עבור אל תוכן

המסיבה ב music-vid נגמרה

• אנא התחבר בכדי להגיב
10 תגובות לנושא זה

DDD

DDD
  •  חברים בכירים
  • 1425 הודעות
    • מונה תודות: 125 תודות
129
מעולה
The birthday party is over, we hope all of you enjoyed it regardless of all the technical issues

Now that the even is over we expect everyone to continue being as active as he was before... and this is especially valid for the legion of ratiowhores - if you weren't particularly active before the birthday (other similar events excluded) and have made more than a few hundred of gigabytes upload in the past week then it certainly conserns you - we don't like such people here, so unless you keep on being active you will lose your accounts.

Ah yea, the invites handed out are now reset, we hope that they were wisely used as we're not planning to hand out new invites soon

So enough with the bad news, the bottom line here is that most of you generated good amount of upload giving you a chance to be more active downloaders in the future... and that we have a new server, which makes the site behave normally even with 150 users online.

//MVStaff

שמישהו יתרגם לי את זה למה ממש אני מתקשה לעקל , אך לקחו לי את ההזמנות בלי למצמץ בכלל ??

elil

elil
  •  VIP
  • 2180 הודעות
    • מונה תודות: 204 תודות
145
מעולה
לעניין ההזמנות - ההזמנות שחולקו היו זמניות, אז הן נלקחו חזרה ולא יחולקו הזמנות חדשות בקרוב.
ובאופן כללי אמרו שלא אוהבים ratio whores.

DDD

DDD
  •  חברים בכירים
  • 1425 הודעות
129
מעולה
מתיי חילקו בכלל הזמנות זמניות ??
ולמי שהיה הזמנות גם בעבר (לא זמניות) לאיפה הם נעלמו ?

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5524 הודעות
    • מונה תודות: 340 תודות
285
מעולה
הם אומרים שמסיבת היום הולדת שלהם נגמרה. ושהם מצפים ממך להישאר אקטיבי באתר, כי אומרים שיש הרבה שהיו לא אקטיביים לפני החגיגות שלהם ורק ביום הולדת שלהם התחילו לבאפר להם
כי הם סתם זונות שיתוף (חחח) ועכשיו בסוף החגיגות הם מקווים שאותם האנשים ימשיכו גם להיות אקטיביים כי כאלה שלא אקטיביים יאבדו את חשבונם.
וקיצור על הדרך הם אומרים שהם עברו לשרת חדש... לא קריטי. :)

Hyzar

Hyzar
  •  חברים רשומים
  • 601 הודעות
    • מונה תודות: 14 תודות
19
רגיל
תודה על המידע :)

IMAGINE

IMAGINE
  •  צוות לשעבר
  • 1996 הודעות
    • מונה תודות: 105 תודות
62
טוב
בוקר טוב.. זאת הודעה מלפני שבוע וחצי..

בעניין ההזמנות, אני לא חושב שהם ציינו שההזמנות זמניות..  ובאמת הייתי מופתע לראות שההזמנה שקיבלתי נעלמה כלא היתה .
מה עוד שהטראקר יושב על שרת חדש ומהיר.. והגלישה חלקה עכשיו שלא כמו קודם, אז לא חושב שיש להם בעיה של עומס על השרת שבגללה הם לא רוצים לצרף משתמשים נוספים.

DDD

DDD
  •  חברים בכירים
  • 1425 הודעות
129
מעולה

צפה בהודעהNeoTrix, ב-30.09.2011 - 10:48 AM, אמר:

הם אומרים שמסיבת היום הולדת שלהם נגמרה. ושהם מצפים ממך להישאר אקטיבי באתר, כי אומרים שיש הרבה שהיו לא אקטיביים לפני החגיגות שלהם ורק ביום הולדת שלהם התחילו לבאפר להם
כי הם סתם זונות שיתוף (חחח) ועכשיו בסוף החגיגות הם מקווים שאותם האנשים ימשיכו גם להיות אקטיביים כי כאלה שלא אקטיביים יאבדו את חשבונם.
וקיצור על הדרך הם אומרים שהם עברו לשרת חדש... לא קריטי. :)

עדיין לא הבנתי לאיפה נעלמו ההזמנות שהיו לי לפניי ?
מישהו במקרה היה לו הזמנות בעבר והם נעלמו?

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5524 הודעות
    • מונה תודות: 340 תודות
285
מעולה

צפה בהודעהDDD, ב-30.09.2011 - 10:54 AM, אמר:

אה.. בעניין הזה הם כותבים שהם ריסטו את כל ההזמנות בחשבונות, ושהם לא מתכננים בזמן הקרוב לחלק עוד הזמנות.

maDog

maDog
  •  חברים רשומים
  • 75 הודעות
    • מונה תודות: 17 תודות
7
רגיל

צפה בהודעהDDD, ב-30.09.2011 - 10:54 AM, אמר:

היי דניס
לי היו הזמנות מלפני השידרוג והחגיגה שהייתה שם,ולקחו לי הזמנה אחת.
אם היה לך יותר מהזמנה אחת ושתו לך את הכל,שווה לך לפנות למנהל,ששכחתי את הכינוי שלו,ולבדוק את זה.

אני בכל מקרה הגעתי למסקנה שלא שווה לחלק הזמנות לMV אלה אם המוזמן מתחייב לתרום לאתר .
עד היום חילקתי 4 הזמנות 2 מהם קיבלו באן ו-2 לא באמת צריכים את הטראקר הזה.

DDD

DDD
  •  חברים בכירים
  • 1425 הודעות
129
מעולה

צפה בהודעהmaDog, ב-30.09.2011 - 16:46 PM, אמר:

היי דניס
לי היו הזמנות מלפני השידרוג והחגיגה שהייתה שם,ולקחו לי הזמנה אחת.
אם היה לך יותר מהזמנה אחת ושתו לך את הכל,שווה לך לפנות למנהל,ששכחתי את הכינוי שלו,ולבדוק את זה.

אני בכל מקרה הגעתי למסקנה שלא שווה לחלק הזמנות לMV אלה אם המוזמן מתחייב לתרום לאתר .
עד היום חילקתי 4 הזמנות 2 מהם קיבלו באן ו-2 לא באמת צריכים את הטראקר הזה.

אני ישמח עם תשלח לי את הכינויים של מי שקיבל באן בפרטי ( אני זוכר שחלק ממי שהזמנתה חברים שלי ) !!
בכל מקרה צריך לבחור בקפידה משתמשים שאתה מזמין וזו הצרה הכי גבוהה שאנחנו מזמינים מישהו שלא משתמש !!!

maDog

maDog
  •  חברים רשומים
  • 75 הודעות
    • מונה תודות: 17 תודות
7
רגיל

צפה בהודעהDDD, ב-30.09.2011 - 17:20 PM, אמר:

אני ישמח עם תשלח לי את הכינויים של מי שקיבל באן בפרטי ( אני זוכר שחלק ממי שהזמנתה חברים שלי ) !!
בכל מקרה צריך לבחור בקפידה משתמשים שאתה מזמין וזו הצרה הכי גבוהה שאנחנו מזמינים מישהו שלא משתמש !!!

אחד מהם היה המוזמן שלך,אני מנסה לשלוח לך בפרטי אבל זה כותב לי שאתה לא יכול לקבל הודעות .

לפעמים גם כשאתה בוחר בקפידה זה לא מספיק.
אנשים לא באמת יודעים מה זה הטראקר הזה וכמה שאתה מנסה להסביר ולשאול אם הם באמת צריכים את זה,זה לא עוזר.
בסופו של דבר אתה נותן להם את ההזמנה כי אתה גם לא רוצה לצאת קקה מכול הסיפור הזה.
לכן אני אומר מעכשיו  :  "אם אתה רוצה להתנסות,תתרום".
כך לפחות זה לא יתנקם בי ובמוניטין שלי בטראקר הזה.
לי באופן אישי הטראקר הזה חשוב יותר מכול טראקר אחר ואני לא משחק יותר משחקים ולא מתכוון להרוס את המוניטין שלי בגלל אחרים.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים