עבור אל תוכן

מפתחי Heavy Rain: משחקים משומשים פוגעים בנו


  • אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

#1
 BeniPeher

BeniPeher
  •  חסומים
  • 320 הודעות
    • מונה תודות: 10 תודות
2
רגיל

איבדו מיליוני דולרים בגלל שאנשים העזו למכור הלאה את העותק שלהם.
חברות המשחקים ממשיכות לצייר את  מכירות המשחקים המשומשים בתור מקור הרוע בעולם. אל הקמפיין נגד התופעה  ה"הרסנית" הזו הצטרף עתה גיליאם דה פונדאמיר, אחד מהמייסדים של Quantic  Dream שהביאה לנו את משחק ההרפתקה המצליח Heavy Rain.

במהלך ראיון לכלי התקשורת, כאשר נשאל דה פונדאמיר מה לדעתו השפיע על  תעשיית המשחקים בשנים האחרונות, הוא ציין את מכירות המשחקים המשומשים  והגדיר אותן "הבעיה מספר אחת של התעשייה כרגע". כדי להמחיש את דבריו, הציג  נתונים לפיהם Heavy Rain  מכר שני מיליון עותקים בחנויות, אך בפועל שיחקו בו שלושה מיליון. חשבון  פשוט אומר ש-Quantic Dream הייתה יכולה להרוויח על עוד מיליון עותקים אילו  נקנו חדשים ולא יד שניה. סך הנזק לכיס: 5-10 מיליון אירו, או 6.8-13.6  מיליון דולר.

הבעיה בחשבון הפשוט של פונדאמיר היא כפולה: ראשית, הוא לא לוקח בחשבון  את כל העותקים של Heavy Rain שכן נמכרו רק בגלל שלרוכשיהם היה כסף נזיל עקב  מכירת משחקים משומשים שהם סיימו איתם; בית, הוא מחשיב כל מי ששיחק במשחק  כרכישה אבודה, למרות שמן הסתם רבים מהם היו אנשים ששיחקו בעותק של חבר וכלל  לא היו משקיעים בו כסף, בוודאי לא מחיר מלא. או בקיצור - לרוב האנשים יש  כמויות כסף מוגבלות מאוד, וגם אם תחסל את שוק המשומשים זה לא פתאום ימלא את  הארנקים שלהם ויאפשר להם לרכוש יותר משחקים ב-50-60 דולר החתיכה.

למוצר כשירות.
0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים