יותר מזה למרות שאם אתה משתף בסביבות 200 גיגה של טורנטים ירוקים לא פריליץ הכל נהיה  יותר קל וגם אני השבוע הזה צברתי כבר 77 נקודות  :)

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: מדריך שיתוף

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים